HCL.HR

A New Beginning

  • 5 Odgovora
  • 2167 Hitova
*

Raz

  • *
  • 105
A New Beginning
« : 16. Rujan, 2009., 14:36 »



Još jedna avantura od kreatora The Whispered World, no ova ima mračniji futuristički štih. 2050. je godina, zemlja u ruševinama... ljudi su poremetili zemljin ekološki sistem, a učinjena je šteta prevelika da bi se mogla popravit. Jedina je nada putovanje u prošlost i spriječavanje katastrofe. Vi ste naravno jedan od tih "vremenskih pilota" koji će pokušat to promjeniti. Igra je u izradi za PC, Nintendo DS i Nintendo Wii.

Izgleda primamljivo, potencijala ima. Nadam se da će dobro ispast  ;)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: A New Beginning
« Odgovori #1 : 16. Rujan, 2009., 19:21 »
ajme ajme kako zakon, treća igra koju moram nabaviti...podržavam semi/polu/full 2D uvijek uvijek


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: A New Beginning
« Odgovori #2 : 16. Rujan, 2009., 19:40 »
Imals li jos screenshotova da postavis?? :solidus: Dobra je prica! :thumbs:


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: A New Beginning
« Odgovori #4 : 17. Rujan, 2009., 09:36 »
Malo sam ti editirao post jer si stavio previše tako velikih slika u jedan post, pa se usporilo otvaranje topica. Bolje da se vide samo tri slike, a da ostale budu u obliku linkova.

Inače, igra mi izgleda još bolje od on The Whispered worlda :). Barem grafički, a i priča se ne čini loša. Putovanje u prošlost, sprečavanje svjetske katastrofe. Zvuči dobro.

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: A New Beginning
« Odgovori #5 : 17. Rujan, 2009., 09:48 »
Ok, tnx. Upamtit ću za ubuduće  :ementaler:

Obje igre mi izgledaju privlačno, volim takve 2D avanture. Njihova je prva igra Edna & Harvey: The Breakout dobila odlične ocjene tako da imam velika očekivanja od njih.  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9