HCL.HR

Nokia 808 PureView

  • 19 Odgovora
  • 6619 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nokia 808 PureView
« Odgovori #15 : 03. Ožujak, 2012., 18:42 »
Kako volim kad ljudi ovako dođu da se moram izrazit srat, a ni neznaju o čemu se radi. Pročitajte si vjest koju sam vam polinko pa ćete vidjeti kakav je koncept tog fotoaparata. Zapravo uopće nije bitno koliko MPova ima nego način na koji stvara sliku. Ubuduće prije nego počnete srat o nečem o čemu nemate pojima prvo se informirajte pa recite nešto pametno jer najlakše je reći da nešto ne valja kad ni neznaš kakvo je. A što se tiće Symbiana Belle, OS je jako dobar. Fluidniji je od Androida 2.3, a jedina razlika između Androida i Symbiana je to što Android ima više aplikacija, a od tih silnih aplikacija najviše 20 njih su vam potrebne i redovito ih koristite, a takve se aplikacije i na Symvianu nađu bez problema.

Symbian Belle je govno

ne seri, fluidniji je


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Nokia 808 PureView
« Odgovori #16 : 03. Ožujak, 2012., 19:10 »
Proljev dakle? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nokia 808 PureView
« Odgovori #17 : 03. Ožujak, 2012., 19:18 »
moj post - da

belle - isto da

 :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Nokia 808 PureView
« Odgovori #18 : 07. Kolovoz, 2012., 09:47 »
Bez nerviranja gospodo, sve se moze rijesiti lijepim putem i bez uvreda.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Nokia 808 PureView
« Odgovori #19 : 07. Kolovoz, 2012., 13:40 »
Zašto odgovaraš na postove stare po nekoliko mjeseci? Očito je da je taj razgovor završio i sada se uključivat nema smisla.
Umjesto dizanja starijih tema, radije se uključi u ove koje su aktualne.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9