HCL.HR

Moubach nowy

  • 6 Odgovora
  • 2254 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Moubach nowy
« : 30. Kolovoz, 2010., 20:08 »
Srdane sine pomoc. Imao sam Nokiu 5800 i pala mi danas u lokvu kise, jel ima sanse da proradi kad se osusi i ako ne, oko kolko koona ce doc popravak?
Pretpostavljam da se nece isplatit popravljat pa ono, ako imas nes za preporuku iz Vip ponude uz produljenje ugovora. :*
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Moubach nowy
« Odgovori #1 : 30. Kolovoz, 2010., 20:22 »
Da si bateriju izvadio istog trena ili ako si imao sreće pa ti je udarac u malo betona izbio bateriju, sušenje bi imalo smisla.

U biti ne znam, ako je voda bez soli, ono destilirana (derp) onda je to ok jer struja neće poteći kroz tu vodu i neće se ništa kratko spojit.

Ako padne u more najebo si.

Popravak je kupnja novog mobitela il eventualno matične ploče što ti se ne isplati davati u servis jer ćeš obrat bostan. Možda ako nađeš neku jeftinu matičnu pa ju sam ugradi polako, nakon što si sve posušio do razine baruta...

Al opet to je new age touch screen osjetljivo smeće pa sumnjam na uspjeh u diy popravcima


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Moubach nowy
« Odgovori #2 : 30. Kolovoz, 2010., 20:24 »
Ako ti je pala u običnu vodu bez prljavštine onda ju baci pod sušilo i osuši do kraja. Šanse da proradi su 30%.

Ako ti se svidjela 5800 i sam koncept symbiana onda ti toplo preporučujem N97 Mini.

Ako bi nešto drugačije, a da nije iPhone, probaj bilo koji Android uređaj.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Moubach nowy
« Odgovori #3 : 30. Kolovoz, 2010., 20:29 »
U lokvu kise je pala derp ;(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Moubach nowy
« Odgovori #4 : 30. Kolovoz, 2010., 20:37 »
Ima čistih lokvi kiše na betonu i ima onih malo manje čistih u blatu.

Ako je ovo drugo onda ga odmah možeš bacit u ladicu.

E da, popravak, većina će ti reć da će "probat počistit kontakte", što znači da će završit u ladici za mobitele kojima se "treba pročistit kontakte"... Drugij riječima- neće se ništa napravit.

Nakon tjedan dana kad dođeš će ti isti naplatit 100kn i rec da se mora mijenjat matična, što te košta 80% vrijednosti novog.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Moubach nowy
« Odgovori #5 : 30. Kolovoz, 2010., 20:47 »
Čiste se kontakti na žarulji. Ne znam tko čisti kontakte na mobitelima. Kontakata na mobitelu ima 1000, a ako je korodirao kontakt s baterijom, možeš misliti šta je s kondenzatorom PX-1200 u segmentu C19   :wildboy:

edit: Ponekad, samo ponekad

znaju proć ovakvi slučajevi i na garanciju, lako je skužiti ako je pao u more, ali što čišća voda (i što bolje osušeno) veće šanse za prolaz



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Moubach nowy
« Odgovori #6 : 31. Kolovoz, 2010., 09:16 »
Proradio :hihi: A vec dogovorio kupnju iPhonea :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9