HCL.HR

ARK: Survival Evolved

  • 232 Odgovora
  • 135272 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
ARK: Survival Evolved
« : 02. Lipanj, 2015., 21:24 »
Znaci nikad nisam naletio na ovu igru i jucer vidim u HCL-ovom videu za 6. mjesec najavu, izgleda mi predobro i molim se da mi laptop uspije pokrenit.

http://youtu.be/aQM8yWoiy5s

Naime radi se o online survival igri otvorenog svjeta u kojoj kao muskarac ili zena bivate zarobljeni na otoku pod nazivom ARK, vas konacni cilj je bjeg sa tog otoka. Da to ne bi bilo tako lako kako izgleda problem ce vam praviti dinosauri te ostali igraci s kojima mozete suradivati ili biti napadnuti od strane istih. Igra je vani u early access-u i sada sadrzi oko 30-tak razlicitih dinosaura koji vas mogu pojesti, a koje ako steknete znanje i iskustvo mozete cak i pripitomiti te jahati na njihovim ledima na putu do pobjede.

Jahanje na ledima t-rexa?Da moguce je. Takoder mozete osnovati svoju ekipu te raditi baze, napadati baze svojih protivnika i osvajati iste. Igra se vrti u unreal engineu 4 tako da sve izgleda jako lijepo.

Ako ko ima kakvih dodatnih saznanja, komentara ili bilo cega vezanoga uz igru nek slobodno ostavi svoj komentar ispod.
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2015., 16:50 Ementaler »

*

predoje

  • **
  • 202
  • I am Prdo.
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #1 : 03. Lipanj, 2015., 19:48 »
Kolko sam video grafika bas dobra,mada nisam nikakav gameplay gledao.Ko ima igru,kakvi su utisci?
Zivot je bezveze ako si mrtav!

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #2 : 05. Lipanj, 2015., 15:20 »
Gledam već par dana igru na twitchu i yt i predobro izgleda. Bio je prvo samo multiplayer mod pa su nedavno ubacili i singleplayer.
Planiram čak i kupit iako još nikad nisam kupovao early access naslove.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #3 : 10. Srpanj, 2015., 22:18 »
Malo da bumpam temu. Igrica mi je solidna. Igrao kod fernda i mislim da uzmem. Što se tiče patcheva devovi su vredni i redovno popravljaju i dodaju novi sadržaj u igru. Ima dosta grindanja resursa i ostalih gluposti, ali ok. Veoma je zabavno i izazovno napraviti dobar klan koji funkcionira. Za početak neko može raidati vaš klan. Onda možete imati izdajicu u klanu i zato bi bilo dobro da pazite koga dovodite u klan. Grafika je super, ali na odgovarućim konfama. Definitivno ima još posla na optimizaciji. Igra već ima pristojan sadržaj i to je za svaku pohvalu. Iako se ne čini tako ova igrica je veoma zarazna. Koncept dobro balansira izmedju lako razumljivo i složeno. Sve u svemu igra ima potencijala i nadam se da neće razočarat.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #4 : 12. Srpanj, 2015., 11:20 »
Ajde da malo bumpamo temu i oživimo raspravu sad kad je prošlo neko vrijeme otkad je igra izašla i počela polako rušit svakakve rekorde.

Ja sam u međuvremenu pokrenuo mali serijal videa o Arku kroz koji se lagano upoznajem s igrom i dokumentiram vam to, pa ako niste vidjeli - prva dva videa tog serijala su tu:

http://youtu.be/ogelnFqOpZM

http://youtu.be/oc-5ufmVj68

U sljedećem videu plan je pokušati ukrotiti dinosaura. Bilo kakvog. Možda i beskorisnu Dodo pticu, možda napravit krdo Dodo ptica koje me prate i vole i ubijaju T-Rexove za mene... sve je moguće.

