HCL.HR

Preporuka za novi mobitel

  • 10 Odgovora
  • 4144 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Preporuka za novi mobitel
« : 25. Veljača, 2009., 21:59 »
Trazim neki kul urbani mob za do 1500kn.
Ono kaj me najvise zanima su glazba (da ima dobar zvucnik), dobra kamera i kvalitetno rjesen sistem pisanja poruka (dobra tipkovnica, ljep pregled etc...).
Meni je za oko zapel LG Cookie, jer me vlazi tač-skrin, a i cjena je povoljna. Sad, kolko valja mob? Imao sam priliku malo procackat po njemu, zanimljivo je sve to, al mi je tač sistem na njemu nekako spor.
Ostalo je jako zanimljivo.
I jos pitanje jedno... Koji su sve tačskrin mobiteli u ponudi ovdje u HR? Nemojte mi Iphone sugerirat jer tolko para ne mislim davat... Dal postoji neki tačskrin mobitel s povoljnom cjenom tipa taj LG Cookie ili su svi jos preskupi?
Zahvaljujem mnogo na preporukama i odgovorima. :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #1 : 26. Veljača, 2009., 12:01 »
LG  KU990 ti je nekih 1600kn u tele2, i ono...ok je za te novce.

zanima te jak zvucnik? jedan od onih koji pustaju glazbu dok su u tramvaju/hodaju/na kavi/u busu  :wildboy:

prije 2 tjedna se vozim za zagreb, i umjesto vlaka su ubacili bus do moravica, i normalno da je u busu moralo bit 4 balavca s nekim random mobitelima i narodnjacima  :wildboy:

nervira, jako

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #2 : 26. Veljača, 2009., 12:05 »
 :(

Nije zato al nema veze. :wildboy:
Nego, daj mali revju KU990 ak si de... onak, neda mi se bacat pare za mob kak je u jednom topicu tip kupio Omniu i mjenjao je za 2 tjedna. :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #3 : 26. Veljača, 2009., 14:20 »
guglaj frende =(

odi u trgovinu tele2-a i prckaj po njemu do mile volje, sam ces vidjet jel ti odgovara ili ne, niti jedan review ti nece pomoc oko toga.

ja osobno ne zelim mobitel bez tipkovnice, treba mi jednostavno fizicka tipkovnica :(

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #4 : 03. Ožujak, 2009., 23:12 »
imam ku990 nekoliko mjeseci. Same pohvale.

*

latz

  • **
  • 346
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #5 : 08. Lipanj, 2009., 08:51 »
da ne otvaram novu temu, moze preporuka

dvoumim se izmedju n95 8gb i n96

gledajuci karakteristike n95 ima jacu bateriju bar sto se tice duljine razgovora skoro za duplo, nesto je mala razlika u dimenziji, i masi, sto se tice memorije n96 ima 256mb interne mem dok n95 8gb ali za razliku od n96 nema podrsku za mem karticu, i n95 ima IR, sve ostalo koliko vidim je isto, razlika u cijeni cca 1000kna

to je kolko mogu vidjeti napismeno, sad me zanima kakav je softver, mogucnost odkljucavanja, eventualni problemi, fotoaparatom, memorijom s bilo cime, mogucnosti mobitela, pisanje poruka...

igre, slusanje radija, mp3a, snimanje i gledanje videa, predpostavljam da podrzava vecinu toga, me ne zanima buduci da mi ne treba tj. necu koristiti precesto, ali ako ima neka zanimljiva stvar vezana uz to recite...

daklem?

nadam se da se Pilip  ne ljuti sto sam mu ukrao temu

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #6 : 08. Lipanj, 2009., 09:04 »
nakon sto je izaslo pectopedeset novih i boljih modela, ti ides na uredjaje stare godinu–dvije?

n96 ima bolje kuciste, ali n95 8gb je po meni bolja.

Radije si pogledaj Blackberrye u tom rangu ili nesto od samsunga

*

latz

  • **
  • 346
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #7 : 08. Lipanj, 2009., 09:24 »
buduci da imam malo cudan kriterij, kod mobitela uvijek na prvom mjestu mi je izgled i dizajn, a tada sve ostalo tako dan n95 i n96 mi jednostavno ljepo izgledaju, pregedao sam sve moguce mobitele i ta dva su mi jednostavno zapela za oko, sve ostalo mi je  :tired:

na kupnju mobitela nebi uopce isao jer vec imam koji me jos dobro sluzil, ali buduci da za posao trebam sluzbeni mobitel, imam mogucnost biranja sto cu uzeti

inace mobitel iskoristim do kraja, u 9 godina promjenio sam samo jedan mobitel, prvi je bio Ericsson A2628s, i trenutno imam SE T300, i radi jos ko urica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #8 : 08. Lipanj, 2009., 10:07 »
uvijek na prvom mjestu mi je izgled i dizajn

i onda dodjes na forum gdje svi imamo drugacije kriterije po pitanju dobrog izgleda, uzmi si onda n96 ako ti je do dizajna.
N serija je oduvijek poznata kao multimedijalna serija, ako trazis to onda ju uzmi, i ne pitaj dalje.

nije da sad bitcham ili nest, ali ako si si vec u glavu zasarafio to da ces uzet mob koji ti izgledom odgovara, onda odmah idi po njega

btw– "iskoristiti do kraja" ponekad ne znaci da imas mobitel iz proslog desetljeca, nego da ono sto trenutno imas iskoristavas u potpunosti po pitanju softvera. 

  

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #9 : 08. Lipanj, 2009., 16:55 »
Ja imam N96, i onako, ne bi nikada dao toliko para za njega, a da ga i mogu dobiti za tipa 1K kuna, onda bi kupio neki drugi mob. Ako ti je do fensijanja i želiš da svaka druga žena kaže ''Joooj kak je kul'' onda samo daj.

Mob je ok i sve to, ali precijenjen i nevrijedan tolike količine novca. Nije da ga i koristim za išta drugo osim slušanja muzike i ne znam, stvari za koje mob inače služi. Ima ok kameru, ali to je po meni debilana općenito, stavljati kameru na mobitele. Ukinuo bi zakonom to.

Baterija mu je za toliku vrijednost preloša, tj., kratko traje da ga jebeš, pozivi ko pozivi i poruke ko poruke, ima hrpa aplikacija i gluposti koje si možeš preko neta staviti, ali ti ionako govoriš da te takve stvari ne zanimaju pa onda onako...

Spominješ da ti je za posao, ako već možeš birati uzmi ne znam, nešto na čemu ti je praktičnije čitati mailove tipa one touch-screen fore ili blekberije što imaju kuglice za skrolanje. N96 je čista šminka, malo mi žao što ga nisam prodao kad sam htio.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Preporuka za novi mobitel
« Odgovori #10 : 08. Lipanj, 2009., 17:42 »
Ti bi izda i mobitel koji si dobio.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9