HCL.HR

Kupujem mobitel

  • 16 Odgovora
  • 5671 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Kupujem mobitel
« : 10. Rujan, 2010., 18:28 »
Budući da je prljavi srđan zaključao temu gdje se šefa pita što valja a što ne  :hiha2: otvaram novu.

Kupujem mob, ići će na pretplatu 50 na tele 2. Cijena uređaja do 500 kn i ne znam što odabrati, evo kandidata:

Sony Ericsson W395 - 300 kn
Sony Ericsson J105 Naite - 500 kn
Sony Ericsson T700 - 500 kn
Samsung S3550 Shark 3- 95 kn

Po komentarima na youtubeu/gsmareni/random recenzijama po netu, na kraju krajeva ispada da je ovaj samsung najjeftiniji (95 kn bi me došao uređaj) najbolji. Navodno su ekrani sjebani ovim SE-ima i ne znam. Rasklimavaju se, kažu.  :tired:

 Postoji li nešto drugo bolje možda do 500 kn?

Ne bih touch. Mislim da za tu lovu nema poštenog toucha. Hoću onako, dobar mob. Krut.  :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #1 : 11. Rujan, 2010., 12:05 »
Kad smo kod toga, jel valja išta SE g705 ili da možda uzmem nokiu E66? Samo kaj nokiu ne mogu dobit za tak male nofce za koje bi dobio SE.

Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #2 : 11. Rujan, 2010., 22:25 »
Isto, trazim preporuku. Nasao sam rabljeni SE C702 za 500kn. Dal se isplati to kupovat il da radje uzmem novi G502?
« Zadnja izmjena: 11. Rujan, 2010., 22:30 ironman104 »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #3 : 11. Rujan, 2010., 22:57 »
Uzimate mobitele starije od isusa, pored toliko jeftinih Android uređaja i ovim jeftinim netom od simpe i tele2

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #4 : 11. Rujan, 2010., 23:27 »
Daj nabaci neki jeftini Android. Trebam.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #5 : 12. Rujan, 2010., 20:23 »
Ti kupuješ mobitel već zadnjih godinu dana, ne da mi se pisat

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #6 : 13. Rujan, 2010., 15:12 »
Uletila stara sa milju kuna, bit će HTC Desire čini mi se. Malo mi rula  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #7 : 15. Rujan, 2010., 11:45 »
Daj nabaci neki jeftini Android. Trebam.

Bump zbog ovog, stalkam sve androide po tele2/vip salonima i mislim da je dobar izbor HTC Wildfire, sad je ekskluzivna ponuda u vip-u, na pretplatu 75 dođe 900kn, s tim da ako si se prebacio sa nekog drugog operatera na vip, 24 mjeseca dobijaš 50kn mjesečno besplatno za pozive i poruke, i ovih 50 kn ima prvenstvo u potrošnji, znači prvo ćeš 50 spičkat pa onda 75 ili u kojoj si već pretplati...

Uzeo sam Wildfire-a, moram samo dočekati da mi jave kad mogu doć, jer prebacuju broj sa tele2...

Wildfire je slabija verzija Desire-a, kažu, manji ekran, manja rezolucija, sporiji procesor i mislim da je to to. Meni osobno je ekran na wildfireu onako, savršen, al ae, više piksela je uvijek bolje šta je je...

Inače jeftin ti je i HTC Tatoo, ali ima stariji android i par slabijih karakteristika, ali inače isto fora mob.

« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2010., 11:47 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #8 : 15. Rujan, 2010., 11:53 »
Ni Wildfire nema Android 2.2  :mrs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #9 : 15. Rujan, 2010., 11:59 »
UUUUU!!! Prljava gikčugo  :hiha:

Pročitao da je Desire upgradeabilan na 2.2 pa eto još jedan +

edit: a i wildfire je, izgleda formatiran link. Il nije upgradeabilan već će druga serija doć il nešto
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2010., 12:01 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #10 : 15. Rujan, 2010., 12:05 »
Nene, dobiješ update. ;D

Javi kakav ti je mali.  :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #11 : 15. Rujan, 2010., 12:10 »
Nene, dobiješ update. ;D

Krasno.  :approve

Enivej, jedva čekam. Moš mislit koja promjena nakon nokie 3510  :wildboy:

Blackberry je bio drugi izbor, ali malo sam ga čačkao i nema dječjih radosti kao što ih ima android, a i mogao bih zaboravit na PS3. Ovako nema beda... Inače mob je izvana savršen, kožica od iza, metalno kućište... Prepuštam to za dane biznisa u Nemačkoj :hiha:

Postam sve živo samo da me zove koka iz vipa...  :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #12 : 15. Rujan, 2010., 15:16 »
prebacuješ se sa tele2 na vip? :(

Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #13 : 15. Rujan, 2010., 15:17 »
Taj dio sam nekak fulo.
Bolje bi ti bilo da si dušu vragu prodao nego prešao na Vip.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupujem mobitel
« Odgovori #14 : 15. Rujan, 2010., 19:45 »
Heu heu momci. Evo ovako. Bolestan sam i ležim cijeli dan u krevetu i tražim rupe u pretplati.

Nisam prešao ipak. Mislim preći ću za par dana, ali ću broj vratiti na Tele2.

Ova pretplata koju sam skoro uzeo je nešto najlošije što mi se moglo desiti, još kad skužim da bih bio rob te iste pretplate 2 godine, povraća mi se.

Znači ovako, pretplata 30 koju sam htio (nakon malo razmišljanja), uključuje 50 besplatnih kuna (1200kn kroz 24 mjeseca zbog prijepisa broja) koje su na raspolaganju za SMS, pozive i podatkovni promet, po normalnoj nekoj tarifi (koja je preloša, pozivi skoro kunu, poruke 30 lipa itd itd). Kad potrošim 50 kuna, počinjem trošiti 30 kuna od pretplate, za koje sam ja mislio da su mi besplatne i poruke i pozivi, ali ne, besplatno mi je sve skupa 1h poziva. Poruke se naplaćuju po 30 lipa, bez obzira na pretplatu od 30, odmah se zbraja na račun. Također, uspostava poziva je 25 lipa. Ono, nabere se, zakurac.

Zaletio sam se samo zbog HTC Wildfire-a, koji je ekskluzivno u vip-u i uz ovu pretplatu mob ide za 1100 kuna i to mi se činilo super prilika...

Ove gluposti su pisale onako najsitnijim slovima i to sam skroz preskočio, ne pročitavši ni ograničenje na pozive, nadoknadu za uspostavu, radijsku frekvenciju... Katastrofa.

Tako da ću čekati da mi se koka javi (sad sam se vratio iz vipa da potvrdim sve ovo) pa idem natrag u tele2 vratit broj na staro  :hihi:

Jebiga, marketing im je žešći, a ja slinim za HTC-om i skoro sam se zeznuo... Vidjet ću kako stojim sa poslom pa ću uzeti jednostavno Wildfire paket u vip-u (jebiga nema ih drugdje) i gotova stvar, 1800 kuna i miran sam. Još kad bih našao nekog tko bi to mogao otključat...

Tako da od bilo kakve pretplate ništa, ne da mi se bit na iglama. Žao mi je samo što je u tele2 jedini HTC - HTC Touch koji mi je nekako slab... Po pretplatama imaju i Desire i Legend i HD... al opet, pretplate u kurcu.

Slušam savjet, možda nekakvu vezu i taq  :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9