HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67705 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #225 : 21. Veljača, 2018., 19:44 »
Kad smo već kod toga, mogli ste postat ako ima dobrog orijentalnog soundtracka?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #226 : 22. Veljača, 2018., 14:53 »
67 sati igre i counting...
Pređen story Hidden Onesa; sada kada počistim DLC, vraćam se na čišćenje main igre.
Upravo sve pozlatio!




*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #227 : 22. Veljača, 2018., 17:06 »
Nezz zašto, ali cursed izbjegavam, al jako jako dobra fora mi je s time. Mogao bih im dat šansu i probat, sam sam ih sve založio za pare, tako da bi prvo morao nabaviti. Pređen 100% DLC; mislim da mi je trebalo sedam sati možda osam. Jako sam zadovoljan s njim. Mogao je biti malo još produbljenijiji s main misijom ili dvije, ali također je lijepo zaokružena priča kao i u main igri. Jedan side quest je bolji nego bilo koji u main igri, baš ono da uživaš kako je dobro osmišljen i realiziran.





Upravo riješio onog boga Anubisa; i to kao od šale! Malo mi je glupo riješeno, što nigdje se ne zapiše da smo ga ubili, nego ga maltene stalno možemo grindat. Ove mačeve koje sam zaradio u DLC-u; jao kako lijep kombo finisher imaju. Sada nisam baš koristio dual wield mačeve, no nisam ovaj kombo finisher još vidio. Jako volim isprobavat sva oružja i mjenjat, kako mi nebi nikad dosadili ti finisheri. Sceptersi su mi maestralni. Ma stvarno predobro izgledaju finisheri sa svim oružjima. Heavy Blunt je najnespretniji i najsporiji, ali kada ide u završnicu baš brutalno izgleda. Nakon što kompletiram igru te dočekam i kompletiram drugi DLC, za koji se nadam da će biti malo duži, napišem in-deph review. I bez tog DLC-a je ovo 100/100 materijal. U main igri sigurno imam nekakvih 12 sati još svega, što bi na kraju bilo 80 sati više manje. Za 100 sati u igri stvarno treba još puno pasivnog vremena provest u igri. S tim da je meni pasivno vrijeme zasigurno desetak sati...

Ovi screenovi drugog DLC-a što nam dolaze izgledaju prekokrasno!

















Što se tiče Hidden Ones DLC-a ima one-time prilika za jedno zlato i to u piramidi kada se nalazimo s Gamilatom. Ja sam se poslije te misije pokušao vratiti i pokupiti taj zlatnik no igra neda, zapravo nakon jednog dana ako se ne vratite na mjesto gdje se nalazi, radnici oko piramide zatrpaju to mjesto i vrate sarkofag. Isprva mi je to bila glupa odluka developera, no onda sam shvatio koliko je zapravo to genijalno. Da ti igra smjesti, jer nisi na vrijeme reagirao. Igra ima tako nekih detalja, gdje me stvarno frapira sa svojom dubinom i brigom za detalje...

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #228 : 25. Veljača, 2018., 19:37 »
Završio sam i DLC i mogu reći da je dostajan originala i uloženog novca.
Sa DLC-om imam 100 sati šta i meni zvuči nevjerojatno ali uzrok je vjerojatno platina i lov na par stvari, Osim toga igram od 01.12.2017. godine  :loludara:

Ovaj Tour me je oduševio - stvarno su sa ovim AC-om napravili veliki posao.
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2018., 19:55 toma_hr »

