HCL.HR

Preporuka smartphonea do 1500kn

  • 38 Odgovora
  • 17676 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Preporuka smartphonea do 1500kn
« : 17. Veljača, 2013., 14:50 »
Crknuo mi mob i trebam novi. Skužih da ga ne koristim prečesto za išta drugo osim poziva i poruka, ali ipak bi trebao Wi-Fi/3G tu i tamo za pokoji kežualni tvit/e-mail/browsanje. Pa nek to bude ipak smartphone... neki. Recimo da preferiram Android trenutno, ali otvoren sam za prijedloge.

Ne bi dao više od 1000kn trenutno. Ili možda malo preko toga ako baš znate za neki dobar deal.

Pa ima tko preporuku? Može i polovno ako znate da netko prodaje nešto pouzdano i dobro.
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2013., 10:31 Ementaler »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #1 : 17. Veljača, 2013., 14:55 »
Xperia U je na masnom popustu u bonbon-u (sa 1700 na 1200)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #2 : 17. Veljača, 2013., 14:59 »
Vidio sam to, ali ne sviđa mi se mob jednostavno. I piše da je rasprodan svejedno. :hiha2:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #3 : 17. Veljača, 2013., 15:15 »
Ne razumin se u mobitele toliko, ali evo ovo je kolegica s faksa zalijepila da prodaje
http://www.njuskalo.hr/lg-ostali/zapakirali-lg-l5-lstyle-e610v-prodajem-jeftino-oglas-7068048

Ti pogledaj je li se ovo isplati, a koliko vidim inače je 2k kuna u dućanu

URED: Ako ju planiraš kontaktirati, mogu napomenuti da joj je vjerojatno jako hitno i da ćeš moći još sniziti cijenu :hiha:
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2013., 15:20 Me666 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #4 : 17. Veljača, 2013., 15:24 »
Tek sad skužio to, jbg.

Pa evo ako ti išta pomaže, HTC Explorer je dosta solidna stvarčica, imam prijatelja koji je stavio ICS gore i stvar totalno dobro radi.

Xperia Mini je simpa i čini mi se kao da dobiješ najviše hardvera za pare (izuzev same veličine).

Jedna preporuka van budžeta - Huawei Ascend G300, s njim imam najviše iskustva obzirom da ga je cura uzela pred mjesec dana, veliki ekran, dobar zvučnik npr.

I još jedan moguć izbor van budžeta - Samsung Galaxy Ace - koliko sam shvatio, ova ekipa zapravo šverca mobitele kod nas pa ih prodaju za jeftinije pa eto. Sivilo :hiha:

Za ove zahtjeve koje si naveo teško da možeš pogriješiti s ičim.

Ti pogledaj je li se ovo isplati, a koliko vidim inače je 2k kuna u dućanu

u kojem dućanu, molim te :wildboy: L7 dođe cca 1500 u tele2...
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2013., 15:26 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #5 : 17. Veljača, 2013., 15:27 »
Vipove informacije, budući da je navedeno da je vip operater, osim toga ovo je privlačno jer je Igor 091 :hiha:

Ugl, kažem, ne razumijem se ja mobitele, samo sam istaknuo nešto što ide u taj cjenovni rang, a može i niže :hiha2:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #6 : 17. Veljača, 2013., 15:45 »
Nisam ja 091, tj. nisam na Vipu. Otključan mob tražim u potpunosti. Zanimljivo mi ovo što si polinkao me666, tj. ne za mene... ma ugl, možda nešto i bude od toga.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #7 : 17. Veljača, 2013., 17:20 »
Čuo sam dosta dobrih stvari oko prestigio mobitela:
http://www.links.hr/?option=katList&id_kategorija=0412&naziv=prestigio


Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #8 : 17. Veljača, 2013., 17:45 »
Ma bolje uzmi neku xperiu polovnu ili samsunga nekog a kod Prestigia je baterija jako slaba bolje i nemam bas povjerenja u njih jer su tek pretkraj prošle godine izašli i nikad ne znaš da li će ti se pokvariti a dijelova za njega nema gotovo nigdje barem zasad a kasnije će vjerovatno biti. No bolje ti je kupiti polovnu xperiu neo,neo v,live with walkman,miro,arc,arc s,u,ray ili neki drugi u tome cijenovnom rangu no od svih mobova ti toplo preporučavam da si uzmeš xperiu neo sa njuškala odličan mob vrlo, oštar spektar prikaza,HD kamera,baterija dosta solidna glasan i kvalitetan zvuk i dakako moderan dizajn! :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2013., 17:54 P3NDULUM »

Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #9 : 17. Veljača, 2013., 18:34 »
Xperia Play. Lično ga posjedujem i odličan telefon. Nemam nijedne zamjerke. http://www.sonymobile.com/gb/products/phones/xperia-play/

Ne znam koliko košta na vašem tržištu ali nije skup.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #10 : 17. Veljača, 2013., 18:40 »
Imam sada Xperiu Play, pa bih ipak nešto drugo :)

@Syzygy
Da da, zanimljivi su i oni. Ovaj '4300' model mi je u užem krugu sada, tnx :piva:

I da - neka bude budžet onda do 1500kn. Vidim da nema baš previše sreće u do 1000kn rangu. :wildboy:  Mislim, ima, ali htio bi i nešto sa solidnim ekranom.
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2013., 18:42 Ementaler »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #11 : 17. Veljača, 2013., 18:45 »
Ma bolje uzmi neku xperiu polovnu ili samsunga nekog a kod Prestigia je baterija jako slaba bolje i nemam bas povjerenja u njih jer su tek pretkraj prošle godine izašli i nikad ne znaš da li će ti se pokvariti a dijelova za njega nema gotovo nigdje barem zasad a kasnije će vjerovatno biti. No bolje ti je kupiti polovnu xperiu neo,neo v,live with walkman,miro,arc,arc s,u,ray ili neki drugi u tome cijenovnom rangu no od svih mobova ti toplo preporučavam da si uzmeš xperiu neo sa njuškala odličan mob vrlo, oštar spektar prikaza,HD kamera,baterija dosta solidna glasan i kvalitetan zvuk i dakako moderan dizajn! :mrgreen:

Kažeš, bolje kupit polovno bez garancije nego novo s garancijom :hihi:

Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #12 : 17. Veljača, 2013., 21:16 »
A lol pa imaju i neki polovni sa racunom i garancijom bolje to neg Prestigio za kojeg ako mu se pokvari ne može naći dijelove za njega i jos mora pravit reklamaciju i čekat tjednima da mu dođe novi uređaj: A ti mi svi dual sim-ovi ne smrde na dobro zato ja te bijesne marke mobova izbjegavam ipak marka je marka pa ti reci šta hočeš nek je to polovno ali je zato kvaliteta sa pravom markom! :ave:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #13 : 17. Veljača, 2013., 21:38 »
Jesi ga isprobao? Jesi ga imao u ruci? Jesi, možda, testirao kojeg? Ili ideš samo time "marka je marka"?

Nema servisa kod nas? Kako to da ga nema, Links je zastupnik zajedno s Asbisom, a koliko ja znam Links ima u svakom većem gradu.
Kod kojeg proizvođača ne čekaš tjednima da ti dođe popravljeni uređaj?

Mislim, pišeš gluposti.

Prestigio je 10 godina na tech tržištu i imaju hrpu certifikata iza sebe, nije ti to regularno kinesko dual sim govno.



Odg: Preporuka smartphonea do 1000kn
« Odgovori #14 : 17. Veljača, 2013., 21:48 »
Ja ne pišem gluposti nisam ga nikad imao u ruci mogo sam ga odmah dobit čim je izašo no ja sam odbio. Jer sam bio zainteresiran za jednu xperiu od moga tate šef ima isto mob Prestigio i žali se ne bateriju kako je slaba da u rekordnom roku ode ne kažem ja da prestigio loš no opet ta marka nije loša oni imaju hrpu stvari dobrih no sad kad su poceli pravit mobove misle da ce potuci konkurenciju i steći popularnost eh  malo sutra   :ne:  . Pa ne mogu oni ništa protiv svijetskih kompanija kao što su Sony,Nokia,Motorola,Samsung i drugi... i koji su već par desetljeća u kako bi to nazvao u mobitelskom svijetu!!!
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2013., 21:52 P3NDULUM »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9