HCL.HR

Assassin's Creed III

  • 522 Odgovora
  • 115850 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Assassin's Creed III
« : 27. Siječanj, 2012., 19:12 »
                                                        

Šef Ubisofta, Yves Guillemot je u razgovoru za britanski MCV izjavio kako će ovogodišnji Assassin's Creed biti najveća igra u serijalu.
Od ranije je poznato kako će igra imati potpuno novog protagonista, a kao mogući vremenski periodi spominju se američka revolucija,
viktorijanska Engleska ili čak srednjovjekovna Kina.

Više stvari ukazuju na američku revoluciju. Npr. u Da Vinci Disappearance DLC-u za Brotherhood dane su koordinate koje ukazuju na područje oko New Yorka.
U Revelationsu je prikazan virtualni globus sa SAD-om u prvom planu, a George Washington je u AC2 na jednoj slici prikazan kako drži Piece of Eden.

Izvori bliski Ubisoftu tvrde da će igra biti najavljena prije kraja fiskalne godine, tj. prije 31. ožujka. Radnja će se najvjerojatnije vrtiti oko smaka svijeta 2012. godine.

Naravno, uvijek postoji mogučnost da ova igra nije AC3, nego još jedna ekspanzija. U tom slučaju će tema biti preimenovana.
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2012., 20:44 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #1 : 27. Siječanj, 2012., 19:21 »
Samo da opet ne nastave s ekspanzijama, već mi je muka recikliranja dvojke.
Nadam se američkoj revoluciji, mada mi za AC više paše neko 13.-14. stoljeće, kada nije bilo vatrenog oružja, fora mi je više stealth ili šuljanje i from the back kill.
I da, mogli bi stavit neku žensku kao glavnog lika, nisu svi asasini bili macho macho men.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #2 : 27. Siječanj, 2012., 22:12 »
Ja bi najradije da je viktorijanska Engleska, ali mislim da će bit amerika jer ak se ne varam na kraju Relevationsa Desmond je u nekom velikom gradu koji je meni izgledao kao New York. Sigurno je NY nekako povezan u priču, a radnja se sigurno vrti oko smaka svijeta 2012 jer se radnja cijelog serijala vrti oko toga...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #3 : 03. Veljača, 2012., 09:42 »
Imam pitanje.

Upravo sam prošao assassin s creed 2, ali ne razumijem kraj igrice. Mi može netko objasniti. I još jedno pitanje : Što je the truth?

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #4 : 03. Veljača, 2012., 21:12 »
želja mi je da naprave AC u modernom New Yorku. sa vatrenim oružjem. prigušivači. night vision. stvari. savršeno bi bilo. penjanje po zgradama sa onim vakuum...penjalicama?  :hiha2:
ne znam...
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #5 : 03. Veljača, 2012., 21:17 »
Apsolutno ne. :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #6 : 03. Veljača, 2012., 21:19 »
 :(
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #7 : 03. Veljača, 2012., 21:29 »
neznam, mislim po koji vrazji put je NY mjesto radnje u pricama ili se bar spominje. treba stavit oroslavlje ili tako nekakvo smecasto selo. :D
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #8 : 03. Veljača, 2012., 21:47 »
Daj stvarno prekini. Nisi niti smiješan ni zabavan. Ne trolaj jednostavno. :tired: :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #9 : 15. Veljača, 2012., 18:49 »
U razgovoru Ubisofta sa investitorima otkriven je datum izlaska nove Assassin's Creed igre te je potvrđeno da se radi o trećem nastavku.
Assassin's Creed III tako izlazi 30. listopada, nešto ranije nego što je uobičajeno za igre iz ovoga serijala.

[IZVOR]

EDIT: ispravljen datum  ;)
« Zadnja izmjena: 15. Veljača, 2012., 20:24 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #10 : 15. Veljača, 2012., 19:53 »
Nije 13og nego 30og, krivo su razumjeli Francuski naglasak.  :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #11 : 16. Veljača, 2012., 12:58 »
Dobro mi zvuči setting, ako bude taj - a vjerojatno će biti.
Očekujem da će ubacit neke stealth elemente, tj. malo bolje odradit to. U novijim nastavcima me smeta što nema onog bježanja od neprijatelja kao u prvom dijelu - bez obzira na to koliko te neprijatelja okruži, uvijek ih možeš lako riješit. Možda bi bilo dobro da uvedu razine težine.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #12 : 16. Veljača, 2012., 13:43 »
Da upravo to wyz i malo bolje implementirat ono skrivanje kad si u crowdu. Mislim glupo je. Ja sav naoružan, assasin kojeg vidiš iz aviona, oko mene samo dvije romanies (AC:R) i ne vide me kakti. Preloše, ako ih je 6 oko mene onda da, ali samo dvije i nevidljiv sam ?

Btw kraj Revelationsa je preloš i priča se nastavlja sa desmondom no mislim da je Ezio gotov. Al ajd možda ga ubace u neke sporedne misije tj sjećanja u trojci kao što su Altaira u Revelationsu.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #13 : 16. Veljača, 2012., 14:03 »
Kraj nije loš.  :(

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #14 : 16. Veljača, 2012., 14:23 »
Ma možemo mi sada tandrljati šta hoćemo- ali iako je bilo prča o srednjovjekovnom Japanu (kao Tenchu), ili o carskoj Rusiji, nekako mi je očigledno bilo da će priča ipak nastaviti u SAD. Zadnjih dana sam stavio pred sebe da ponovo predjem sve dijelove od A do Ž, i neko mi ispada priličnpo logično da priča baš nastavi kako i planiraju- mada se osobno ne bih bunio da je drugačije.
No, vrijeme će reći...  :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9