HCL.HR

Iphone 5s baterija kratko traje?

  • 6 Odgovora
  • 24208 Hitova
Iphone 5s baterija kratko traje?
« : 05. Prosinac, 2016., 21:04 »
Ljudi molim Vas pomoc.Vjerujem da se neko od Vas kuzi u ovo.Imam iphone 5s kupljen prije otprilike 2 i pol godine u vipu i mob je neostecen i od prvog dana skoro u onom oklopu sto imaju cat mobiteli(narucio preko interneta gorilla glass).Tako da je cijeli oklopljen  i zavidan bez ogrebotine.Jedini mi problem radi baterija koja je katastrofa.Dovoljno je reci da se mob gasi na 50-tak posto.Od samog dizanje ujutro kad bude totalno napunjen pa dok dodem na posao cirka,cirka 45min mi se potrosi cijela baterija a jedino sto radim je da ga pustim na wifiju i pustim otvoreni radio i slusam pjesme i njiove price.Znaci uopce ga ne diram.Posto je stvarno fizicki u super stanju razmisljao sam promjenit bateriju sam?Isplati li se meni to uopce?I dajte mi preporuku koju i kakvu bateriju kupiti?isplati li se original mozda(Mislim da nije velika cijena)?I vrijedi li se meni zajebavat s time tako da narucim s ebaya to i da osobno odsarafim ga i promjenim bateriju ili je to prekomplicirano?mislio sam na youtubeu naci neki link(100% ima) i pomalo kopirat tog lika.Samo vjerojatno cu morat narucit i poseban sarafciger za odvidat iphone.Uglavnom molim Vas za savjet jer iskreno neda mi se trosit par tisuca kuna jer ovo je dobar mob samo baterija je ocajna.I mob je jailbrejkan ali to upocetku uopce nije smetalo bateriji a kasnije se ocito baterija trosi sve vise i vise punjenem pa je sad ocajna.Tako da nevjerujem da je jailbrejk nesto zeznuo.Hvala puno ekipo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Iphone 5s baterija kratko traje?
« Odgovori #1 : 05. Prosinac, 2016., 21:06 »
Odnesi u dućan i plati si promjenu baterije.

Odg: Iphone 5s baterija kratko traje?
« Odgovori #2 : 06. Prosinac, 2016., 00:19 »
Odnesi u dućan i plati si promjenu baterije.
mislis znaci da se neisplati da sam narucim bateriju i taj sarafciger posebni i uz upute na youtubeu promjenim??mislim totalna rupa nisam za tehniku ali ako stvarno ima mali milijon stvari na koje moram paziti onda bi odnjeo strucnjaku??znam da sam cuo od prijatelja da ima 20-tak sarafcica koje se moraju odsarafit dok se ne dode do baterije toga sam svjestan.Gledam samo ako se da ustedjet i nije tesko zasto nebi sam :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Iphone 5s baterija kratko traje?
« Odgovori #3 : 06. Prosinac, 2016., 16:10 »
Ja se na tvom mjestu nebih sexao s time, evo decko tu u ri uzima mislim kakvih 250-300kn za promjenu (naravno, ukljucujuci i kvalitetnu bateriju, a ne nes najjeftinije sa ebay-a).
Neznam jesi gledao videe, ali 5S ima neki superkratki flat kabel spojen na citac otisaka i lijepljen je, tako da ga vrlo lako mozes otkinut...
Ja sam dao promjenit bateriju na 5ici pred kakvih godinu i kusur i evo ga jos normalno radi kod cure, simptomi su bili isti kao kod tebe.
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2016., 16:12 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Iphone 5s baterija kratko traje?
« Odgovori #4 : 06. Prosinac, 2016., 17:14 »
Pozdrav!

Imam ti ja još malo stariji 5s (ubrzo će imati 3 godine) i updateovi mi tu i tamo znaju poremetiti očitavanje stvarnog postotka baterije pa to riješim rekalibracijom. Bez obzira na to, baterija se zapravo još uvijek jako dobro drži (na ios-u 10.1.1 ponekad i 6 h korištenja). Jesi li to probao?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Iphone 5s baterija kratko traje?
« Odgovori #5 : 08. Prosinac, 2016., 16:47 »
Ovo sto on spominje je 99% mrtva baterija. Ali neka proba, nema sto izgubit.

http://www.appledystopia.com/how-to/calibrate-iphone-battery/
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Iphone 5s baterija kratko traje?
« Odgovori #6 : 18. Siječanj, 2017., 08:56 »
ja sam isto promjenila bateriju kad sam imala 5icu...nakon toga je radio ko nov! isplati se stvarno

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9