HCL.HR

Pomoć oko kupnje moba

  • 8 Odgovora
  • 18504 Hitova
Pomoć oko kupnje moba
« : 03. Veljača, 2016., 20:11 »
Našao sam mobitel na njuskalu ali košta duplo jeftinije nego u vipa a novi je sad me zanima zna li iko jeli to prevara ili stvarno novi mobitel : http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s5/samsunh-galaxy-s5-neo-black-rc-24mj-garancija-sve-mr-oglas-16693106

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #1 : 04. Veljača, 2016., 16:29 »
Vjerovatno je kupio na produženje ugovora pa prodaje jeftinije,ako ćeš takav mobitel kupovati lijepo se dogovoriš sa prodavečem otiđeš uživo,isprobaš mobitel i ako ti se sviđa kupiš.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #2 : 24. Veljača, 2016., 19:32 »
Ovako ljudi! danas tj maloprije prije sat vremena točnije, Samsung Galaxy s4 (kreten) mi ispadne iz ruke tj iz plitkog dzepa na leđa i ode touch i ekran se zacrni! Pali, gasi, đžaba isto sve.

Pa sad stara govori da se ne isplati ponovo mu ekran minjat, a već sam ga minjao ljetos dao sam za popravak 250KM-1000 kn,

e sad tko ima LG g4 ako mi može reć mišljenje o tomen telefonu, jer sam ga zacrtao kad je bio najavljen i svidio mi se, ako ima mana taj telefon slobodno reci te, i koji mu je zadnji Android?

posto vidim na GSM da ne misle sa Android OS, v5.1 (Lollipop) ići na  v6.0 (Marshmallow). pa sad me to pecka, a imam 5.1 android tj imao na s4 Galaxy-u i nekakav mi bugav bio. Hvala lp :)



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #3 : 24. Veljača, 2016., 22:35 »
Cura ima g4 i savršen je. Ok, ako ne gledamo galaxy s6icu. Nabavila si je fitrolu sa izrezanim krugom na prednjoj strani, kojem se ekran prilagodi te pokazuje sat, uz mogućnost qiuck menia. Jedino što je nakon zadnjeg updatea, baterija ne traje baš dugo.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #4 : 24. Veljača, 2016., 23:29 »
Znači 3000 mAh baterije mu nije dosta poslije novog update? :O

hh a S6 Edge dere cjenu bože sačuvaj, samo radi zakrivljosti, ali dok je obične šestice ok solidna cjena.

Nezz sad majke mi što se tiče LG G4 ako je tako + neće se android mjenjat, a mobač mi se inače taj sviđa hh ... Imali itko preporuku kakvu,savjet??  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #5 : 25. Veljača, 2016., 01:54 »
Ja imam G4 vec ne znam nisam koliko. Sve u svemu odlican mobitel ja sam stvarno poweruser i bat mi traje oko 2.5 SOT-a, mob ima Android 6.0. Nakon zadnjeg update baterija traje svima duze pogledaj samo po /r/LGG4 ne znam kako ti gledas Aerys Targaryen to? Pogovo doze koji je u marshmallow-u mob mi preko cijele noci izgubi mozda koji posto dok je prije bilo oko 15-20+%
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #6 : 25. Veljača, 2016., 07:49 »
Ona kaze da traje krace nakon updatea. A ona je uvijek u pravu. Mora biti.
Ma sve u svemu jako dobar mob, neces zazaliti ako se odlucis na njega.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #7 : 25. Veljača, 2016., 11:41 »
Hvala vam na odgovoru :) definitivno si uzimam LG G4 onda.  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Pomoć oko kupnje moba
« Odgovori #8 : 25. Veljača, 2016., 15:52 »
E sad 680 u jednom dućanu a u drugom 690 a oću  na 24 rate.U jednom dućanu je 815KM na ratam i 1 godina garancije ne mogu je produžit kažu mi tako...

A u drugom je 900+( mogu garanciju produžit na 2 godine) nezz točno čovjek će mi javit.
 
A više vjerujem prvom dućanu jer sam kod njih mnogo godina uzimao a kod ovog drugog sam stnice uzimao
i mjenjao ekran na Galaxy-u S4 i stavio mi je zamjenski al dobro to bi valjda tribalo naglasit.
+ Znam odaklen je gazda i kakav je (iz prve ruke znam čovjeka koji je radio kod njih i dao je otkaz), gleda što jeftine artikle uvalit nekvalitete,

e sad mene kopka da mi mobitel ne rikne bzvze a 900KM nije malo. Molim savjet neki. HVALA  :piva: :solidus:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9