HCL.HR

Koji uzeti?

  • 23 Odgovora
  • 10734 Hitova
*

edviiN

  • **
  • 208
Koji uzeti?
« : 08. Prosinac, 2014., 17:19 »
Trebam pomoc!
Roditelji mi kupuju telefon(trebam brzo odlucit jer za 3dana kupuju)  i rekli su da odaberem od ova tri: :clap:
Sony Xperia Z1;Svidja mi se sto je od stakla,ali se bojim da ce ako padne sav se raspast jer je od stakla sav :/

LG G2;Preljep dizajn i dobar procesor....

Samsung Galaxy S4;Jer je od plastike(valjda nece se razvalit ako odma padne :D ) takodjer lijep dizajn i dobru kameru.

Gledao sam sve moguce review-se,testove itd.. ali i dalje neznam za koji da se odlucim pa sam odlucio da vas pitam da mi pomognete u odabiru..


Meni se svidja najvise LG G2..ali dajte svoja misljena molim vas.


Hvala Unaprijed!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #1 : 09. Prosinac, 2014., 06:16 »
G2
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #2 : 09. Prosinac, 2014., 13:58 »
od ta 3 - g2. preskoči galaxy. subjektivan sam, ali galaxy se s vremenom toliko uspori da je nepodnošljivo, barem meni. ja se držim svog htca.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #3 : 09. Prosinac, 2014., 15:17 »
Hvala na misljenima puno,a moze li ko ako neko ima LG G2 da mi napise iskustvo s njim ili neko ko zna vise o njemu?Njegove neke mane ili prednosti??

Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #4 : 09. Prosinac, 2014., 15:40 »
Hvala na misljenima puno,a moze li ko ako neko ima LG G2 da mi napise iskustvo s njim ili neko ko zna vise o njemu?Njegove neke mane ili prednosti??
meni prijatelj je imao g2,također mislio mob strava itd da bi nakon par dana kupio novi jer je g2 (iako ima predobre karakteristike) spor npr,kad se pali spor je s obzirom što je ispod haube
moja preporuka xperia z1,ne trebaš se toliko bojat da se odmah razbije iako ima stakla ostatak je od aluminija

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #5 : 09. Prosinac, 2014., 19:57 »

[/quote] meni prijatelj je imao g2,također mislio mob strava itd da bi nakon par dana kupio novi jer je g2 (iako ima predobre karakteristike) spor npr,kad se pali spor je s obzirom što je ispod haube
moja preporuka xperia z1,ne trebaš se toliko bojat da se odmah razbije iako ima stakla ostatak je od aluminija
[/quote]
kako mislis uspori nakon nekog vrijemena ili??jer nebi trebao zagljavljivat valjda nekih 5mj. (nov)

Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #6 : 10. Prosinac, 2014., 18:44 »
Imam ja G2. Telefon je vrhunski. Uzeo sam ga prije nekih 10 mjeseci i još dan danas me fantastično služi. Radi fluidno kao i prvog dana, kamera sasvim pristojna, 2 giga rama, odličan četverojezgreni procesor... Budući da već ima G3, vjerujem da je dvojci cijena dosta pala pa svakako preporučam :thumbs:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #7 : 10. Prosinac, 2014., 18:58 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:08 Tomz »

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #8 : 10. Prosinac, 2014., 19:03 »
Budući da već ima G3, vjerujem da je dvojci cijena dosta pala pa svakako preporučam :thumbs:
zato i uzimam :D

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #9 : 13. Prosinac, 2014., 13:44 »
Kupio sam S4 :/ posto nije bilo LG g2 a sony z1 preskup ......  :( nekako se sad bojim samo da nisam veliku gresku uradio :D

Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #10 : 13. Prosinac, 2014., 23:38 »
Bome jesi imo..Vise nikad se vracat na galaxy..Eventuaono iphone,ako se pruzi prilika

Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #11 : 14. Prosinac, 2014., 00:06 »
Po meni Galaxy telefoni uopće nisu loši, samo su overpriced. Tako da, vjerujem da će te S4 dobro služiti, ali si opet za te pare mogao dobiti bolji telefon od LG-a ili Sonyja. Ali ne plaćaš ti, boli te pipi :clap:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #12 : 14. Prosinac, 2014., 18:35 »
Po meni Galaxy telefoni uopće nisu loši, samo su overpriced. Tako da, vjerujem da će te S4 dobro služiti, ali si opet za te pare mogao dobiti bolji telefon od LG-a ili Sonyja. Ali ne plaćaš ti, boli te pipi :clap:
Šta bih ja otac je dobre volje i kupuje telefon jer su snizene malo cijene  u http://shop.telering.at/26/1_1/508667c889bfafbd017f8443df3b477f/10011/index.html&ident=23279
pa ako je neko isto u Austriji moze da si naruci ovaj :D

Bome jesi imo..Vise nikad se vracat na galaxy..Eventuaono iphone,ako se pruzi prilika
Zasto nikad necu se vracat na galaxy? ako mozes reci :D
« Zadnja izmjena: 14. Prosinac, 2014., 18:37 edviiN »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #13 : 15. Prosinac, 2014., 22:17 »
Bome jesi imo..Vise nikad se vracat na galaxy..Eventuaono iphone,ako se pruzi prilika

:fpalm:

evidentno najpopularniji telefon na planetu = zajebo si se

bravo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Koji uzeti?
« Odgovori #14 : 18. Prosinac, 2014., 17:28 »
Bome jesi imo..Vise nikad se vracat na galaxy..Eventuaono iphone,ako se pruzi prilika

:fpalm:

evidentno najpopularniji telefon na planetu = zajebo si se

bravo
Nerazumijem te?
Ipak sam se zajebo ili?
znas da sam glup pa te nerazumijem :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9