HCL.HR

Nokia 5800 XpressMusic

  • 41 Odgovora
  • 15459 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #30 : 14. Listopad, 2008., 19:50 »
zašt je xperia precjenjeno govno?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #31 : 14. Listopad, 2008., 19:52 »
normalno da apple nije predstavio ništa čega prije nije bilo na tržištu..
Osim sitnica tipa mis, GUI, PDA i slicno...

Ali da, jebeno su fascinanti lokovi. Bubnu iPod jebeni i opa postne novi walkman. I sinonim za mp3 plejere.
A iPhone mi je osobno nepotreban iako ima odredjeni kul fakor (sto pak znaci da ce ga imati barem 100 milijuna ljudi te ce taj kul faktor drsticno opasti) i par simpa ficura. No dobar mobitel jednostavno nije. Ali postavlj trendove, jebiga. I da, Nokia i ekipa zele dio kolaca.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #32 : 14. Listopad, 2008., 20:42 »
nećemo o tim ranije stvarima, dok su bili urbani u duginim bojama
ovaj apple unutar 10 godina
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #33 : 14. Listopad, 2008., 20:44 »
Ae.
Nisu vise tolko inovativni kolko su trendseteri. Sve sto naprave kao da je od zalta jebenog.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #34 : 15. Listopad, 2008., 16:02 »
Woah puno mrznje prema Iphonu ali ok svakom njegovo btw gle ovo

http://www.pomegranatephone.com/ (it can even make Coffey!!!) :kava:

Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #35 : 15. Listopad, 2008., 18:40 »
 :tired:

Vau, haha. Smiješno. Da. Želim svoj bandwith natrag.

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #36 : 15. Listopad, 2008., 20:36 »
meni se ovo cini kaj neke parodija... xD
syzygy, znas mozda kad dolazi nokia n85 k nama?

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #37 : 15. Listopad, 2008., 20:37 »
:tired:

Vau, haha. Smiješno. Da. Želim svoj bandwith natrag.


 :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #38 : 15. Listopad, 2008., 22:27 »
meni se ovo cini kaj neke parodija... xD
syzygy, znas mozda kad dolazi nokia n85 k nama?

Koliko sam ja pratio tržište sam skuzio da skoro svaki model u hr izađe nekih 2 do 3mj nakon službenog izlaska vani. tako da ga očekuj ili sad za Božić u ponudi, ili tamo početkom iduće godine.. Iako je to sve relativno i ovisi o ugovoru s našim providerima. No većinom ga kod "one" ekipe moš nać 2 do 3 tjedna nakon službenog izasla (oglasnik and co)

Sada pred blagdane ti dolazi pun falus smartphone-a, pa bi bilo dobro pričekat nekih mjesec do dva nakon tih akcija da se cijene srežu i srede update-ovi software-a. Jer po meni se nikad nije isplatilo odmah uzimati nešto što je tek došlo na tržište (problemi sa software-om i tako to)

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #39 : 16. Listopad, 2008., 13:40 »

Koliko sam ja pratio tržište sam skuzio da skoro svaki model u hr izađe nekih 2 do 3mj nakon službenog izlaska vani. tako da ga očekuj ili sad za Božić u ponudi, ili tamo početkom iduće godine.. Iako je to sve relativno i ovisi o ugovoru s našim providerima. No većinom ga kod "one" ekipe moš nać 2 do 3 tjedna nakon službenog izasla (oglasnik and co)

Sada pred blagdane ti dolazi pun falus smartphone-a, pa bi bilo dobro pričekat nekih mjesec do dva nakon tih akcija da se cijene srežu i srede update-ovi software-a. Jer po meni se nikad nije isplatilo odmah uzimati nešto što je tek došlo na tržište (problemi sa software-om i tako to)
da, mogu navit kod "one" ekipe, ali ipak me je malo strah uzeti recimo ovaj 5800 express kod njih ili tak skuplji neki mobitel... jer ko mi garantira da bude dobro radil...
btw. mobis je kao uvoznik nokie za hr, ne? oni bi trebali prije imati te mobitele kod sebe nego t-mobile ili vip?
i ako se uzme mob kod "te" ekipe, kak mu onda softver update-ati?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #40 : 16. Listopad, 2008., 15:19 »
Soft se update-a preko usb kabla, mobis je za mene uvijek bio neisplativ, cijene su napuhane (modeli dodju za 40% vise samo zato sto su otkljucani), a popravak je isto skup. ako uzimas na crno u prvih 2mj ne mos ocekivat nikakvu garanciju, tek tamo dok dodje u simpa/vip ponudu. Jedini mobitel koji sam kupio u trgovini su bili Sony T68 i Nokia 3310, sve ostale (a bilo ih je puno :) ) sam uzeo na crno, i samo s jedim mi se dogodilo da nije radio kak treba, ali ako si imalo pametan sve sredis ( prilikom kupnje pazis od kog uzimas i testiras sve te uzmes sve potrebne podatke).  Recimo kad ja kupujem mobitel su mi uvjeti da ima svu opremu (kutija, bundle, etc) minimalno 15mj garancije te da je bez ikakvih ostecenja. i naravno prije kupnje pitam jel problem da odemo provjerit garanciju u trgovini, i ono, nikad nije bilo problema.  Nije da sad promoviram crno trziste  (da me Emi ne uhvati za vrat)

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Nokia 5800 XpressMusic
« Odgovori #41 : 16. Listopad, 2008., 16:04 »
ja sam zadnji put uzel nokiu 6280 i mob imam vec 2 godine, bas nikad nist nije sral... nist, budem se onda raspital kod crnih decki :p

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9