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #229 : 01. Ožujak, 2018., 13:11 »
Ocito sam imao preveliki hype, al meni je ovo mozda najgori AC.
Konfiguracija nije nesto (i5 4460, 8gb ram, amd r9 280x 3gb) al ocekivao sam puno vise od grafike, previse bugova, prolaze dijelovi tijela i oruzja kroz zid, skretanja pod skoro pravim kute.. Ok ima boja, sareno je i to sve stoji, ali svejedno lose. Fps lockan na 30 al pada i na 25, ugl sve low i medium postavke.
Parkour je totalno nezanimljiv i predvidljiv, penje se na sve, bez ikakvih problema na ravan zid, uopce ne treba razmisljati kako i sta, samo se goni naprijed.
Kod borbe jedino sto valja je to sto je teska, lock enemy i promjena istog radi ocajno. Zadnji kill nista specijalno, losa uporaba hidden bladea. Silent assessination jednom radi jednom ne, treba se tocno namjestiti i cekati da pokaze da je dostupno, sto usporava igru.
Prica, sto je jedan od razloga zbog kojeg i igram ovo, dosadna (kao i svaki dialog), nezanimljiva, i opcenito se tesko prati i kuzi sta se događa. Podržavam in medias res, al poslije se to sve malo trebalo razjasniti..
A najgore od svega, vise nema kratkog opisa poznatih zamenitosti. To mi je najdrazi dio cijelog serijala, a u ovoj igri bar toga moze biti. Dodjes ispred svjetionika u Aleksandriji i nista, eto ga tu je, hvala doviđenja.

Odigrao mozda ne znam, 10ak sati, taman upoznao Cleopatru, al tesko da cu zavrsit igru.
Jos uvijek AC2 daleko najbolji

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #230 : 01. Ožujak, 2018., 18:13 »
Nebih se slozio...jedan od boljih AC-ova ,ovaj po meni jede dvojku i cetvorku al cu o tome odluciti kada zavrsim igru nisam ni bio odavno na HCL forumu jer sam se pozabavio istrazivanjem i igranjem ove fantasticne igre.
Od istrazivanja,novog combata koji je perfektan i izazovan savrsen pomak od proslih AC combata gdje je bilo "strike i counter stike" ilitiga cekaj dok debil krene prema tebi blokiraj i sasij mu ostricu u abdomen ili u glavu.Znaci combat odlican.
Igrao nekih 15 sati tek dosao do Gize,toliko otvorenih zanimljivih lokacija,istrazivanja,pronalaska rijesavanja zagonetka itd itd mozes brojiti do sutra.
Lokacija perfektna grafika jos bolja likovi po meni pamtljivi i upecatljivi,parkour meni slican kao prosli parkouri i takav treba da ostane ,assassin's blade ilitiga hiden blade je sada malo manje u uporabi zbog drugacijeg combat sustava al' okej po meni.
Sve u svemu po meni ce ovo biti najbolji AC koji sam ikada odigrao,odavno mi to mjesto drzi dvojka pa onda mi je na drugom mjestu AC IV,na trecem AC Syndicate jer obozavam London a i igra je bila zanimljiva.
Trojka je bila jako dobra al ne dorasla cetvorci koja ju je pomela ,iako trojka je imala zanimljivu lokaciju,i napravila je pomak sa dosadnog Revelationsa koji je vec iscjedio pricu Ezia i sve je bilo isto osim nove lokacije,mada sam i to zavrsio al nisam bio bas odusevljen kao ni sa Unityom,ne zbog price i ostalog vec zarad optimizacije.
Origins je veliki pomak po meni ulozili su truda i truda vidi se...a i pomak je na bolje i unijeli su neke novine u serijal sto ga je osvjezilo malo pogotovo nakon sto su svake godine davali skoro pa isiti AC sa drugacijom pricom i malo novina ali AC je meni oduvijek bio zanimljiv naslov,jos ko se sijeca kada je tek izasao AC 1 mada je bio malo boring sa misijama  :kava: .
Znaci Ubisoft zivio ti meni 100 godina i dabogda sve AC bile igre bolja za boljom.
Btw ovo za genijalce AC Originsa gdje mogu naci legendary oruzja ,rijesavao sam pypiruse kroz mapu al dao mi je smao jedno legendary oruzje,prvenstveno trazim neki dobar mac....pa ako netko zna mala pomoc.
Pozz.
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2018., 18:19 The one »

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #231 : 01. Ožujak, 2018., 18:27 »
Ocito ne igramo istu igru...
Jos nisam naletio na neku misiju a da nije ubij nekog, spasi nekog, ili istrazi neko podrucje sa idiotskim tragovima...
E da, zaboravio sam i Senu. E to je najgluplja stvar u igri. Mrzim sto je moram koristit za svaku misiju i pronalazenje neceg... nisam bio ni za Eagle Vision, al ovo je tek brate mili debilno.

