HCL.HR

Assassin's Creed III

  • 522 Odgovora
  • 116353 Hitova
*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #510 : 28. Siječanj, 2017., 00:23 »
Ja sam negdje pri početku igre još,što se tiče tehničkih problema zadovoljan sam igra se vrti na sasvim solidnih 15-25 fpsa na dual coreu starom 15 godina.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #511 : 28. Siječanj, 2017., 17:45 »
igro sam ja prije nekolko mjeseci, RX480 iskljucio antialiasing i jos neke detalje stavio na medium pada ispod 30fps u Bostonu  :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #512 : 28. Siječanj, 2017., 18:19 »
Možda je do CPUa?!?
Ja sam igrao na GTX 970 (dobrano OC) i nije igra padala ispod 60 nigdje!

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #513 : 28. Siječanj, 2017., 19:13 »
Ma da, imate drlje od kompa  :loludara:

Meni radi ko podmazano, doslovno 1 bug kroz cijelu igru.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #514 : 29. Siječanj, 2017., 03:07 »
Nije nikakva drlja od kompa pogledaj što je napisao seedorf.

Očito je neka caka s procesorima ili nešto, meni isto nigdje ispod 60  :geek:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #515 : 29. Siječanj, 2017., 09:07 »
Vjerojatno zato jer Ubisoft optimizira igre za cinematic 30 FPS-a, a PC verzije su portane sa minimalnim trudom.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #516 : 30. Siječanj, 2017., 08:28 »
Kakvog to smisla ima, kad nekome radi u 60 FPS-a, daj pročitaj gornji post.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #517 : 30. Siječanj, 2017., 09:07 »
Ne tvrdim da se ne može imat 60. Želim reći samo da ih ne brine previše ništa iznad stabilnih 30. Istina, igre nemaju fps cap i teoretski možeš imat bezbroj fps-a sa jakim hardverom.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #518 : 09. Siječanj, 2018., 08:30 »
In the name of liberty, I will fight the enemy regardless of their allegiance. While men of courage write history of this day, the future of our land depends on those who are truly free.



Ne vjerujem da ima puno ljudi kojima setting i rat koji se vodio zbog formiranja i odcjepljenja Konfederacije Američkih Država nije pasao.
U ovom drugom prelasku ove igre, meni je sve sjelo još puno bolje; Assassin's Creed III je stvarno odlična igra u serijalu.




Dugih pet godina je prošlo od mog zadnjeg, odnosno prvog prelaska ove igre i kada si malo vratim vrijeme u nazad, vidim po nekim postovima da sam puno srao po početku igre, sve dok ne upoznamo mladog Ratonhnhaké:tona, odnosno Connora Kenwaya. Ovaj put dugi uvod sa Haythamom mi je sjeo kao budali šamar. Odlična naracija od strane Adrian Houga. Likovi u ovoj igri su užasno upečatljivi, najviše osim u Haythamovom pojavljivanju uživao u druženju s Achillesom, pa fenomenalnim dionicama u kojima se konfortiramo Charlesu Leeu, Thomas Hickeyu. Totalno sam zaboravio na navalne bitke i da su one preteča Black Flag igre. Nova koreografija borbe je izgledom unikatna za serijal, meni možda i najatraktivnija; pogotovo oni kombo finisher potezi koji se dese kada Connor se nađe točno u određenoj poziciji u odnosu na neprijatelja. Gameplay mehanika kretanja i borbe mi je baš pasala. Fali kasnije uvedena u serijalu stealth mehanika čučnja. Connorova sposobnost trčanja po krošnjama je predobra. Odličan način za uvođenje još više mogućnosti u vertikalnost gameplaya. Igra je dan danas melem za oči u većinu vremena.








Igra ima neke momente pored ovog na ovoj slici gore, koji su mi jedni od najdražih u serijalu, ali i u gaming karijeri. A svi susreti sa Charles Leeom i Haythamom su priča za sebe. Siguran sam da ću se jednom i u treći prelazak upustiti samo zbog likova i priče! Neke misije su stvarno jako dobre i nisam ih dovoljno cijenio prvi put. Sudjelovanje u Bostonskoj čajanki, naređivanje s konja svojem topništvu da se drži pozicija u odnosu na neprijatelja. Način na koji igra stvara odnos između likova je besprijekoran! Odlična priča od početka do kraja. Zavrzlame, podvale i rasplet! Likovi su jako lijepo modelirani, a mislim da je Connorova faca najlošije izmodelirana! Inače sve ostalo, od Connorovih kretnji, borbenih mogućnosti je baš odlično. Baš sam uživao u većini igre. Ono što me užasno smorilo to su glupi loadinzi koje igra ima, stvarnost odnosno sadašnjost sa Desmondom i ostalom bagrom. Baš mi je sve to sforsano i loše odrađeno. Izgled i cijeli taj boravak u sadašnjosti mi je meh. U samoj igri kretanje fast travelom je valjda najgore ikad. Ak već imam mogučnost doć iz New Yorka ili drugog nekog grada od svoje kuće, mogli su napravit da je fast travel direktan, a ne da ga moram koristiti tri puta, potrošit dve minute na fast travel. Baš debilana. Općenito mi je ovaj AC koma s tim loading animus bullshitom. Ostalo sve je bilo vrijedno ponovnog prelaska.







« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2018., 08:34 Cole »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #519 : 09. Siječanj, 2018., 08:36 »
Svakako odigraj Rouge koji ti povezuje serijale AC III, Black Flag i Unity pa će ti biti još bolji serijal.


Inače koliko si dugo tražio po netu da prekopiraš ime:


...sve dok ne upoznamo mladog Ratonhnhaké:tona...


 :loludara:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #520 : 09. Siječanj, 2018., 08:45 »
Pokusao sam ovo igrat jos davnih dana al sam na kraju odustao/ Optimizacija je bila uzas, prica mi je bila plitka i dosadna, jedino mi je setting bio odlican. Odustao sam nakon nekih 12.13 sati, a to je valjda vrjeme kad prava igra te zapocme.

Ne vuce me nista natrag u igru, nekako se sjecam da je sve bilo bugovito i bezvezno. Od svih AC igara sada bi jedino odigrao Rogue, za kojeg sam po preporuci cuo da je odlican. Osim njega mozda Unity i Syndicate kojeg sam s gustom vec jednom presao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #521 : 09. Siječanj, 2018., 08:57 »
Sestra ti je dosadna u plitkoj rijeci. :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #522 : 09. Siječanj, 2018., 08:58 »
Svakako odigraj Rouge koji ti povezuje serijale AC III, Black Flag i Unity pa će ti biti još bolji serijal.


Inače koliko si dugo tražio po netu da prekopiraš ime:


...sve dok ne upoznamo mladog Ratonhnhaké:tona...


 :loludara:

Nijednom! Pamtim mu ime od prvog dana. :hiha: :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9