HCL.HR

Restore problem

  • 4 Odgovora
  • 8669 Hitova
Restore problem
« : 01. Srpanj, 2015., 23:40 »
Stavio san novi android 5.0.2 na svoj LG G2 preko LG PC Suitea. Napravio sam prvo backup, isto preko suitea, te onda factory reset pa novi sistem. Problem je sta mi neda restorat sve sto sam backupao (kontakte, slike i to). Pise prepring to restore, dodje do 100% i ostane tako. Backup fajlove san prebacio na mobitel te pokusao restorat preko njega, al uopce ne nalazi te failove. Jel mozda trebaju biti u nekoj posebnoj mapi (stavio sam ih u lg backup fajl) ili ih uopce ne moze vratiti posto je drugi sistem?

Odg: Restore problem
« Odgovori #1 : 03. Srpanj, 2015., 10:22 »
Bilo ko?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Restore problem
« Odgovori #2 : 03. Srpanj, 2015., 11:40 »
LG inače ima ogromnih problema i sa svojim PC suitom. Meni se dogodila slična stvar. Kada sam Mob slao na popravak i napravio backup.
Mob se vratio i nisam uspio napraviti restore i to na istoj verziji OSa!
Prije drugog servisa slična situacija... napravim backup, mob se vrati sa servisa.
Uspijem vratiti backup, al se mob smrzaa, gasi i krepava. Opet ga resetiram i radi normalno!
I imao sam samo backup kontakata i kalendara...

Inače najbolje ti je sve kontakte i kalendar prebaciti/imati na gmailu. U tom slučaju im možeš pristupiti s bilo kojeg moba i/ili računala.
Svi ovi backupovi te mogu smrdat kao sto si i sam iskusio.

Odg: Restore problem
« Odgovori #3 : 03. Srpanj, 2015., 15:32 »
A jel postoji nacin da ga downgradean na android 4 bez da ga rootan pa da tako provan restorat?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Restore problem
« Odgovori #4 : 03. Srpanj, 2015., 15:42 »
Pogledaj na službenim stranicama. Tamo bi trebali biti svi službeni firmwarei.
Ali i dalje je pitanje hoće li ti raditi... Ja sam zaključio da im je program i njihov PC suite katastrofalan i vjerojatno on sam pokvari podatke koje kasnije ne možeš vratiti...

Vjerojatno i s downgradeom nećeš moći vratiti svoje podatke... Žalosno, ali istinito.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9