HCL.HR

HTC

  • 8 Odgovora
  • 2934 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
HTC
« : 04. Listopad, 2010., 22:22 »
Čudi me kako nema nijedan topic posvečen HTC-u :geek:

uglavnom, zvijer su mi ti mobači postali, pa si mislim piknut HTC Desire. Danas sam malo tipkao po HD2, ali em što mi je preogroman, em što one tipke dolje nisu baš neš i ima windowse, što mi se iskreno baš ne sviđa. Desire HD mi je zapeo za oko, samo i to je bajka dok ne dođe na tržište i dok mu nevidim cijenu. Makar je isto malo preogroman, to mi ne stane u džep.

Tako da izgleda da će ipak bit Desire na kraju. Ima tko kakvih iskustva s njim? Ili opčenito s HTC-om?
"Women don't respect salad eaters."

Odg: HTC
« Odgovori #1 : 04. Listopad, 2010., 22:29 »
HTC Diamond ovdje.
Drugi vlasnik, morao sam mijenjati ekran jer je gubio poravnanje (ilitiga, ja piknem recimo na sredinu ekrana, on registrira negdje gore desno, recimo).
Osim toga, relativno sam zadovoljan. Hardverski barem, Windowsi Mobile su smeće, jel.

Igrao sam se i s Desireom nekoliko puta, mnogo je dobar.

Nego, nadam se da su ovi WP7 HTC-ovi modeli o kojima se šuška u zadnje vrijeme fejk. Jer... nisu nešto. ;(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: HTC
« Odgovori #2 : 04. Listopad, 2010., 22:32 »
Frend na poslu prešao s Pro Touch 2 na Desire, i veli da je prejeben mobitel, meni malo ružniji i nedostatak mu je fizikalni qwerty ali sve ostalo  :hug

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: HTC
« Odgovori #3 : 05. Listopad, 2010., 00:08 »
Imam tatto i zadovoljan sam.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: HTC
« Odgovori #4 : 05. Listopad, 2010., 08:05 »
Tetovažu ima frend već duže vrijeme, i često tipkam po njemu i uvijek svršim :hihi:

Desire je najnoviji pa njega mislim, a i po mogučnostima je 'beskrajan'. Desire HD i HD2 mi se čine preveliki, nije baš da mi se nosi Ipad po džepovima...
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: HTC
« Odgovori #5 : 05. Listopad, 2010., 08:54 »
Desire je onako, 4 puta skuplji i toliko puta bolji. Ja nisam baš svršavao kad sam dirao Wildfire-a jer znao je zaštekat recimo kad sam htio odabrat kontakta kojem šaljem SMS, ili pri otvaranju nekog foldera sa više stavki. Mob je bio nov (od frenda) i onako, ja ne bih trpio to trzanje baš dugo.

Desire doduše, rula. Ima ga drugi frend.  :wildboy: Kriza neka, kao

edit:

Tetovažu ima frend već duže vrijeme, i često tipkam po njemu i uvijek svršim :hihi:

Nasmijalo me ovo, btw  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: HTC
« Odgovori #6 : 05. Listopad, 2010., 09:47 »
Kompa, kada koristiš LG Cookie, SVAKI drugi mobitel je jeben :tired:

Tetovaža je izvrstan, jedino što ima dosta bugova sa tom verzijom Androida, no i to se vjerojatno da updateat.

I za razliku od wildfirea, Cookie zašteka čim staviš prst na screen :bonk:
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2010., 10:45 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: HTC
« Odgovori #7 : 05. Listopad, 2010., 10:06 »
 :hihi:

LG i HTC onako. Babina greda vs Berlin jebote


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: HTC
« Odgovori #8 : 05. Listopad, 2010., 10:46 »
LG je barem otporan na zid, dokazano \:D/
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9