HCL.HR

Mobitel do 2 tisuće kuna

  • 10 Odgovora
  • 18816 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Mobitel do 2 tisuće kuna
« : 14. Veljača, 2016., 12:25 »
Ne pratim baš previše mobitele u zadnje vrijeme pa pitanje za vas znalce, budući da sestra kupuje novi mobitel (Iphone 4s je postao prespor s novim iosom). Koji biste mobitel preporučili do 2 tisuće kuna? Može i s oglasnika, naravno.

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #1 : 14. Veljača, 2016., 12:52 »
Ne pratim baš previše mobitele u zadnje vrijeme pa pitanje za vas znalce, budući da sestra kupuje novi mobitel (Iphone 4s je postao prespor s novim iosom). Koji biste mobitel preporučili do 2 tisuće kuna? Može i s oglasnika, naravno.

Google Nexus 5 ti je best buy za te novce ako se ide na Android no takoder velika preporuka za Galaxy S5 koji se isto za te novce da naci. No moja osobna preporuka ti je svakako nexus 5.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #2 : 14. Veljača, 2016., 13:05 »
Samsung izbjegavam u širokom luku, a Nexus sam sad malo pogledao, kolko vidim dosta slabija kamera od ostalih u istom cijenovnom rangu.

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #3 : 14. Veljača, 2016., 14:15 »
Samsung izbjegavam u širokom luku, a Nexus sam sad malo pogledao, kolko vidim dosta slabija kamera od ostalih u istom cijenovnom rangu.

Pametno radis za Samsung, Jest da je kamera slabija no na njega ti ide vannila android ako ti to sta znaci. Iako je mobitel star oko 2 godine i sa zadnjom verzijom androida radi bez problema, usporavanja ili bilo cega slicnog.

Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #4 : 14. Veljača, 2016., 14:58 »
Kinezi su super, naravno ne sve tvrtke ali evo ja sam prezadovoljan svojim Gionee Elife E7, mob kupljen pre godinu dana nemam nikakvih problema i dan danas ima vrhunske perfomanse, kupljen u 3 mj 2015te nov za 1400 kn.

http://mob.hr/gionee-elife-e7-recenzija/

LeTV ti je odlicna nova firma pogledaj njihove modele.

http://www.honorbuy.com/58-letv-smartphone (imas puno recenzija na nasim servisima, samo upisi LeTV recenzija)

Izbjegavam brendirane mobitele, preskupi su za to sto pruzaju, Iphone sam imao davno (3g) i vise nikad iphone, od tih high top mobitela najvise mi se svidjaju Sony i LG, ali to je ako bas hoces imati brend za "k......" ako hoces high top mob uvijek pogledaj rubriku na bug.hr kineski mobteli, stvarno ima bestija za relativno malo novaca.
« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2016., 15:02 LepiSladja »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #5 : 14. Veljača, 2016., 18:12 »
Fino. Ja trenutno imam HTC One Max i prezadovoljan sam mobitelom, tako da nije da su svi brendovi lošie :D Ali izgleda da će sestra na kraju uzeti ili LeTV x600 ili Xiaomi note 2 ili 3. Možda radije 2, budući da je oko 500kn jeftinija, a razlika je minorna, 1gb rama, što njoj ne igra nikakvu ulogu.

Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #6 : 15. Veljača, 2016., 14:00 »
Ja imam xiaomi redmi 1S i fakat sam prezadovoljan i iduci koji budem uzimao definitivno ce bit xiaomi jer ono cijena je neka mizerija a mobiteli imaju dobre performanse.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #7 : 15. Veljača, 2016., 15:57 »
Meni cura ima redmi 1s i nije baš zadovoljna. Mobitel je sam po sebi super, ali baterija je kritično loša, puni ga 2-3 puta dnevno. Sestra je na kraju kupila xiaomi redmi note 2, zasad je sve super.

Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #8 : 15. Veljača, 2016., 16:55 »
Gdje si kupio note 2,njuskalo il ducan ili prek neta ?

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #9 : 15. Veljača, 2016., 19:37 »
Njuškalo, tip uzima giztopa, 12 mjeseci garancija. Isplati se uzet preko njih ili honorbuya jer imaju skladišta u EU pa ne plaćaš dodatno porez i to.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Mobitel do 2 tisuće kuna
« Odgovori #10 : 22. Veljača, 2016., 22:03 »
Redmi Note 3 bolje, baterija je puno jača. Meni se sviđa i metalno kućište i fingerprint scanner.  :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9