Vidio sam po komentarima na ove moje videe da vas ima još koji igrate - pa no, pišite! Kako vam ide? Igrate multiplayer ili localno vježbate malo? Na kojem serveru se igra? Naletjeti na kakav kul video iz Arka? Nabacite ovdje link.

Ako ste za da napravimo i kakav HCL tribe, možemo se i za to dogovorit.

EDIT: Danas (13.07.) ide sljedeći video iz serijala. Spoiler alert: uspio sam pripitomit svog prvog dinosaura :ementaler:
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2015., 16:51 Ementaler »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #5 : 13. Srpanj, 2015., 17:07 »
:thumbs: Ja jos nisan uzea igru bojin se da cu imat problema jer mi konfiguracija nije bas dovoljno jaka, al podrzava minimalne zahtjeve tako da se nadan ako je jos malo ispoliraju da bi moga uredno vrtit..Tako kad probam javin se sta se tice hcl tribea, ja sam za..A do tada aj da vidimo i tu pripitomljenu dodo pticu ili sta vec.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #6 : 13. Srpanj, 2015., 19:15 »
Eto i tog trećeg videa - napokon imam filing da zapravo napredujem u ovoj igri :hiha:

http://youtu.be/P0sVW89RGzY

HCL OBJAVA: Život s dinosaurima #3: Pripitomio sam ga!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #7 : 13. Srpanj, 2015., 20:03 »
Ljepo...Sljedeca epizoda moze megalodon, a 5-a nek bude pterodaktil..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #8 : 13. Srpanj, 2015., 22:13 »
A di ćeš odmah pterodaktila :) Taj smrad odleti čim ga ružno pogledaš. Prvo moram vidjet kako craftat luk i strijelu pa onda još i sedlo za pterodaktila... a prenizak mi level za te stvari. Vidjet ćemo ajde :)

*

Fresh99012

  • n00b
  • 1
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #9 : 14. Srpanj, 2015., 01:02 »
Koliko planirate da serijal traje odprilike?

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #10 : 14. Srpanj, 2015., 14:12 »
Može li link od ark survival evolved da radi ???  :D =D> :clap:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #11 : 14. Srpanj, 2015., 14:14 »
Kako da ne momak, evo izvoli. :wildboy:

A sad ozbiljno, dajte pročitajte barem pravila prije nego što idete tražiti išta o gusarskim verzijama.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #12 : 14. Srpanj, 2015., 14:55 »
Koliko planirate da serijal traje odprilike?

Nemam konkretan plan oko trajanja, cilj mi je čisto u malo opuštenom tonu demonstrirati što se sve može raditi u igri, na kakve sve dinosaure možete naletjeti itd. Po svemu što sam vidio igra ima tonu sadržaja pa ne mislim baš svaki detalj pokrit, ali definitivno ću pokušat barem neke osnove pokrit do 10-og levela.

*

crodir

  • n00b
  • 4
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #13 : 14. Srpanj, 2015., 17:01 »
Pozdrav!
Jucer sam kupio igru, kao što je i gameplay dao naslutit, jako je zabavna. Što se optimizacije tiče nije baš najbolja, na kompu ( i5-2500k i r9 270x) 30ak fpsa, a na laptopu (nvidia 840M i i7) na low postavkama sa medium teksturama tek 20ak fpsa. Ako je još neko kupio nek se javi pa da igramo zajedno ako hoće.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #14 : 16. Srpanj, 2015., 17:36 »
Igra nikako da dosadi... Po meni je najbolji segment igre klan... Ja sam u klanu WEPRA, to je klan gde imate dosta ljudi sa Balkana i imamo super ultra nabudzenu bazu. Al ozbiljno imamo solidnu bazu i samo smo jednom raidani i to dok jos nismo imali jaku bazu. Samo jedan član klana snima. Organizovani smo tako da imamo puno soba za različite funkcije:
-Garaža za dinosaure
-Soba kad niste online
-Skladište u kojem je par neprijateljskih raspoloženih dinosaura
-Imamo i velike zidine
-Osmatračnicu
-Farmu
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9