HCL.HR

OS Phones

  • 9 Odgovora
  • 3430 Hitova
*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
OS Phones
« : 22. Rujan, 2010., 22:02 »
Dok nije izasao ovaj Galaxy S drzao sam se Windows OS mobitela,ipak je on nesto u rodu s omniom,a kako vidim on ima android OS,ako je ima kakva je razlika izmedju.:
-WIND.OS MOBILE

-ANDROID OS MOBILE
-SIMBIAN OS MOBILE
-iOS
« Zadnja izmjena: 22. Rujan, 2010., 22:38 ReFlex »

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: OS Phones
« Odgovori #1 : 24. Rujan, 2010., 13:37 »
Android ima previše verzija i app store je rasulo.
Symbian je star, loš i nefunkcionalan.
Windows Mobile nije prilagođen touchscreenu i nepraktičan.
iOS je skroz zatvoren bez jailbreaka i vezan uz apple.

Zaključak je da ne postoji dobar mobilni OS.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: OS Phones
« Odgovori #2 : 24. Rujan, 2010., 14:03 »
Al ak ne slušaš ovog forsera, sad ti je najbolje birat između Androida i iOS-a. iOS ima masu više aplikacija, u mnogo stvari je više eye candy, brz je i sve to. Al isto tako, ovo što Vedran kaže da je Android rascjepkan na previše verzija može vrijediti i za iOS polako već, a novim updateovima će postati samo gore (za korisnike starih modela, naravno).
Android isto ima hrpu aplikacija (ne kolko iOS ima, al sumnjam da će ti faliti nešto) i većina tog je besplatno.

Symbian je smećast. WM je smećast (al ak želiš, moš pričekat Windows Phone 7, al teško da će pomesti tržište).

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: OS Phones
« Odgovori #3 : 24. Rujan, 2010., 14:54 »
iOS svi imaju isti, samo što stariji telefoni nemaju sve funkcije. Kod Androida stari telefoni uopće nemaju novi os.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: OS Phones
« Odgovori #4 : 24. Rujan, 2010., 14:56 »
Što se opet svodi na imanje/nemanje određenih funkcija.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: OS Phones
« Odgovori #5 : 24. Rujan, 2010., 15:01 »
Istina da treba birat između androida i iosa ali ako imaš para za normalan uređaj. Dirao sam entry modele HTC-a i štekaju, zapinju i meni osobno bi to pojelo živce nakon što me prođe wow efekt.

Symbian je dobar jer je lakši i zato za slabiji mob možeš bar dobiti aparat koji neće trzat i zajebavat stalno. Ako nemaš para rekob' symbian. Ja uzeo symbian 5230, em veći ekran veće rezolucije i ništa ne šteka. Kad budem bogat, naravno da pada Android, ios me nervira jer svi drkaju po tome

edit: mislim ko bi uzeo skupi mob sa symbianom ono  :hihi:
« Zadnja izmjena: 24. Rujan, 2010., 15:05 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: OS Phones
« Odgovori #6 : 24. Rujan, 2010., 15:15 »
Neznam,nikad nisam imao iskustva s IPhone,svak zivi prica "drka"po njemu on je nesto kao Justin Bieber,vecinom ga hvali i ima zenski rod a i pederast je..
Gledam ovaj Galaxy S-sto mi se uopce ne cini lose-ima android a i dobe specifikacije

(al ak želiš, moš pričekat Windows Phone 7, al teško da će pomesti tržište).
Nezzz kad ce on izaci,a tek kad doci u nas,dotada mogu promijeniti 100 mobitela..
Ako ne bude steko i bude uredu sve s njim to ce biti zanimljiva stvarcica..Wind.7  :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: OS Phones
« Odgovori #7 : 24. Rujan, 2010., 15:16 »
Galaxy S je božanstvo od mobitela. Uzimaj.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: OS Phones
« Odgovori #8 : 24. Listopad, 2010., 15:29 »
Kakav je TouchWiz? Vidio sam ga na nekom Samsungu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: OS Phones
« Odgovori #9 : 24. Listopad, 2010., 15:45 »
Fora je, ima ga žena. Meni malo bebasto djeluje općenito, ali glatko je i to  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9