HCL.HR

Assassin's Creed III

  • 522 Odgovora
  • 116350 Hitova
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #495 : 23. Studeni, 2015., 15:04 »
Dobio sam novi key i opet isti problem :bonk:

Sad sam pak zatražio ili povrat love ili Season pass za Far Cry 4. Vidjeti ću na što će pristati, a AC III sad može ići na uninstall. Ionako neću nikada odigrati te DLC-ove... :wildboy:

Nek ti vrate lovu to govno od igre fakat nije vrijedno igranja,definitivno najlosiji AC

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #496 : 23. Studeni, 2015., 15:06 »
Ne znam ni sam. Igra mi je bila poprilično dobra. DLC neću nikada odigrati.
Kupio sam Season pass na Steam summer Šalatu za 7,49€.

Nekako bih možda rađe FC 4 season pass nego li tih 7,49€…

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #497 : 24. Studeni, 2015., 22:43 »
Da li je bolji Unity ili trica ?

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #498 : 18. Prosinac, 2016., 00:06 »
Pozdrav svima dragi moji forumaši. Ne pratim ovaj forum nikako, čak sam i stari acc zaboravio, no nije to bitno, da ne idem offtopic. Dakle, imam problem s AC3, ugrabio sam si svoj primjerak preko Uplaya, ali kada zelim pokrenuti Singleplayer crashuje svaki put, dok multiplayer radi okej. Da ne znate do čega je? Mnogo bi mi značila vaša pomoć, stvarno mi se igra singleplayer. Ispričavam se moderatoru ako ovo nije tema za ovaj podforum, ali se nisam baš najbolje snašao gdje bi ju otvorio. Hvala na razumijevanju i hvala na pažnji!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #499 : 18. Prosinac, 2016., 18:05 »
Hm...
Prvo što napravi je napravi update drivera za grafičku karticu.
Da li i u drugim igrama imaš problema sa izbacivanjem iz igre? Izbriši Uplay kao program i skini najnoviju verziju.
Trebalo bi to dvoje biti vjerojatno riješenje.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #500 : 18. Prosinac, 2016., 22:51 »
Da li je bolji Unity ili trica ?

To je dosta individualno, no rekao bih da su oba pala.
Tj, nisu baš najbolje prošli, mada bih ja ipak dao malu predost Unity-ju.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #501 : 18. Prosinac, 2016., 23:03 »
Odgovaraš na godinu dana star post, ali kad smo već kod toga ja bih dao prednost trici. To je valjda bila jedina igra sa plot twistom koji me je stvarno iznenadio. (Onaj na kraju prologa)
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #502 : 25. Siječanj, 2017., 17:44 »
Trenutno igram AC 3 na PC-u. Moram reći da sam jako zadovoljan igrom i bolja mi je od prvotnih očekivanja (ne znam zašto sam manje očekivao, možda jer sam prvo odigrao najnoviji AC pa se vraćam nazad na stare :D). Ovo je prvi dio kojeg igram na PC (ostale sam na plejki igrao) i kontrole su iznenađujuće dobre. Igram s mišem i borba ide fluidno.

Ovo mi je dosad najopušteniji Creed (najmanje se živciram igrajući :D). Trenutno sam na osmoj sequenci.


Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #503 : 26. Siječanj, 2017., 12:17 »
Super je igra, samo je uvod u priču previse dugacak
I da, i dan danas u bostonu imam 25 fps  :chair: :chair:

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #504 : 26. Siječanj, 2017., 14:25 »
Ja sam na xboxu igrao,framerate je bio kaos,odustanem takodjer u Bostonu jer se vukla ko krepana macka.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #505 : 26. Siječanj, 2017., 20:47 »
Ja sam isto odustao malo iza Bostona, u gradu sam imao 10-15 fpsa.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #506 : 27. Siječanj, 2017., 10:06 »
Ja sam na 11. sequeneci i nemam baš nimalo tehničkih problema s igrom.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #507 : 27. Siječanj, 2017., 14:02 »
Trenutno igram AC 3 na PC-u. Moram reći da sam jako zadovoljan igrom i bolja mi je od prvotnih očekivanja (ne znam zašto sam manje očekivao, možda jer sam prvo odigrao najnoviji AC pa se vraćam nazad na stare :D).
Ne znam kakve su novije igre iz serijala, ja sam hronološki igrala i stigla do Black Flaga, ali trojka mi je najlošija dosad. Bilo je tu i tamo dobrih momenata, ali cjelokupna slika mi je jako blijeda. Connor mi se nimalo ne dopada, nisam se mogla povezati s njim, jednostavno mi je dosadan i morali su ga puno puno bolje okarakterizirati jer je ovo prvi assassin s kojim igramo poslije Ezija, tako da ostadoh jako razočarana. Zamjerka mi je naravno bio i monotoni svijet, ali barem je gameplay bio prilično dobar.

Kad sve sagledam, ACIII se mogao komotno i preskočiti, dojmio me se kao dosta nedorađen i zbrzan. Dobio je visoke ocjene, vidim ima i vas koji ste dosta zadovoljni igrom, ali moj utisak je nažalost ostao ovakav. Kako čujem Black Flag je puno veća i kompletnija igra, ali činjenica je da AC serijal više nije kao što je bio i nimalo mi se ne sviđaju ove vremenske granice koje se sve više približavaju modernom dobu.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #508 : 27. Siječanj, 2017., 18:39 »
Meni se jedino ne sviđa što je radnja dosta izmješana, bolje da su se držali teme.

Prešao sam igru, još mi preostaje odigrati AC1 (nisam kupio bundle za dolar  :chair:, ako netko je i ne treba mu prvi dio neka pošalje :)) i AC2 (to ću kupiti Ezio collection uskoro).

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #509 : 27. Siječanj, 2017., 23:35 »
Pretjerujete s ovim padom sličica.
Kolko god bila loša updejtali su je i nema nikakvog pada ni u Bostonu ni drugdje. Na izlasku i nekoliko mjeseci kasnije da, sada više ne.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9