HCL.HR

Sony Ericsson Yendo

  • 6 Odgovora
  • 2720 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Sony Ericsson Yendo
« : 14. Ožujak, 2012., 20:37 »
Evo, imam tu jedan Yendo, vjerojatno prodajem, pa me zanima koliko bih mogao dobiti za taj mobitel. Ima sve papire, slusalice, punjac, ma sve. Osobna misljenja, mobitel je u PERFEKTNOM stanju, nigdje ogrebotine i sve radi kako treba. Otprilike koliko to cudo vrijedi?

Link: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_yendo-3374.php
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Sony Ericsson Yendo
« Odgovori #1 : 14. Ožujak, 2012., 20:47 »
200-300kn najviše...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Sony Ericsson Yendo
« Odgovori #2 : 14. Ožujak, 2012., 22:29 »
Po njuskalu se krecu dosta ocuvani od 350-500kn tak da to ti je neka sredina recimo.

 :pimp: :pimp: :pimp: :pimp:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Sony Ericsson Yendo
« Odgovori #3 : 15. Ožujak, 2012., 09:12 »
a tnx onda, mislio sam da vrijedi malo vise al ajde, nije smartphone ni nista... OH WELL....
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Sony Ericsson Yendo
« Odgovori #4 : 15. Ožujak, 2012., 15:02 »
Ma danas te mobitele izbacuju ko na traci tak da ti mobitel nakon 2 godine više niš ne vrjedi...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Sony Ericsson Yendo
« Odgovori #5 : 15. Ožujak, 2012., 20:23 »
Ma danas te mobitele izbacuju ko na traci tak da ti mobitel nakon 2 godine više niš ne vrjedi...
istina, moj brat si je prije 2 godine kupio isto nekog SE, nije bio na touch i to, walkman posteni, bio je skup ko suho zlato, a sad za 100 kuna imas takvih
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Sony Ericsson Yendo
« Odgovori #6 : 15. Ožujak, 2012., 20:57 »
Ako misliš nešto vratiti od uloženog u mobitel moraš ga prodat najkasnije nakon godinu dana inače cijena drastično opada...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9