HCL.HR

Assassin's Creed 2

  • 257 Odgovora
  • 60648 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #105 : 18. Studeni, 2009., 12:32 »
jedinicu su mi provukle priča i atmosfera. gameplay također, ali samo u prvih sat vremena.

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #106 : 18. Studeni, 2009., 14:50 »
Neznam, meni je u jedinici dobra grafika i prvih sat vremena igre. Dobar je i osjećaj nadmoći u kulnosti, ali stvarno brzo dosadi. Što se navodno u dvojci popravilo. Neznam, preveliki hype za ovu igru iritira.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #107 : 18. Studeni, 2009., 15:30 »
Neznam, nisam primjetio neki ogroman hype, valjda zato što je sve u sjeni MW2 trenutno :wildboy: Al ovaj, owna AC2, prvi nisam uopće prešao jer mi je stvarno dosadio, al ovdje je sve puno raznovrsnije, nema te monotonije. Ima stvarno pecto stvari za radit, najdraže mi je pickpockete hvatat, ukrast im novce i onda ih zaklat ko anđeo holokausta u najboljim danima :approve i grobnice onih starijih assassina istraživat, ma sve mi rula.
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #108 : 18. Studeni, 2009., 15:36 »
jel priča povezana s prvim i dali će mi bit gej igrat ako nisam prvog?  :wildboy:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #109 : 18. Studeni, 2009., 15:40 »
nemam pojma, ne sjećam se kurca šta je bilo u prvom, šta se dogodilo na kraju, a bome neznam ni koju kurac se sada događa. dobro, znam al ono, ne osjećam se kao da miss outam puno
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

mattblack

  • *
  • 14
  • Assassin's Creed 2 Assassin's Creed 2
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #110 : 18. Studeni, 2009., 16:20 »
ma igra se puno promjenila i mislim da nema veze sa prvim djelom al 100% ce ti bit dobra ak nisi igro prvi dio...
uglavnom super je jel ima puno naciina na koji mozes ubiti neprijatelja... nova oruzja kao: hiden gun,sjekira,strijela,nekaj ko čekić,double hiden blade,throwing knives, dimna bomba, a opremu i oruđa,oružja,to cete moc krast pare itd. pa kupovat po ducanima,nadograđivat,oklope,oruzje itd. i sl.mozemo plivat upravavljat brodovima manjim, krilima, ...



pito sam jednog lika iz ducana s igricama i kaze da ac2 za pc izlazi sredinom 12. mjeseca :D
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2009., 19:44 mattblack »
Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed

*

mattblack

  • *
  • 14
  • Assassin's Creed 2 Assassin's Creed 2
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #111 : 24. Studeni, 2009., 10:25 »
jel zna netko oce meni radit
ovo je potrebno
Supported OS: Windows XP / Vista (only)
Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
RAM: 2 GB (3 GB recommended)
Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (512 MB video card recommended) (see supported list)*
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card (5.1 sound card recommended)
DirectX Version: DirectX 10.0 libraries (included on disc)
DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
Hard Drive Space: 12 GB
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

a ja imam windows xp
procesor:pentium dual core 2.5 ghz
ram 2gb ddr 2
grafika nvidia geforce 9500gt gainward 512 gb ddr 2
hdd 500 gb jos 300 gb slobodno
 molim vas recite oce mi radit ja bi kupio kad izađe al neznam oce mi raditi
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2009., 17:33 mattblack »
Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed 2Assassin's Creed

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #112 : 25. Siječanj, 2010., 22:09 »
Detalji PC verzije

dakle, stiže 16. 3., uključuje dva DLC paketa, i sve to po konzolaškoj cijeni od 60 dolara, ala Modern Warfare 2. kad se tako gleda, zapravo nema nikakvog bonusa i nikakve naknade PC igračima koji dobivaju istu igru četiri mjeseca kasnije ("razlog" odgodi PC verzije inače im je bila "namjera da naprave što bolju igru")

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #113 : 26. Siječanj, 2010., 11:26 »
Navjerujem da ce napravit jos bolju igru al ajde...Neki im bude...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #114 : 26. Siječanj, 2010., 12:37 »
inače, čini se da će AC 2 imati novu Ubisoftovu zaštitu. nije toliko rigorozna kao dosadašnje (igra se može instalirati bez ograničenja, dvd neće morati biti u driveu...), ali ima jednu bitnu stvar.

Naime, igru neće biti moguće pokrenuti bez internet koncekcije i logiranja na ubisoftove stranice. a ako to neki vješti haker uspije zaobići, bit će mu uzalud jer neće moći snimiti poziciju u igri ako nije logiran. Dakle, igra šalje savegame isključivo na Ubisoftov server, što je plan da se spriječi korištenje ilegalnih inačica.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #115 : 26. Siječanj, 2010., 12:47 »
inače, čini se da će AC 2 imati novu Ubisoftovu zaštitu. nije toliko rigorozna kao dosadašnje (igra se može instalirati bez ograničenja, dvd neće morati biti u driveu...), ali ima jednu bitnu stvar.

Naime, igru neće biti moguće pokrenuti bez internet koncekcije i logiranja na ubisoftove stranice. a ako to neki vješti haker uspije zaobići, bit će mu uzalud jer neće moći snimiti poziciju u igri ako nije logiran. Dakle, igra šalje savegame isključivo na Ubisoftov server, što je plan da se spriječi korištenje ilegalnih inačica.

GWL shema.Naletio sam čak na jednu igru zbog koje sam se morao regat na Ubisoft-ov sajt da bih mogao igrati igricu normalno.I zapravo,sprema igra i bez akaunta,ali samo određena područja liti "kad se sjeti".

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #116 : 26. Siječanj, 2010., 12:58 »
Auu zajebano. :(

Al šta nije takvu sličnu šemu s logiranjem zbog sejvanja imao i GTA 4 pa su svejedno hakeri to uspjeli riješit?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #117 : 26. Siječanj, 2010., 13:18 »
kod Games for Windows Live-a nije nužno logirat se na net da bi se igrao Single Player. Može se stvorit local account, i onda ti nisu omogućeni achievementsi i sl.

kod ovoga što Ubisoft planira, morao bi imat stalni pristup internetu i logirat se svaki put kad uđeš u igru, bez obzira jel ona SP ili MP.

mislim, normalno da će se jednom probit i ta zaštita, tako to uvijek bude. samo je logično očekivat da će za to trebat nešto više vremena nego obično.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #118 : 26. Siječanj, 2010., 23:39 »
Što nije malo glupo to?

Zamisl kupiš igru, nemaš mogućnost ići na internet, možeš baciti u smeće?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #119 : 27. Siječanj, 2010., 11:33 »
Da no oni su glrdali na onu veliku večinu ljudi koja ima pristup internetu...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9