*

habo

  • *
  • 20
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #232 : 01. Ožujak, 2018., 19:52 »
Moze mi netko pomoći.

Gdje mogu nabaviti lockpick? Tek sam poceo igru i deveti sam level te u jednoj sobi moram naci 3 traga.
Ova dva mogu potvrditi a treci iako dok dodem do tog sanduka za otvorit i prikazano mi je da mogu stisnuti trokut (na PS4)
nista se ne događa pa sam zakljucio da bih valjda to trebao otkljucati.

Ima tko kakav savjet

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #233 : 01. Ožujak, 2018., 20:14 »
Ocito ne igramo istu igru...
Jos nisam naletio na neku misiju a da nije ubij nekog, spasi nekog, ili istrazi neko podrucje sa idiotskim tragovima...
E da, zaboravio sam i Senu. E to je najgluplja stvar u igri. Mrzim sto je moram koristit za svaku misiju i pronalazenje neceg... nisam bio ni za Eagle Vision, al ovo je tek brate mili debilno.

Mislim i ja da ti igraš neku drugu igru. Možda ti jednostavno ne paše, kao što meni ne paše 90% igara, ali neke stvari ne stoje nikako. Misije su jako raznolike, od traženja blaga, preko korumpiranih trgovaca i carinika do traženja izgubljenih muževa ili odbjeglih gladijatora. Ubiti nekoga, pa naravno šta bi trebao, igra se zove Red ubojica, možda bi trebao čitati poeziju kad nadje zlikovca? BTW ima dosta misija gdje se nikoga ne ubija + fantastična potraga za raznim blagima, tajnama papirusa, jazbinama zvijeri, arenama za borbu i utrke zaprega  - stvarno svega, ne znam šta bi moglo više. Senu i Eagle Vision - i ja bi to ukinuo, ali bože dragi to je AC, prihvatim kao normalno.

Šta se bagova tiče - ja na 100 sati imao samo  jedan, zanemariv, ovo je daleko najmanje bagovit AC. Naravno govorim o PS4 i originalu, možda ti imaš piratsku verziju na nekoj staroj kanti od PC-a (ne mora biti ali masa takvih komentira) pa doneseš zaključke koji jednostavno ne stoje. Molim te ne shvati ovo kao napad, samo rasprava  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2018., 20:18 toma_hr »

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #234 : 01. Ožujak, 2018., 20:38 »
Moze mi netko pomoći.

Gdje mogu nabaviti lockpick? Tek sam poceo igru i deveti sam level te u jednoj sobi moram naci 3 traga.
Ova dva mogu potvrditi a treci iako dok dodem do tog sanduka za otvorit i prikazano mi je da mogu stisnuti trokut (na PS4)
nista se ne događa pa sam zakljucio da bih valjda to trebao otkljucati.

Ima tko kakav savjet
Ako se dobro sjećam to je u onoj nekakvoj biblioteci. Ključ se nalazi gore na onim knjigama ili policama lijevo od sanduka, samo skeniraš i vidjet ćeš onaj žuti trokutić, odeš i pokupiš.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #235 : 10. Ožujak, 2018., 20:46 »
Odigrao sam prva dva sata igre i jako sam zadovoljan, jako me podseca na witcher 3 sto je dobro, prvi deo mape hrpetina upitnika, side questova i slicnih stvari, a mapa je ogromna, samo nazalost, izgleda da je zub vremena uhvatio moju konfiguraciju te igra jak oslabo radi, dodem u Siwu pada ispod 30 fpsa sto je dosta neigrivo, i jos pri tome cpu usage stalno na 100 posto, doslo je vreme da se menja i baci u smece ovaj moj FX procesor, star procesor 6 godina

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #236 : 11. Ožujak, 2018., 00:19 »
Jedva sam se natjerao da probam ovu igru. Sinoc skinuo i instalirao. Odigrao sam 1h vec i mogu reci da mi se jako svidja mehanika borbe. Nesto potpuno novo u ovom serijalu i ugodno me iznenadilo. Jedino mi je menu malo zbunjujuc, crafting, weapon, gear, leveli itd itd. Malo komplicirano pa ce trebati vremena da se naviknem.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #237 : 12. Ožujak, 2018., 14:07 »
Citat:
Patch 1.4.0 will be deployed on all platforms tomorrow, March 6.

