HCL.HR

Google Glass

  • 25 Odgovora
  • 9309 Hitova
Google Glass
« : 20. Veljača, 2013., 18:53 »
Vjerojatno već znate što je, pa ono.

How It Feels [through Glass]

Kaže da je sav futiđ baš sa Glassa.
Sumnjivo. Al ae.
Ako je, kul.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Google Glass
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2013., 19:50 »
opet ta usrana gej glazba :hiha: :hihi:

inače, okej mi je koncept, ima potencijala. nisam još na "ti" sa pričanjem sa ikakvim aparatima, odnosno da im dajem naredbe... glasom. Postoji bilijun situacija kad to jednostavno nije prikladno.

Ali dobro, ne vidim alternativu još. Osim putem moždanih valova :hiha: Što neću doživjeti :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Google Glass
« Odgovori #2 : 20. Veljača, 2013., 20:59 »
Ja prvi put išta vezano za ovo gledam.

Nezz zašto. :<


Izuzetno je kul. NAPOKON ĆU MOĆI TVITATI DOK VOZIM :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Google Glass
« Odgovori #3 : 21. Veljača, 2013., 01:04 »
I meni je prvi glas. Jesu to neke naočale il što? Rula ovako prezentacija, naravno u praksi neće biti tako i koštaće milijun i pol toga neće radit u hrvatskoj, al fora koncept užasno.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Google Glass
« Odgovori #4 : 21. Veljača, 2013., 08:44 »
I meni je prvi glas.

Kaže on, u topicu Google Glass :hiha:

Analfabeti jedni, priča se o tome već godinu dana :wildboy:

Odg: Google Glass
« Odgovori #5 : 23. Veljača, 2013., 03:58 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Google Glass
« Odgovori #6 : 24. Veljača, 2013., 19:01 »
Prototip je izgledao bolje. :hiha:

EDIT: Čekaj, do kraja godine izlazi? Pogledao sada Vergeov video do kraja.

Isuse, nismo spremni za ovo. :wildboy:

Zamisli sretat ljude kako idu uokolo s time na glavi, ismijavanje najveće. Bit će ti neugodno izać na ulicu s time. Mislim, danas ljudi zajedljivo primjećuju kako netko ima iPhone 5 i odmah počnu neke "ljubomorne" spike iza leđa. A to je nešto što držiš u džepu većinu vremena.

« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2013., 19:06 Ementaler »

Odg: Google Glass
« Odgovori #7 : 24. Veljača, 2013., 19:48 »
BMK frende, budućnost > neismijavanje.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Google Glass
« Odgovori #8 : 24. Veljača, 2013., 20:06 »
ljudi sa cvikama, super budućnost.

uostalom, kome bi se dalo cili dan držat to na glavi?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Google Glass
« Odgovori #9 : 24. Veljača, 2013., 20:10 »
Ko da ljudi ne drže normalne cvike na glavi cili dan :hihi:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Google Glass
« Odgovori #10 : 24. Veljača, 2013., 20:13 »
ljudi sa cvikama, super budućnost.


*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Google Glass
« Odgovori #11 : 24. Veljača, 2013., 20:18 »
dobra xD

Ko da ljudi ne drže normalne cvike na glavi cili dan :hihi:

pa da, i to mi je neprirodno.

al kad zamisliš ljude kako nosaju to, izgleda creepy da ga jebeš. :hihi: ko roboti.
iako, lol. neće to svi nosit.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Google Glass
« Odgovori #12 : 24. Veljača, 2013., 20:20 »
DANAS NAOČALE SUTRA PEDER :hiha:

Nez ono, izgleda malo redikulno, al ovo je prvi model. Nije da će tako izgledati zauvijek durrrrrr.
Ljudi su prije dvadeset godina nosili mobitele koji su bili veliki kao aktovke. Ili tako bude u filmovima. :hiha:

Odg: Google Glass
« Odgovori #13 : 24. Veljača, 2013., 20:21 »
Dodo, jesi ovo ti

La Rocca - Non Believer
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Google Glass
« Odgovori #14 : 24. Veljača, 2013., 21:56 »
Koliko sam skužio sva tehnologija (procesor, baterija itd.) je u toj konstrukciji "naočala"? Jer iako je impresivno što su napravili s time (ugurali sve to u tu malu "konstrukciju"), to bi definitivno trebalo biti još manje da ima nekog smisla. Ne znam - ne bi li bilo pametnije svesti to što zapravo nosiš na glavi samo na taj "ekrančić", kameru i mali sklop s wi-fi reciverom koji prima sve informacije wi-fi vezom od tvog mobitela? Realno, mobitel može raditi sav teški posao - procesirati stvari, GPS signal primati, 3G vezi pristupati itd. I onda samo streamati sliku, zvuk i sve ostalo tome što nosiš na licu. I to bi onda bio dodatak za mobitel, ne punokrvni zasebni i skuplji uređaj koji posebno puniš, za koji posebnu 3G sim karticu imaš itd.

« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2013., 21:58 Ementaler »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9