HCL.HR

ARK: Survival Evolved

  • 232 Odgovora
  • 135314 Hitova
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #150 : 09. Veljača, 2016., 13:25 »
Ima li hrvatskih ili balkanskih servera da se pridruzim ?

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #151 : 12. Veljača, 2016., 10:11 »
Što se tiče servera ... neznam jeli se može sugerirat na koji je najpametnije server ić ... dosta toga sam pratio na youtubu i kako kažu bitno je da se server prati službene nadogradnje. Dosta njih omogućava da se stave nekakvi modovi tako da recimo imaš (križić kod oružja) da se puno brže levelira. Trenutno sam na jednom balkanskom serveru (iako kako sam vidio ima tu još nekih ljudi koji su upravo na HCL) može ti poslužit https://www.battlemetrics.com/ na toj stranici možeš pronać svu statistiku o serveru dali je sever aktivan, možeš vidit koji igrači su na njemu. Obrati pažnju dali se sever ažurira.

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #152 : 12. Veljača, 2016., 11:01 »
Usput ako me nađete na serveru uvjek nosim nick Prle :)
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2016., 11:09 lizard_ago »

*

Cagalj8

  • n00b
  • 2
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #153 : 02. Ožujak, 2016., 09:43 »
Ljudi ja sam poprilican amater i hocu igrat ark al mi je kvaliteta pre losa. Gledao sam na internetu i imam sve i vise nego sta mi treba samo nemam nekakav CPU driver. Kako to nadogradit?
                                                                                                                                      HVALA
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2016., 09:45 Cagalj8 »

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #154 : 05. Ožujak, 2016., 15:25 »
Ekipa ako netko trazi server gdje ce igrat nek se javi... Nas ima ekipa od 5 koji igramo redovno i dosta smo aktivni te trazimo nove clanove...Ima neka bazica,dinosi i tako to nismo bas za bacit :D 
na pp se javite pa da se dogovorimo 

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #155 : 06. Ožujak, 2016., 17:26 »
S Limachom igrajte samo ako prihvaćate rizik da će promjeniti server zbog obićne gluposti. Ja sam pito jel se mogu joinat, i odgovor je bio ne zbog bla bla razloga. Server na kojem igraju je EU 401 PVP, North 2 je zona gdje su oni. Sretno vam i zabavno igranje ARK-a.
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2016., 19:52 gta222 »

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #156 : 12. Ožujak, 2016., 17:41 »
Bolest igra... hahaha još samo da je HCL češće snima :/

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #157 : 12. Ožujak, 2016., 19:14 »
Vidim da ste svi poludili za tim Arkom, koji vam je (haha)?

Gledao sam malo i igra mi izgleda prastaro. Nekako mi je veća fora FC Primal (iako su oni vjerojatno ARK prekopirali).

*

El Putin

  • n00b
  • 2
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #158 : 26. Ožujak, 2016., 10:24 »
Pozz svima! Evo opis našeg servera, gotovo stalno pola servera puno, nema lagga

Name of the server: EU /CRO New start 4.02.2016 all x3 taming x5
IP: 5.62.121.160:27015
Slots: 20
Mods: Valhalla, Stairs Mod with Rounded Walls v.4.2, Better Beacons
Rates: Mating/Hatching/Breeding x3, Dino damage x2, Taming speed x5, Resources health x2, XP x3, Harvesting x4, Resource respawn x2.5, Regrowth x0.1, Lay egg interval x5, Short Nights (3x speed), Difficulty offset x6
PVP/PVE: PVP
Raiding: Yes, but declaration of war is needed first
Server will not wipe, only dino wipe in case of mod modification
All new players are welcome to grab a member of the admin team for their starter pack and dinosaur (quetz lvl75) to help getting started.
Building on large number of metal spawn is forbbiden.
All who are interested are welcome to ask me anything extra via steam chat: El Putin

*

El Putin

  • n00b
  • 2
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #159 : 29. Ožujak, 2016., 17:49 »
Mala promjena-svi smo se prebacili na novi server sa puno boljim hostom, sve ostalo isto samo jos bolje  bilo je prije nesto malo lagga a sad radi glatko bez problema

Name of the server: SLAVIC TRIBES

Slots: 50

Mods: Valhalla, Stairs Mod with Rounded Walls v.4.2, Better Beacons, No Collision Mod, Recycler Mod

Rates: Mating/Hatching/Breeding x3, Dino damage x2, Taming speed x5, Resources health x2, XP x3, Harvesting x4, Resource respawn x2.5, Regrowth x0.1, Lay egg interval x5, Short Nights (3x speed), Difficulty offset x6

PVP/PVE: PVP, friendly fire on

Raiding: Yes, but declaration of war is needed first

Server will not wipe, only dino wipe in case of mod modification
All new players are welcome to grab a member of the admin team for their starter pack and dinosaur (quetz lvl75) to help getting started.
Building on large number of metal spawn is forbbiden.
All who are interested are welcome to ask me anything extra via steam chat: El Putin

*

Vlajic

  • n00b
  • 1
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #160 : 06. Travanj, 2016., 14:03 »
Ako koga zanima server za igrat ja sam jucer uzeo jedan cisto iz zabave pa sad treba igraca trenutno je 20 slot server ako vas bude zainteresiranih dovoljno lako ce se prosirit na vise slotova :D..
Tu je Ip od servera : 85.131.225.64:27015
PVP je server..pravila su nema offline raidinga i gradnje na vulkanu jer je svima metal potreban,a ovako rokanje je dobro doslo.Bit ce i eventa vikendima raznoraznih za sto vise zabave na serveru s odgovarajucim nagradama naravno :)
Tame je 10x, XP 5x, Gather 5x, Lay Egg 3x
Nadam se da se vidimo na serveru :D
« Zadnja izmjena: 06. Travanj, 2016., 14:57 Vlajic »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #161 : 18. Travanj, 2016., 10:04 »
Igra li netko na Trajbnjaku?

*

medinho

  • n00b
  • 4
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #162 : 24. Travanj, 2016., 17:43 »
Pozdrav ekipa!

Ako je netko zainteresiran za ARK: Survival Of The Fittest [Survivor League] neka pogleda link: http://www.hcl.hr/forum/klan-arena/ark-survival-of-the-fittest-%28survivor-league%29/

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #163 : 01. Svibanj, 2016., 10:03 »
Trebalo bi ovu temu prebaciti u multiplatform gaming.

Evo moram reći da će u ARK-u biti i potpora za hrvatski jezik. Sve prijevode ja odobravam i pišem. Sve će biti pravopisno i gramatički točno uz mogućnost nekih sitnih grešaka u prijevodu u koje sumnjam  :clap: Hvala HCL-u što sam uopće čuo za ovu igru  ;)
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2016., 10:07 donmate »

*

Asengard

  • n00b
  • 1
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #164 : 06. Svibanj, 2016., 19:23 »
Meni samo nije jasno kako se točno planiraju srediti PvP serveri, jer ovo nije igrivo. U 5 dana igre se dođje do 40 lvl i vlada cijelim serverom, mislim mali tribeovi na PvP serverima plaćaju reket "alpha tribeovima" da im se ne uništi baza. Igru podržavam od ulaska u e.a ali PvE je jednostavan a PvP neigriv.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9