HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 275916 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #840 : 27. Travanj, 2015., 18:02 »
Ovo sam i ja cuo,kazu da je original, a stave nes jeftino sa ebay-a, radije kupi sam i daj nekom da ti ugradi :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: iPhone
« Odgovori #841 : 30. Travanj, 2015., 22:08 »
Koristiš ili dock ili kabel koji nije original.

Npr - ako si naručio kabel preko ebaya ili dealextremea, iphone će ti javit tu poruku. Meni se javljala ista stvar na 4-ki dok sam je imao. Jednostavno sam uključio-isključio kabel par puta i onda se više nije pojavljivalo.

kupio sam u computer shopu za 180 kn samo kabel , rekli su da je original a sad ko bi ga znao .  Cim ga malo pomaknem odmah mi se to pojavi.
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: iPhone
« Odgovori #842 : 23. Svibanj, 2015., 15:30 »
bok :ave:
zna netko neki iphone servis koji radi stručno, a jeftino , ako postoji takav ?
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

Odg: iPhone
« Odgovori #843 : 24. Svibanj, 2015., 21:22 »
Evo ti par linkova :
http://www.iklinika.hr
http://www.idoctor.hr/
U  Selskoj sam osobno bio mijenjao staklo na mobitelju i sjajno su napravili i jos je bilo 100 kn jeftinije nego u drugim servisima. :piva:

Odg: iPhone
« Odgovori #844 : 13. Rujan, 2015., 19:43 »
Pozdrav planiram uzeti iphone 6,sad vidim na njuskalu jedan oglas za 4.600 kn sto je puno jeftinije nego u ducanima sad zanima me jel imo ko iskustva sa tim oglasivacem,vidim da ima dosta mobitela u ponudi da nije mozda rijec o onom klonovima iz kine? xd
http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/samsung-n-7100-n-7100-galaxy-note-2-bijeli-koristen-1-mj-kao-nov-jamst-oglas-8439070

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #845 : 14. Rujan, 2015., 08:22 »
Ta cijena sigurno nije za klon, oglasivaca neznam.
Ali je cijena ajmo reci normalna za takav mob iz oglasnika.
To je netko uzeo na pretplatu za puno manje novaca i sada ga prodaje da dobije kes (ili ga je ocito vec prodao ovom preprodavacu).
Samo kad ga kupujes zatraz originalni racun i provjeri IMEI sa racuna i na mobu/kutiji, ako odgovara, to je to :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: iPhone
« Odgovori #846 : 14. Rujan, 2015., 19:38 »
Smije li se to sve provjeriti prije preuzimanja paketa jer nisam iz Zagreba?...Inace se cijene za novi krecu oko 5.500kn zato mi je i cudno sto je ovdje skoro 1000 kn manje a isto nov :hug A sto se tice pretplate kakva korist od toga kad i dalje svaki mjesec moras placat a nakraju sigurno neces imat profita jer sa pretplatom ispadne 2-3 tisuce skuplje :P

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #847 : 06. Listopad, 2015., 11:59 »
I jel netko kupio 6S od ekipe sa njuske ili cekate da dodje u telekome?
Ajd javite malo dojmove, doslo vrijeme da zamjenim svoju 5icu, pa da cujem malo dojmove :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: iPhone
« Odgovori #848 : 07. Veljača, 2016., 01:23 »
Ljudi ovako, imam iphone 6 i pod garancijom je. Problem je u tome sto u gornjem desnom dijelu ekrana kada lagano pritisnem ekran cuje se kako ekran klika, doslovno kao mis (ajde mozda ne tako jako). Mislite da ce ovi iz T-Mobilea priznat to kao kvar tj da li uopce ima smisla slati? Citam po netu da je to dosta cesta pojava pa me zanima da li je itko imao iskustva stime.