Patch Size
Xbox One: 3.6 GB
PS4: 2.9 GB
Uplay PC: 3.2 GB
Steam: 0,7 GB

New Features

    Added support for the “The Curse of the Pharaohs” expansion
    Added a reward to the main game for completing the Discovery Tour – finish all 75 guided tours to find out what that reward is.



New Game+

    Fixed an issue blocking the quest “Homecoming” from progressing when Hypatos is knocked down by a blunt weapon



Discovery Tour

    Fixed an issue where the Discovery Tour progress could be lost after reinstalling the base game without patching to the latest version
    Fixed an issue that could limit the speed of a mount in all areas



The Hidden Ones

    Removed the possibility of selling the Mysterious Papyrus at the Bureau



Main Game
Quest

    Fixed an issue preventing the “Kill Sefetu’s archers” objective from completing in the quest “All Eyes on Us”
    Fixed an issue preventing the player from giving the amulet to complete the quest “A Dream of Ashes”
    Fixed an issue with mounts appearing in the fight ring during the quest “Lady of Slaughter”



Gameplay

    Improved enemies reactions to observing a Chain Assassination
    Added the possibility of parrying with the shield while carrying a torch
    Changed the description of the Hou Yi’s Bow to indicate that it has Poison on Hit ability instead of Instant Charging
    Fixed the displayed Player Level on a save game which could drop back to 40 after uninstalling an add-on
    Fixed an issue preventing Camp Shetjeh from completing
    Fixed an issue preventing the Gracious Attire from appearing in Weaver Shops
    Fixed an issue with Phylakes that would stop spawning
    Fixed an issue preventing the playable character from leaving the Krocodilopolis arena after performing a Fast Travel
    Fixed an issue preventing the playable character from controlling mounts of assassinated NPCs



World

    Fixed an issue that could prevent the output of any sound when resuming the game after being inactive.
    [PC] Fixed low-quality textures for low and very low texture details
    [PC] Fixed flickering artifacts on multi-monitor setup
    [PC] Fixed resolution option when using portrait mode



System

    Improved overall stability of the game application
    [PC] Fixed an issue preventing the completion of the ”Seshem.eff Er Aat” tomb after quitting the game with Alt-F4 after having activated the Ancient Mechanisms



If you have any issues, please get in touch with our customer support for further assistance.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #238 : 14. Ožujak, 2018., 08:24 »
Jel tko probao drugi DLC The Curse of the Pharaohs? Jučer je izašao, meni trenutno na downloadu.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #239 : 16. Ožujak, 2018., 19:28 »
Maloprije zavrsio cijelu igru totalno sati 39 (bice toga jos nadam se),znaci moram donijet zakljucak da je ovo najbolji Assassin's Creed koji sam ikada odigrao,prica koja je se na kraju odmotala po meni najbolje i vrhunski zavrsetak,exploring mape,piramide istrazivanje piramida,istrazivanje mape do ronjenja,novog vrhunskog combata koji savrseno radi.
Nadalje mapa je perfektna lokacije izvrsne dostigao sam level 36 i otkljucao skoro sve skillove nisam jos otkrio 2 regije jer su prevelik level,side misije koje su tako perfektne i zabavne za razliku od proslih AC-ova,nekazem da su bile lose u proslim nastavcima al' ove u Originsu su perfektne otkrivaju Egipt i usavrsavaju ga i upotpunjavaju,te jos raznorazne zagonetke,tajne lokacije do neprijatelja izmjena dana i noci pustinja......ocaran sam igrom.
Ubisoft svaka cast!!!! +100

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9