HCL.HR

Google Play Problem

  • 6 Odgovora
  • 3038 Hitova
Google Play Problem
« : 21. Kolovoz, 2014., 15:52 »
Imam android mobitel i kada probam skinuti neku aplikaciju sa google play pise mi da nemam dosta mjesta na uredaju, a imam dosta mjesta jel zna neko  kako to riješiti?  (Skoro na svim aplikacijama mi to napise i na azuriranjima)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Google Play Problem
« Odgovori #1 : 21. Kolovoz, 2014., 15:53 »
Imaš na memorijskoj kartici, ali ne i na samom uređaju, pokušaj prebaciti podatke s mobitela na karticu

Odg: Google Play Problem
« Odgovori #2 : 21. Kolovoz, 2014., 15:58 »
Imaš na memorijskoj kartici, ali ne i na samom uređaju, pokušaj prebaciti podatke s mobitela na karticu

Imam na uredaju 100MB a azuriranje mi je 17MB i nece, a neke aplikacije se nemogu prebaciti na karticu.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Google Play Problem
« Odgovori #3 : 21. Kolovoz, 2014., 16:04 »
Svejedno, imala mi je djevojka sličan problem, samo čišćenje međumemorije i prebacivanje na karticu ti može pomoći.

Odg: Google Play Problem
« Odgovori #4 : 21. Kolovoz, 2014., 16:08 »
Sve aplikacije koje je moguce staviti na karticu su mi stavljene. Jel bi root pomogao kod toga?

Odg: Google Play Problem
« Odgovori #5 : 21. Kolovoz, 2014., 20:56 »
Zvuči malo glupavo,ali da li si siguran da to što skidaš može stati na toj slobodnoj memoriji. (tj. da li ima više mb-a nego slobodan prostor?)

Edit: Zaboravio sam da ti kažem. Ako ti je Memoriska kartica puna a memorija na uređaju slobodna. Budi siguran se ne skida direktno u memoriskoj kartici.
« Zadnja izmjena: 21. Kolovoz, 2014., 20:58 _M1los_ »
bye bye odoh sa foruma (tacnije sa celog hcl.hr)

Odg: Google Play Problem
« Odgovori #6 : 22. Kolovoz, 2014., 07:08 »
Na kartici imam 6GB slobodne memorije na mobitelu imam 100MB slobodne memorije. I sve aplikacije koje sam mogao staviti na karticu sam stavio, neka aplikacije su zakljucane na mobitelu i ne mogu se maknuti (kao npr. Facebook). Imam sigurno dosta memorije za to ažuriranje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9