HCL.HR

nadogradnja softwarea za SE

  • 5 Odgovora
  • 2665 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
nadogradnja softwarea za SE
« : 14. Svibanj, 2008., 19:57 »
Imam SE V630i i dojadio mi ovaj jadni vodafone software, pa malo želim promjene da nebude sve monotono i zanima me što mi je potrebno, gdje to mogu nabavit i što trebam napravit da promijenim cjelokupni software? Možete mi sve to malo objasnit, te koje su opasnosti i posljedice, a koje dobre strane za mobitel
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2008., 20:01 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: nadogradnja softwarea za SE
« Odgovori #1 : 14. Svibanj, 2008., 21:19 »
da se radi o nokiji koja je kupljena u mobisu, onda bi samo otiso do njih i rekao da ti stave genericki soft na nju, i to ti naprave za 98,99kn, ali posto imas SE-a sa vodafone softom, onda jedini nacin kako taj soft maknut jest otkodirat ga te stavit genericki soft, nema druge, sa tim da time gubis garanciju na uredjaj.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: nadogradnja softwarea za SE
« Odgovori #2 : 14. Svibanj, 2008., 21:41 »
Znam da gubim garanciju, al nisam znao da moram odkodirat :S A po kojim parama i di to rade?
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: nadogradnja softwarea za SE
« Odgovori #3 : 14. Svibanj, 2008., 21:50 »
to je SE, cijene se krecu od 50 do 100kn, ovisi sa kim si dobar, pogledaj u obliznjim servisima ( dakle ne t-mobile ili vip, nego neka ovako prodajna mjesta) , i mislim da se time bavio Inovator sa cafe mobile foruma, pa se cuj sa njime.

i da, zezno sam se, ne mora se otkljucavat, samo se patcha i tako to..

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: nadogradnja softwarea za SE
« Odgovori #4 : 14. Svibanj, 2008., 22:56 »
Pa mogu to onda i sam probat? Koliko je to zeznuto, ili da ipak potražim pomoć stručnije osobe?
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: nadogradnja softwarea za SE
« Odgovori #5 : 15. Svibanj, 2008., 06:32 »
ne znam jel ti se za taj iznos da zajebavat sa kupovanjem kablova i trazenjem faq-ova i tako to... da se radi o motoroli onda bi ti u kratko pojasnio, ali posto se radi o kompliciranijem nacinu sa kojim mozes sjebat mob, onda bi ti radije predlozio da nadjes nekog tko ce ti to za 50kn napravit i mir :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9