HCL.HR

MMS

  • 9 Odgovora
  • 2775 Hitova
MMS
« : 16. Prosinac, 2009., 22:26 »
Dobio sam sliku MMS-om i poželio sam ju prebacit na PC. Međutim čini se da software koji sam dobio na Cdu uz mobitel (message manager) iz meni nepoznatog razloga ne vidi MMS već samo normalan SMS i nekakav EMS. Mobitel je Samsung D900i. U čemu je problem i može li se to nekako riješiti?
Baldracca!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: MMS
« Odgovori #1 : 16. Prosinac, 2009., 23:47 »
sejvaj sliku iz mmsa u memoriju mobitela? :(

Odg: MMS
« Odgovori #2 : 16. Prosinac, 2009., 23:59 »
To bi trebalo napraviti izravno kroz mobitel ili pomoći softwarea za PC? Ako je prvo, nemam nikakve opcije kod kliknem.
Baldracca!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: MMS
« Odgovori #3 : 17. Prosinac, 2009., 11:25 »
Gledam malo tehničke karakteristike tog moba i pod prijenos podataka piše da ima USB. Šta nije tako najjednostavnije? :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: MMS
« Odgovori #4 : 17. Prosinac, 2009., 11:32 »
Pa USB je u priči od samog početka, ne zanm kako bih to drukčije napravio nego tako. Problem je Samusng PC studio software koji ne vidi MMS poruke iako bi trebao.
Baldracca!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: MMS
« Odgovori #5 : 17. Prosinac, 2009., 12:05 »
Moras na neki nacin spremit sliku od mms-a na memoriju mobitela, sumnjam da nema nikakav options-save ama bas nigdje..

Odg: MMS
« Odgovori #6 : 17. Prosinac, 2009., 12:23 »
Pokušavam, ali i to je problem. Uspio sam jednu prebaciti u downloaded images, ali očito nisam ni sam svjestan što sam napravio budući da to nisam u stanju ponoviti s drugom. Nekako sam došao do opcije "attachment" ali ni sam nemam pojma kako.
Baldracca!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: MMS
« Odgovori #7 : 17. Prosinac, 2009., 15:56 »
Ak si jednu uspio onda i druga mora ic

tak da ono, nije problem do mobitela i softvera, nego do tebe ;P

Odg: MMS
« Odgovori #8 : 17. Prosinac, 2009., 17:05 »
Da mislim da ne može, ne bih ni tražio pomoć. Problem je i u jednome i u drugome čini se. Kao prvo trebao bih to biti normalno u stanju vidjeti u official softwareu bez nekakvih glupiranja, a drugo očito taj detalj nije baš user friendly što se samog moba tiče.
Baldracca!

*

iizuzetan

  • n00b
  • 3
    • Igrice besplatne
Odg: MMS
« Odgovori #9 : 21. Lipanj, 2010., 17:21 »
Ja slike iz telefona bilo da su iz MMS-a ili kad slikam prebacujem e-mail-om iako imam usb. Nekako mi je jednostavnije ne moram da ukljucujem itd itd.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9