HCL.HR

Nokia N82

  • 5 Odgovora
  • 4293 Hitova
*

Gringo

  • Gost
Nokia N82
« : 14. Listopad, 2008., 11:51 »
Dakle planiram si uzet novi mob i dat staroj svoj sadašnji (SE K800) jer se njen mob raspao. Prvo sam si mislio uzet opet SE, al mal mi je dosadio njihov tipični meni i fukcije. Svi ih imaju i jednostavno sam ih se zasitio.

I onda mi došlo u glavu da bi si mogao uzeti neki kul symbian mob, i ovaj mi se nekako čini kao najbolja investicija jer ima stvarno skoro sve. Ovo je u biti koliko sam shvatio N95 8gb u manjem pakiranju s nekim sitnim promjenama. I nije slider što je dakako plus, jer opće je poznato da oba N95 modela imaju loš slider.

Sad zanima me jel se isplati ovo uzimati, i jel toliko kul koliko se piše na netu o njemu. Ili da ipak uzmem nešto drugo.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Nokia N82
« Odgovori #1 : 14. Listopad, 2008., 17:43 »
n82 je meni jedan od lijepših modela od nokie, izvrsne specifikacije jedino kvari baterija, koja je slicno sranje ko na n95 (prvoj) 30h uz normalan rad, 50h ako ju ne diras. Ako se odlučiš za n82 odmah pri kupnji traži bolju bateriju.

Od ostalih modela si pogledaj HTC-ovu ponudu..

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Nokia N82
« Odgovori #2 : 14. Listopad, 2008., 18:59 »
Za N96 si krivo cuo, baterija na njoj traje duplo vise.

Sto se tice surfanja, za mene je surfanje bez touchscreen-a zajebano. n82 ima manji ekran od n95/96 pa imas manje mjesta, no ako ti se da navikavat onda nije problem, ja se nisam mogao naviknut. Vise bi preporucio spajanje na laptop i surfanje na njemu (mobitel sluzi kao modem)

Na kojem god smartphone-u htio surfat obavezno skini Opera browser.

Za IR aplikacije znam jedino Ir remote (od najkorisnijih) zbog zajebavanja barmena kad se gleda utakmica. Ali danas ima onih malih privjesaka po 50kn s kojima se isto da zajebavat s tv-om.

I jos moras bit svjestan toga da ako kupujues n82, ona je noviji symbian i sve aplikacije radjene za stariju verziju nece raditi na tom mobu, mene je recimo zajebao sms timer kojeg nema za novi soft..

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Nokia N82
« Odgovori #3 : 01. Studeni, 2008., 23:39 »
Puff..ne znam sto da ti kazem, ocito si naletio na losu seriju.

Pogledaj si E seriju, to ti je inace ona poslovna kao, i navigator seriju

Od N serije nemoj uzimat n95 prvu i n73

Za n79 nemam komentara jer ga nisam jos imao u rukama..


*

Alen1983

  • n00b
  • 4
Re: Nokia N82
« Odgovori #4 : 16. Svibanj, 2009., 20:26 »
Ja imam N81 8GB i zamjerke bi uputio na Navi Wheel koji bas i ne radi kako treba i na po meni katastrofalno loše smještene tipke za uspostavljanje i prekid poziva, 8 od 10 puta pritisnem krivu tipku  :tired:
Sve ostalo za pohvalu, čak sam i navigaciju uspio složit da radi (Garmin Mobile XT), malo je zaslon premali, ali ima glasovne upute.
 

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Nokia N82
« Odgovori #5 : 24. Svibanj, 2009., 09:32 »
n78 rula.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9