HCL.HR

Mobilni internet u drugoj drzavi ?

  • 7 Odgovora
  • 20725 Hitova
Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« : 25. Siječanj, 2017., 03:15 »
Ako koristim bh telekom ili neki drugi mobilni operater nebitno, te aktiviram na recimo mjesec dana 5gb mobilnog interneta, i u toku tih mjesec dana odem na teritoriju hrvatske, da li ce i dalje mobilni internet raditi bez obzira sto sam u drugoj drzavi, vjerovatno je glupo sto ovo pitam ali posto ne znam  :fpalm:
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2017., 03:19 Monday »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« Odgovori #1 : 25. Siječanj, 2017., 06:58 »
Trebao bio raditi ako je uključen roaming, ali tada ti to neide u tarifu nego se masno naplaćuje. Ne znam kakva je cijena sada i kolike su cijene iz BiH u HR, al prije ti je cijena bila tipa 1MB = 2kn što znači da su ti 1GB = 2000kn tako da je to u potpunosti neisplativo jer nisi na svojoj mreži i to ti neće ići u odabranu tarifu nego ćeš platiti ekstra, ali nazovi operatera i pitaj točno koliko se naplaćuje u pojedinoj zemlji korištenje interneta.

Odg: Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« Odgovori #2 : 25. Siječanj, 2017., 07:36 »
Sad je ipak jeftinije. Upravo sam u Italiji i Francuskoj plaćao 0,46 kn/MB pa ti to može biti orijentir.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« Odgovori #3 : 25. Siječanj, 2017., 08:31 »
Meni su ljetos odrali faking kožu u Italiji sa cijenama.
Mada sam se prije odlaska tamo, raspitao kod Tomato operatera o cijenama i sve to... ali svejedno, otišlo mi je 100-njak kuna kao metak.

Odg: Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« Odgovori #4 : 25. Siječanj, 2017., 08:38 »
Nemoj mi to govoriti dok još čekam račun!  :D Al da, ne bi trebalo biti iznenađenja jer imam blokadu na 200 kn.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« Odgovori #5 : 25. Siječanj, 2017., 08:44 »
Ma nije bio problem u cijeni toliko, koliko sam malo dobio za to.
A kod Talijana uglavnom ni W od wirelessa, samo neke mobilne šeme... nabijem ih.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« Odgovori #6 : 25. Siječanj, 2017., 08:47 »
Sad je ipak jeftinije. Upravo sam u Italiji i Francuskoj plaćao 0,46 kn/MB pa ti to može biti orijentir.
Krivo ti si iz HR, zar ne? E pa ti si bio u EU gdje su nam od ulaska cijene drastično manje. Bih spada pod Europa 2 ili Europa ostali i tamo su cijene višestruko skuplje.
Tako da ti ne stoji ta priča oko cijene...
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2017., 10:43 Hrv4tin4 »

Odg: Mobilni internet u drugoj drzavi ?
« Odgovori #7 : 25. Siječanj, 2017., 09:09 »
A kod Talijana uglavnom ni W od wirelessa, samo neke mobilne šeme... nabijem ih.

I meni je bilo jako loše u Francuskoj po tom pitanju.

Krivo ti si iz HR, zar ne? E pa ti si bio u EU gdje su nam od ulaska cijene drastično manje. Bih spada pod Europa 2 ili Europa ostali i tamo su cijene višestruko skuplje.
Tako da ti ne stoji ta priča oko cijene...

Sad sam opet pročitao prvi post i shvatio da sam fulao fudbal. U pravu si, naravno. Valjda mi je rano jutrom falilo pola mozga pa je s njim otišlo i pola poruke. :D Sry onda za nevezani odgovor!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9