HCL.HR

Pitanje - Samsung Galaxy S3 I9300 Aktulizacija Softwarea

  • 5 Odgovora
  • 3234 Hitova
Ovako imam navedni mob S3 I9300,kupio ga u 4 mjesecu,do sad nisam radio aktulizaciju,no on stalno izbacuje obavijest da ima podataka za aktulizaciju (32MB).
e sad,piše da kao kod aktulizacije moguće da se izbrišu slike,tj da se mob vrati na tvorničke postavke,no neki ljudi koje sam pitao imaju isti mobitel i kod aktulizacije im nije ništa bilo obrisano,al i dalje sam nesiguran u tome pa sam ovde postavio temu,ako ima tko isti mob i ako je radio aktulizaciju neka napiše i htio bi znati što s tom aktulizacijom dobijem ?

Hvala

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Pitanje - Samsung Galaxy S3 I9300 Aktulizacija Softwarea
« Odgovori #1 : 26. Lipanj, 2014., 13:14 »
Imaš podforum za mobitele ako nisi vidio, pa će ti moderator vjerojatno tamo premjestiti topik.

Nemam taj mob, al ja ne vidim nikakav razlog zašto bi update softwarea (ako to nazivaš akualizacijom) išta brisao s mobitela. Probaj googlat malo ;)   
Nezz, ako se bojiš, skini prvo neki backup program na mobitel tipa titanium backup ili neki sličan pa sejvaj postavke i podatke s moba na pc.

Odg: Pitanje - Samsung Galaxy S3 I9300 Aktulizacija Softwarea
« Odgovori #2 : 26. Lipanj, 2014., 13:27 »
Tek sad sam vidio podforum za mobitele,slobodno premjeste.

I što dobim još tim updateom/aktulizacijom?

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Pitanje - Samsung Galaxy S3 I9300 Aktulizacija Softwarea
« Odgovori #3 : 26. Lipanj, 2014., 13:31 »
Vjerojatno drugačiji izgled izbornika, ikonice nove il nešto u tom fazonu, malo možda optimizacije i sl. Ne mogu ti na pamet govorit.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pitanje - Samsung Galaxy S3 I9300 Aktulizacija Softwarea
« Odgovori #4 : 26. Lipanj, 2014., 15:57 »
za 32 mb nećeš ništa očito vidjeti/osjetiti, inače ako ti je stalo do slika na mobitelu trebao bi imati i dropbox sinkronizaciju po difoltu, ako nemaš sredi si to. dobro je i kad želiš prebaciti neku sliku s moba na komp, sve će ti automatski biti na dropbox accountu odakle možeš šerati, skinuti i to sve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

faheem

  • n00b
  • 1
Odg: Pitanje - Samsung Galaxy S3 I9300 Aktulizacija Softwarea
« Odgovori #5 : 30. Rujan, 2014., 08:48 »
uglavnom, nađete neku vama dragu stvar na youtubeu, convertirate video u mp3 i onda uploadate to na picosong (mislim da ce bit ok). baza je u tome da je nemoguce ikakvo googlanje :)

kad napravite sve navedeno onda postate ovdje link sa picosonga

primjer (koji je eto slučajno moja najdraža tema iz igara ikad :) može poslužit i kao prvi zadatak!!)






« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2014., 11:51 faheem »
Guaranteed braindumps preparation with 350-050 online training! Also get free download link for University of Hawaii

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9