HCL.HR

Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel

  • 7 Odgovora
  • 23273 Hitova
Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« : 09. Srpanj, 2016., 08:25 »
Želio bih sa svog trenutnog mobitela (Tele2fon v4 [Mobiwire Aguria] Specifikacije: CPU:Dual Core MediaTek MT6572 1.00GHz OC,GPU:Mali-400 MP OC,RAM:473 MB,Android 4.4.2 Rootan,Ekran  3.60 inča, Rezolucije 320x480p) Želio bih prijeći na Samsung Galaxy XCover 2. Što mislite o isplativosti prelaska? Malo gubim na GPU,CPU je isti,ima puno više RAMa,a također dobijam na razlucivosti i velicini ekrana.
I'm simple. Simply complicated.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« Odgovori #1 : 13. Srpanj, 2016., 08:38 »
Taj Samsung je prastar,a pošto su svi brendirani mobiteli opterećeni bloatwareom on je vjerovatno vrlo spor.
Moj ti je savjet štedi i kupuj nešto novije,neka bar bude četverojezgreni jer se ostalo više stvarno ne isplati...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« Odgovori #2 : 13. Srpanj, 2016., 18:32 »
Vrijedi li uzet Doogee X5? Ima itko ikakva iskustva s tom verzijom ili opcenito tom markom. :D

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« Odgovori #3 : 13. Srpanj, 2016., 20:41 »
Isplati,ali moj iskreni savjet ti je da dodaš još malo novaca i kupiš X5 PRO.
Za 300 kn ćeš dobiti puno puno bolji mobitel,jer ako ga misliš koristiti za surfanje i igre 1GB RAM memorije
mogli bi ti biti malo...Također PRO verzija ima 64-bitni procesor i 4G,što je za kupnju mobitela danas više postao
i nekakav standard,a 2GB RAM-a bi ti trebalo biti dovoljno.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« Odgovori #4 : 13. Srpanj, 2016., 20:51 »
Isplati,ali moj iskreni savjet ti je da dodaš još malo novaca i kupiš X5 PRO.
Za 300 kn ćeš dobiti puno puno bolji mobitel,jer ako ga misliš koristiti za surfanje i igre 1GB RAM memorije
mogli bi ti biti malo...Također PRO verzija ima 64-bitni procesor i 4G,što je za kupnju mobitela danas više postao
i nekakav standard,a 2GB RAM-a bi ti trebalo biti dovoljno.

Hvala na odgovoru  :mrgreen: Ali već sam naručio X5. Mislio sam uzet taj Pro, ali vidio sam da ima slabiji procesor, a više prostora mi ni ne treba. Jedino sam mogao uzeti zbog RAM-a, ali eto. :D

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« Odgovori #5 : 14. Srpanj, 2016., 12:27 »
Procesor mu je slabiji po frekvenciji ali po arhitekturi je jači.
Nije sve u gigahercima.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« Odgovori #6 : 14. Srpanj, 2016., 13:16 »
Nešto je bolji procesor na pro i ima 1gb više rama, ali antutu score im se ne razlikuje za puno
tak da ti je dobar i X5 samo.  :D

Odg: Kvaliteta i isplativost prelaska na drugi mobitel
« Odgovori #7 : 01. Kolovoz, 2016., 08:50 »
Taj Samsung je prastar,a pošto su svi brendirani mobiteli opterećeni bloatwareom on je vjerovatno vrlo spor.
Moj ti je savjet štedi i kupuj nešto novije,neka bar bude četverojezgreni jer se ostalo više stvarno ne isplati...
Mogu ga ja bez problema rootat pa micat bloatware sa Purifyen,ali neznam isplati li se vise kupit novi mob ili dat popravit XCover 2. Na popravak bi uštedio dosta para.
I'm simple. Simply complicated.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9