HCL.HR

X8 ili Wildfire

  • 9 Odgovora
  • 3377 Hitova
X8 ili Wildfire
« : 20. Siječanj, 2011., 23:24 »
Mislim se uzeti X8 ili Wildfire. Kao produljenje starog ugovora i 50% cijene na tarifu 2god.Jos 10 dana.
Sony Ericsson ili HTC Wildfire.
Bio sam po ducanima, cijene su im iste, a po karakteristikama su vrlo slicni. Android i wlan imaju oba, HTC nesto bolju kameru.
Navodno, Wildfire nema na hrvatskom jeziku, nije da neznam engleski ali ipak mi je hrvatski drazi :)

Savjetujte me, nije bas da se razumjem u mobitele. Koji je brzi, ima li ikakva razlika u androidu...
Ako ima netko neki od ova 2 mobitela neka slobodno kaze misljenje...

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #1 : 21. Siječanj, 2011., 07:04 »
Imao oba :( Sony Ericsson X8 je isplativo uzet jedino u Bon Bon-u za 1000kn, gdje ga onda kategoriziram kao mobitel u rangu od 1000kn...u tome je onda super, ali u usporedbi s HTC-om nikako.

SE X8 prednosti:
-malene dimenzije
-android radi brze od onoga na X10
-veliki ekran
-odličan zvučnik
-dugotrajna baterija

SE X8 mane
-plastična izrada
-za moj jos nije ni izasao android 2.0 update
-nervira me SE mediascape i ostale slicne pizdarije od SE-a
-izgleda ko igracka
-los touchscreen
-nema multitouch

Wildfire prednosti
-bolji user interface
-bolje sredjen android
-njihovi dodaci UI-u
-multitouch
-bolja virtualna tipkovnica

WildFire mane
-baterija traje kratko
-nema fizičke tipke za pozive
-manja rezolucija ekrana i..ono, ne moze se usporedit s desireovim ;(


Kada bi se mene pitalo ja bi išao na HTC, njihovo je sučelje jednostavno dorađenije od onoga na SE mobitelima. Dobio sam HTC Desire prije kojih mjesec dana i mob je strava naspram Sony Ericsson X10 koji sam imao prije njega ;(  I uzmi u obzir da procesorska snaga nista u ovom slucaju ne znaci. Dakle, iako X8 ima jaci procesor, HTC Wildfire ima puno doradjeniji android i trenutno je na njega moguce stavit službenu inacicu v.2.29.

Isto tako, koliko vidim, SE izbacuje svoje timescape pizdarije iz budućih modela jer je sam soft fail i usporava uredjaj u potpunosti.


Wildfire i sve 5


Edit: sada se sjetio da je i X8 ko falus u ruci, ful neergonomican  :wildboy: X10 bolje lezi... primjer:

« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2011., 07:17 Syzygy »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #2 : 21. Siječanj, 2011., 09:15 »
+1 na wildfire


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #3 : 21. Siječanj, 2011., 10:58 »
a jeli istina da HTC nema na hrvatskom jeziku ?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #4 : 21. Siječanj, 2011., 11:31 »
Zašto ljudi žele imat hrvatski izbornik na svojim uređajima  :wildboy: :wildboy:

Da, nema po defaultu, ali s Marketa si skini aplikaciju imena Morelocale2  i sve 5

Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #5 : 21. Siječanj, 2011., 11:46 »
znaci da se insalirati hrvatski jezik
a je li dobro preveden na hrvatski ili cu morati koristiti engleski ?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #6 : 21. Siječanj, 2011., 11:51 »
Koji operativni sustav je uopće smisleno preveden s engleskog na hrvatski?  :wildboy:

Nemoj me to pitat jer ne znam, gdje god mogu koristim engleski jezik jer mi je vlastiti iritantan kada je  u pitanju tehnologija.

Ono, ne moš mi umjesto "upload" stavit "prenesi" da si bog isus i marija zajedno.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #7 : 21. Siječanj, 2011., 13:46 »
neloše je preveden, mislim bolje ne ide, jer je hrvatski preloš jezik po defaultu

i onako, preporuka - koristi engleski menu, ako ti ne ide jezik, naučit ćeš ga nešto sitno samo koristeći se mobitelom


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #8 : 22. Siječanj, 2011., 13:39 »
Kakav je zvucnik ? Baterija ?
Je li touch precizan i ima li onaj senzor da kad okrenem mobitel da mi se slika isto okrene ?

Odg: X8 ili Wildfire
« Odgovori #9 : 22. Siječanj, 2011., 13:51 »
Evo ti recenzije obaju mobitela pa si pogledaj:

Wildfire

SE X8

Da sam na tvom mjestu uzeo bih HTC.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9