HCL.HR

Nokia n97 najjaci model Nokia-e

  • 4 Odgovora
  • 3687 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Nokia n97 najjaci model Nokia-e
« : 05. Prosinac, 2008., 11:19 »
Citat:
Apple iPhone je apsolutni hit u zadnje vrijeme, no to ne zadržava Nokiu i izlazak njenih novih modela. "iPhone se prodao dosad u šest milijuna primjeraka, toliko smo mi telefona prodali od petka iza večere do danas" izjavio je jedan od čelnika Nokie. Nokia N97 je najjači model N serije koji uvodi vodeću tehnologiju uključujući brojne senzore, memoriju, procesnu snagu i brzine spajanja. Brojne karakteristike služe kako bi korisnici  kreirali osobni internet te kako bi dijelili svoju "društvenu lokaciju".Ono što krasi ovaj izvrstan model jest 5mpx kamera, 3,15 TFT ekran, izvrsna baterija i čak 32GB interne memorije.
Više na http://www.usporedi.hr/domace_vijesti/pogled/2201/


Za mene definitivan best buy do 4000kn, samo da ne pokvare sucelje.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Nokia n97 najjaci model Nokia-e
« Odgovori #1 : 05. Prosinac, 2008., 11:49 »
Jedan mobitel jedne firme koja se ne bavi mobitelima protiv svih proizvoda firme koja se od samih pocetaka bavi mobitelima. Jebeni retardi.  :tired:


I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Nokia n97 najjaci model Nokia-e
« Odgovori #2 : 05. Prosinac, 2008., 12:22 »
Ako nesto dodje na trziste i po pricama novinara uzme veci dio kolaca, onda nije vazno proizvodilo se to zadnjih 20g ili je to tek drugi proizvod neke firme koja se opcenito ne bavi tim proizvodom, sta ne?

Ponuda Apple-a se prodala u xxxx kolicini, ponuda Nokie u xxxx, sad to sto se Nokia hvali sa svojom brojkom ne znaci da su retardi, nego samo zele natuknut svoju nadmoc nad ostalim firmama, koju joj s ralogom dajem.


Primjer, ti se kurcis okolo kako si dobio...ne znam, hazza u UT-u, i to onak, svugdje po novinama pise (  :syzygy:) i onda odigramo ti i ja jedan match i ja te zgazim (iako sad ne znam ni dodge stisnut koliko dugo nisam igrao  :b_wildy:), i onda ti meni seres kako to nije fer usporedjivat jer sam ja bolje upoznat sa igrom i vise igram :)

Ako se Apple i Nokia nalaze s slicnim proizvodima na istom tržištu, ne vidim razloga zašto ne uspoređivati, brojka prodanih Nokia 3310 neće nitko nikad dostić, jer više mobiteli ne ostaju na tržištu više godina, nego godinu-dvije i hop novo.


A ionako i sam znaš da je dio marketinga hvalisanje, neki to rade suptilno, a neki ne

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Nokia n97 najjaci model Nokia-e
« Odgovori #3 : 05. Prosinac, 2008., 18:08 »
Ma jasno je to. Samo velim, forsaju. Al ajd. I nije li cifr blize 10 milja? I da, nije li iPhone prodan u vise primjeraka neg svi smartfonovi s vindovsima zajedno? Zaboli me, da se razumijemo. 

I da, da, seksi je mobac, iako previse podsjeca na SE xperiu il kak vec.  :b_wildy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Nokia n97 najjaci model Nokia-e
« Odgovori #4 : 13. Siječanj, 2009., 22:13 »
sam da ima dobar os i da ne crasha i bit ce zasigurno najbolji mobitel na trzistu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9