HCL.HR

mobitel koji nije smeće

  • 17 Odgovora
  • 6237 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
mobitel koji nije smeće
« : 13. Veljača, 2008., 21:15 »
Kupio bih mobitel i zamijenio ovu staru kramu, ali imam problem.
Svaki mobitel koji postoji za kupiti u hrvatskoj je smeće.

Znači, ne smije biti:

-onaj defaultni slide model od samsunga kakvih je manje više 13 tisuća modela tog proizvođača
-KRZR, RIZR, RAZR, ROKR, KURATZR, zapravo ne smije biti niti jedna motorola iz te i slične serije kakve već sto godina profuravaju
-oni nokijini transformersi iz N serije, znači bez ikakvih produžetaka, izvlačenja, uvlačenja, okretanja, younameit
-klasični sony ericssonov bar model, isto bilo koja serija


Podrazumjeva se da:

-me boli neka stvar za naprednijim opcijama na mobitelu i da mi je bitno da je malen i lijep i da stanu gore dva-tri mp3 samplea za razne zvonjave
-ne bude preskup, jer jedino šta mi se dopada izgledom košta 4 nadalje tisuća kuna, a većina tih opcija mi isto tako ne treba
-ga nema svaka druga fufa i klipan, jer želim drugačiji mobitel, makar bio precijenjeno smeće
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #1 : 13. Veljača, 2008., 21:32 »
Neznam, ja ti preporucam k800 kojeg i sam imam. Ak si snalazljiv i imas sredstva, mozes ga uzet na bodove i produljenje ugovora za stvarno povoljnu cjenu. Ja sam svoj kupio za 800kn na istu semu. To sam u VIPu uzo jel...
A sad, dal taj mob nece svi za nekoliko mjeseci imat, neznam. Al sad taj mob ima bas sve. Ja ful uzivam u njemu. Pogotovo u kamerici, finoj tipkovnicni i MP3 plejeru (slusalice su tolko dobre da ti MP3 plejer kao uredaj uopce netreba). k800 sa memorijskom karticom od 2gb ga zamjeni jako dobro. Predobro, stovise.
Pusa Vedrane. \:D/
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #2 : 13. Veljača, 2008., 21:45 »
pusa

i sad mi reci koja je razlika između tog k800, i recimo t630, i recimo svih ostalih sony ericssona uopće? nema je, znači, istih sto pedeset tisuća modela furaju zadnjih 6 godina
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #3 : 13. Veljača, 2008., 21:48 »



..evo ovaj neće imati svatko drugi ;) Motorola DynaTAC 8000X
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #4 : 13. Veljača, 2008., 21:50 »
Nokia 6233. Pogledaj na internetu o njoj.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #5 : 13. Veljača, 2008., 21:51 »
(Klikni za pregled slike.)


..evo ovaj neće imati svatko drugi ;) Motorola DynaTAC 8000X
Kak ne... Tommy Vercetti? :ementaler:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #6 : 13. Veljača, 2008., 21:57 »
pusa

i sad mi reci koja je razlika između tog k800, i recimo t630, i recimo svih ostalih sony ericssona uopće? nema je, znači, istih sto pedeset tisuća modela furaju zadnjih 6 godina

Misli u dizajnu? Pa ono, veci ekran, finija tipkovnica, ljepi slidesistem na kameri, kamerica za videopoziv na prednjoj strani...
Al inace su slicni.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #7 : 13. Veljača, 2008., 23:30 »
Nokia 6233. Pogledaj na internetu o njoj.

to ja posjedujem i ja sam alternativan i kul. nema je baš puno ljudi.
vidio svega par ljudi koji ga drže u ruci, al ne poznam nijednu osobu da je ima. samo jean frend ima 6234, isti kurac od mobitela, samo za vip. i mob pwniše. :)

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #8 : 14. Veljača, 2008., 14:41 »
A sad, dal taj mob nece svi za nekoliko mjeseci imat, neznam. Al sad taj mob ima bas sve.

nisi u toku, vec ga ima svaki treci lik, nisi jedini koji ga je uzeo za te pare.


a sad, jedan mob koji je jako rijedak
BenQ-Siemens EF51

zatim
Nokia 5310

ova zanimljiva motorola
Motorola ROKR E8


eh sad, ti oces sve zivo a da je jeftino, takvi mobiteli su jedino komercijalni mobiteli koji masovnom prodajom gube na cijeni, dok ovi malo drugaciji drze cijenu, i to jebeno. ako si ciljao na nesto ispod 1k kuna, onda idi na SE, pokusaj nac neki SE w550 ako su ti ostali jadni

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #9 : 14. Veljača, 2008., 15:48 »
ma neću ja ništa, samo da bude drugačiji i da ima ove najosnovnije stvari kao svaki mob u zadnje dvije godine
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #10 : 14. Veljača, 2008., 18:55 »
kojom cifrom raspolazes

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #11 : 14. Veljača, 2008., 19:39 »
nije da sam rekao toliko i toliko ide za mobitel. normalno, ne želim platiti puno ono što neću koristiti, što je manje ili više sve
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #12 : 14. Veljača, 2008., 20:34 »
.....

jel to sad znaci 1k , 2k  ili 3k kuna

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #13 : 14. Veljača, 2008., 20:59 »
odi u italiju i ukradi nekome LGU8180

 :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: mobitel koji nije smeće
« Odgovori #14 : 14. Veljača, 2008., 21:27 »
kupi jedan od onih telita i sličnih spika  :wildboy:
to definitivno niko nema, a ja sam jednom imo jedan žuti u obliku broja 8  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9