Odg: iPhone
« Odgovori #849 : 07. Veljača, 2016., 12:20 »
Ja sam imao iPhone 5, koji je imao očigledan problem, cijeli net je brujao o tome i mnogima su se mijenjali uređaji zbog toga ( ljubičaste crte po ekranu ). Odnio operateru uređaj , on sam primijetio kvar i naveo to poslali prvi put na servis, vratili ga da je ispravan i da dijagnostika nije pokazala nikakav kvar ( uređaj bio 2 tjedna na servisu i ponudili mi kao zamjenu običan mobitel sa tipkama od 300 kn ). Nakon nekoliko dana opet ista stvar, poslan na servis, opet dva tjedna čekanja i vrate mi ga da je dijagnostika pokazala da je mobitel savršeno ispravan i da ako mi se to ponovi da pokušam snimiti. Nakon nekoliko dana ja uspijem to snimiti i opet pošaljem njima sa snimkama, prethodno ga slikao, slikao one oznake na kojima se može vidjeti je li mobitel bio u doticaju sa vodom i poslao na servis. Nakon 10 dana zovu me da je u mobitelu bila voda i korodirala matična ploča i da trebam platiti oko 3000 kn za popravak. Ja naravno odbijam to i tražim uređaj Nazad, i pošalju ga oni sa slikama te matične ploče gdje se vidi da je problem, kad je mobitel došao bio je vidno oštećen odvijačem ali radio je i do dan danas radi bez problema. No kada sam ja otvorio uređaj ploča je bila ispravna i slike uopće nisu od moga mobitela bile. Ja sam zvao operatera i servis, operater je prebacio krivnju na servis, a servis rekao da ako ista mogu da ih tužim i poklopili slušalicu. Nakon sto sam to pokazao operateru on mi je dao još jedan uređaj kao ispriku i najavio da će ovo proslijediti nadležnima. Sad imam 2 iPhone 5 i bolje radi onaj koji je bio "pokvaren" nego drugi.

Malo sam se previše raspisao ali želim ti reci da su u servisima loši ljudi ( htio bih reci puno gore stvari, ali nekada vise uvrede govore o tebi nego o njima )i koji gledaju kako će te zeznuti. Ako želiš biti brz mobitela vise od mjesec dana i bojati se u kakvom će ti stanju biti uređaj kada ti ga vrate ne šalji na servis, bolje potrazi nekoga privatnog tko zna šta radi ili ifixit i sam vidi u čemu je problem. Kod losih ljudi u servisu je problem sto iPhone se ne popravlja već moraju dati drugi a oni su kao sto sam rekao prokleti i nezrele pomoći ljudima koji izdvoje skoro 1000€ za mobitel jer oni su bogovi, znao sam slučajeve gdje su namjerno pokvasili uređaj kako bi gospodin izgubio garanciju. I još milijun drugih slučajeva od tih .... Čitaj malo po netu iskustva sa servisima.

Servis se zove Agramservis.
« Zadnja izmjena: 07. Veljača, 2016., 12:23 DeusNIikola »
 

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: iPhone
« Odgovori #850 : 21. Ožujak, 2016., 23:52 »
http://net.hr/tehnoklik/vijesti-tehnoklik/najmocniji-4-incni-smartfon-u-povijesti-apple-predstavio-iphone-se/

Bezzz... Znaci, slabiji od 6s... Nez, 6ica mi je velika mozda i bas sam se veselio manjem mobacu, ali posto je losiji od 6s mislim da ga necu kupiti vec radije uzeti 6s lel
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: iPhone
« Odgovori #851 : 21. Ožujak, 2016., 23:57 »
ali,,. nije lošiji od 6s?
mislim, na apple stranici piše da je isti kao 6s lol.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: iPhone
« Odgovori #852 : 22. Ožujak, 2016., 07:09 »
Da, citam sad druge clanke omg  :fpalm:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: iPhone
« Odgovori #853 : 23. Ožujak, 2016., 21:58 »
http://net.hr/tehnoklik/vijesti-tehnoklik/najmocniji-4-incni-smartfon-u-povijesti-apple-predstavio-iphone-se/

Bezzz... Znaci, slabiji od 6s... Nez, 6ica mi je velika mozda i bas sam se veselio manjem mobacu, ali posto je losiji od 6s mislim da ga necu kupiti vec radije uzeti 6s lel

http://bgr.com/2016/03/22/iphone-se-iphone-6s-galaxy-s7/

iPhone SE nije ništa slabiji od iPhonea 6S gledano prema AnTuTu benchmarku.
Ja ga sve ozbiljnije razmišljam kupiti,nije nešto skup a jako mi se sviđa.
Mislim,puno je dati 3000+ kn za mobitel,ali ja smatram iPhone jako kvalitetnim i dugotrajnim uređajima.
Prijatelj mi je imao 4S od dana kada je izišao do prije pola godine kad je kupio 6S i nikad nije problema sa njim imao osim što mu je jednom razbio zadnje staklo,dok sam ja u međuvremenu promjenio 4 mobitela sa Androidom.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9