HCL.HR

Assassin's Creed: Unity

  • 278 Odgovora
  • 91086 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2014., 19:13 Cole »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #1 : 24. Veljača, 2014., 19:59 »
Može.

Doduše, nekako je Black Flag uništio dio te čari nagađanja u koja će razdoblja i lokacije smještati nove igre. Praktički su tamo u Animus dijelu na jednom mjestu izlistali većinu ideja koje su imali. Mene zaintrigirala ideja divljeg zapada.

Inače, više od svega me zanima kako će dosegnut standarde koje je serijalu nametnuo Black Flag.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #2 : 24. Veljača, 2014., 20:02 »
Može pod spojler koje su lokacije potvrđene? Nez, osobno bih volio Egipat ili drevni Japan, to bi rulalo :ementaler:

Što se tiče standarda, a nez, nitko nije ni očekivao tako dobar Black Flag, svi su mislili da je dvica zadnji dobar AC, pa su nas sve ugodno iznenadili. Nadam se da će se i ovaj put dobro potruditi.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #3 : 24. Veljača, 2014., 20:12 »
Egipat se spominjao, Divlji zapad, to za rusiju isto ako se ne varam, a bilo je i za san francisco 1960., valjda kao neka zajebancija :D

A zanimljivo mi je kako su počeli otvoreno uzimat tu priču u modernom vremenu. Npr. može se nać dosta referenci na Watch Dogse isto, bilo bi kul jednog dana vidjet neke Ubisoftove serijale u istom univerzumu, crossovere isto.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #4 : 24. Veljača, 2014., 20:27 »
Biti će super u Rusiji, sigurno će se odvijat tamo za vrijeme carske rusije. Jedva čekam. Samo me zanima je li će ići isto kao open world kao u četvorci ili će promjenit.


Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #5 : 24. Veljača, 2014., 20:49 »
To ne bi smjeli mijenjat, pa to je struktura ajmo reć cijelog serijala, open-world i istraživanje jel.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #6 : 24. Veljača, 2014., 21:15 »
Ne sumnjam da je open-world budućnost video igara, pogotovo takvih poput AC serijala. Što se tiče lokacija, da, sjećam se i ja mogućih nagađanja oko toga još od vremena AC3.
Ne znam, nekako bih najviše volio da vidim Japan u tom okruženju (valjda kao uspomena na Tenchu), ili možda Kinu, koja se čak i spominje i u filmu o AC, tačnije o Eziu. U svakom slučaju, ne bi bilo loše da se malo vrate na istok... :solidus:
No, lokacija ima dovoljno širom svijeta- što bi možda moglo dovesti do promjene kontrole likova unutar igre... Možda da igrač kontroliše više likova kroz više vremenskih razdoblja ili nešto slično.
:solidus:
U svakom slučaju, vrijeme će reći... :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #7 : 25. Veljača, 2014., 11:28 »
Volio bi vidjeti igru u Rusiji.
Dao bi se napraviti fin setting i iskoristiti tu atmosferu na najbolji mogući način.
Jedna od boljih stvari u Metro igrama mi je ta atmosfera i gorak okus socijalizma koji se osjeti na svakom koraku.
Što se tiče modern day igre, nebih je volio vidjeti, možda zbog toga što sam od početka bio protivnik modern day dionica u AC igrama.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #8 : 25. Veljača, 2014., 11:33 »
ja sam u Metro igrama osjetio samo gorak okus pretjeranog oduzimanja kontrole koje se osjeti na svakom koraku ;)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #9 : 25. Veljača, 2014., 11:36 »
Ti si prestao biti relevantan kada si izgubio želju za igrama. :hiha:

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #10 : 25. Veljača, 2014., 12:02 »
Volio bi vidjeti igru u Rusiji.
Dao bi se napraviti fin setting i iskoristiti tu atmosferu na najbolji mogući način.
Jedna od boljih stvari u Metro igrama mi je ta atmosfera i gorak okus socijalizma koji se osjeti na svakom koraku.
Što se tiče modern day igre, nebih je volio vidjeti, možda zbog toga što sam od početka bio protivnik modern day dionica u AC igrama.

ne u doba socijalizma, bolje carska Rusija
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #11 : 25. Veljača, 2014., 12:34 »
Nek stave japan, pošto me to ne zanima malo ću se odmorit od serijala :kava:

Volio bi divlji zapad...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #12 : 18. Ožujak, 2014., 00:41 »

E evo nekih novih iinformacija , koje su stigle sa jednog francuskog sajta bliskom Ubisoftu  (pa videcemo sta ce se od ovoga obistiniti i da li ce) :

 - Pariz i Francuska Revolucija ce biti srediste igre.

- Glavni protagonista ce se zvati Arnaud ( cita se Arno) , ime vuce germanske korene i znaci orao , (isto kao Altair , Ezio ili Haytham) , inace taj Arno je verovatno onaj momak u tamnom kostimu sa onog "leak-a" koga smo videli pre nekoliko dana.
Inace i njegov zivot cemo pratiti od detinjstva pa do zrelog doba.

 - Jedna od lokacija u igri ce biti i Notr Dam , vrlo moguce da ce se ova katedrala nalaziti i na omotu igre.

 - Jedan od osnovnih motiva igre ce biti " "History is written in blood" , sto znaci da ce igra verovatno biti malo "krvavija" i mracnija nego prethodni nastavci , a jedan od buducih trailera bi mogao prikazati Pariz preplavljen krvlju.

- Jedan od delova opreme novog protagoniste bi mogle da budu i metalne rukavice.

 - Igra ce imati co-op mode i verovatno ce izaci samo za "next gen".

Tvrde da iako se ovo cekanja zvanicne najave ACV oduzilo da ipaknecemo cekati jos dugo na prvi trailer i najavu.


Ajde pa videcemo ; )

Kopiket sa Reboota.
Mogao bi jako lajkat ovaj setting.
No čeka se naravno službena potvrda.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #13 : 18. Ožujak, 2014., 07:38 »
Japan bi bio malo... Loš, dok divlji zapad bi jednostavno glup bio.
Iako ovo u Francuskoj je novo, jednostavno mi taj dio ne zvuči primamljivo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #14 : 18. Ožujak, 2014., 10:24 »
Ti još nisi ni učio ta razdoblja da bi išta znao o tome i imao neko mišljenje, tako da pozz.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9