HCL.HR

Odabir i kupnja tableta

  • 5 Odgovora
  • 2549 Hitova
*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odabir i kupnja tableta
« : 07. Prosinac, 2011., 14:26 »
Daklem, kupio bi ženi za Božić tablet, ipad/ipad 2 ne dolaze u obzir, sve ostalo može

Također, dijagonala ekrana od 10,1 je poželjna (u biti bitno mi je da nije 7,7 i manje)


Koliko sam tražio kod nas ponuda baš i nije neka (ili ne znam gdje tražiti), pa što mi preporučate? Ebay? Na njuškalu također nije neki izbor

Za oko mi je zapeo Galaxy Tab 10,1 , jer za motorolu xoom kažu da je malo "nezgrapna", i tako

Koristila bi ponajviše za čituckanje knjiga i povremeno kežualno surfanje, pa bi mi bilo bitno i da nije "wi-fi only model"


Tenks na svim preporukama/savjetima unaprijed  :hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Odabir i kupnja tableta
« Odgovori #1 : 07. Prosinac, 2011., 14:33 »
Budžet nebitan ili? :) i btw, zašto ne iPad/iPad 2?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Odabir i kupnja tableta
« Odgovori #2 : 07. Prosinac, 2011., 14:39 »
1. iPad 2
2. iPad
3. Galaxy Tab 10.1

Tim redoslijedom, budući da se radi o ženi.  :hiha:

Imaš i HTC Flyer u bonbonu, npr, al je manji ekran
« Zadnja izmjena: 07. Prosinac, 2011., 14:41 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Odabir i kupnja tableta
« Odgovori #3 : 07. Prosinac, 2011., 14:40 »
ja imao galaxy 10.1 i ipad 2 u rukama istovremeno na jedno 2 tjedna i... Ipad ga owna malo više ;(

makar je solidan galaxy, koristiv svakako.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Odabir i kupnja tableta
« Odgovori #4 : 07. Prosinac, 2011., 14:46 »
Pa budžet više manje nebitan, a žena jednostavno ne preferira stvari s jabukicom, da uzimam sebi uzeo bi ipad2 i bio miran, ali ovako moram tražiti alternativu

Znači tab 10,1 se onda nameće kao logičan izbor? I pitanje nadovezano na to, gdje bi mi se najviše isplatilo uzeti? Ebay, negdje u Hrv itd?

I usput, tab 10,1 vs 8,9 ? Koliko sam skužio imaju iste specifikacije a razlika je doslovno samo u veličini?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Odabir i kupnja tableta
« Odgovori #5 : 07. Prosinac, 2011., 14:51 »
Acer Iconia Tab 10.1

Galaxy Tab 10.1

Imaš medvjeđa muda ako misliš to s ebaya uzimat. Nikako ne preporučam, em zbog garancije, em zbog troškova na carini

edit: Arhiteh - acer iconia


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9