HCL.HR

Batman: Arkham Knight

  • 351 Odgovora
  • 121765 Hitova
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #330 : 28. Listopad, 2016., 12:48 »
Ja sam je također htio kompletirati 100%
Apsolutno sam sve riješio i već završio igru osim jedno 90-ak Riddler challenge-a
Totalno se nabrijao i reko ajmo.
Krenuo rješavati jedan po jedan, tri i pol sata kasnije riješio jedva 25 reko fuck this, deinstalirao i GG.

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hpollowda

  • Suradnik
  • *
  • 52
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #331 : 28. Listopad, 2016., 13:43 »
Ja ne znam otkud toliki otpor prema batmobileu. Nisu mi bila pretjerano zanimljiva napucavanja s tenkovima, ali kao sredstvo kretanja, za chaseove i imerziju mi je bio odličan. Naravno pobija smisao Batmana i po meni je to moglo i bez tank modea. Iako mi i to ima smisla na neki način s obzirom da smo vidjeli manje tanky verziju batmobilea u asylumu pa se kao sad upgradeao jer je grad prakticki pod opsadom.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #332 : 28. Listopad, 2016., 16:01 »
Jebeni Riddler skratio mi je zivotni vijek..  :wildboy:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #333 : 28. Listopad, 2016., 16:36 »
Riddler mi je zakon lik, uzivam u njegovim komentarima, al ja nisam uspio rjesit ni 3 zagonetke, ma bjezi ca.

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #334 : 28. Listopad, 2016., 19:16 »
Ma smori riddler,jedno me vrijeme prala psihijatrija rjesavat igre 100% far cry 3 i gta V jedine koje sam uspio i zakurac nije vrijedno vremena

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #335 : 28. Listopad, 2016., 19:18 »
Ma ja nisam nikad dougurao do 100% u igri.Kad prodem kroz pricu, napravim sve sta mi se svida ostane mi jos 40 %, a to je vecinom skupljanje nekih gluposti itd, a to mi se stvarno neda.

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #336 : 28. Listopad, 2016., 19:26 »
Ma ja nisam nikad dougurao do 100% u igri.Kad prodem kroz pricu, napravim sve sta mi se svida ostane mi jos 40 %, a to je vecinom skupljanje nekih gluposti itd, a to mi se stvarno neda.
Gubljenje vremena al imas ekipe ocd sema pa si nemogu pomoc :) al isti sam glavna prica pokoji zaninljiv side quest i ajd bok

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #337 : 17. Rujan, 2017., 18:20 »
Nahypao sam se kao Isus sa filmovima i napokon riješio Origins prije par dana. Već sam pomalo zaboravio sav onaj bolesni hype oko igre i nakon izlaska, pa sam pročitao sve stranice na forumu o igri. Pogledao malo neke trailere da se nahajpam i krenuo igrat igru. U životu nisam bio 13 sati u igri kada sam krenuo igrat. Nemoram ni reć da mi je gubica pala do poda jedno tri četri puta. Neznam za druge, ali ovo je sve impresivnije čak i od Nolanovih filmova. Meni je sve u igri toliko napeto, toliko dobro, toliko prokleto jebeno dizajnirano, plus atmosfera mi je vrhunska. Nemam nikakve zamjerke. Čak mi je i Batmobile prejebeno sjeo. Znam da su mnogi bili ludi na njega, meni je fenomenalan. Prvi ulazak u njega i u clocktower me je srušio sa stolice. Procurio sam na sve strane. Čak jako dobro PC verzija i radi, makar mi je malo žao što ne igram PS4 PRO verziju. Ali ajde, ide to fino.






*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #338 : 18. Rujan, 2017., 14:01 »
I ja sam uzivao u skvakom momentu, jos sam tada igrao u 25 slicica, trebao bi jos jednom preci na max.

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #339 : 18. Rujan, 2017., 14:51 »
I meni je bio odličan AK ali mi nije bio baš tako napet.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #340 : 18. Rujan, 2017., 16:03 »
@Cole
I meni je dobro sjeo batmobile, dobro su ga uklopili da nije bio samo za vozit,još onako kad te katapultira iz sjedala   :D
Victory loves preparation

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #341 : 20. Rujan, 2017., 03:07 »
Igra je jedna od boljih igrica koju sam presao na ps4, prosle godine (na rodakovoj konzoli), i kad sam si kupio ove godine ps4, na kutiji je bila slika arkham knighta, sta me je natjeralo da predem igru jos jednu, jel je jedna od boljih igrica, koju nazalost mnogi igraci nece odigrat, radi poteskoca kojih je igra imala kada je izasla. Bez imalo razmisljanja, definitivno igra ulazi u top 10 igrica koje sam odigrao.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #342 : 26. Rujan, 2017., 11:37 »
Igrao sinoc jos malo Batmana i jbt kako je igra dobra. Obozavam Arkham serijal, Asylum sam presao par puta, City jednom, a jedino Origins jos nisam. Ove dvije sta sam odigrao su mi stvarno bile vrh, uzivao sam u likovima, prici i cjelom tom Batman svjetu. Gameplay mi je stvarno cudo pasao, a ogroman gust mi je bio rjesavati jednog po jednog neprijatelja dok oni panicare i traze gdje sam.

U ovom djelu je sve vece, bolje i dovedeno prakticki do savrsenstva. Drago mi je sta je nas najdrazi tu i moram priznat da su ga vratili na dosta mastovit nacin. Batmobile je odlicna stvar i ne vidim cemu tolika mrznja prema njemu, izlazak i ulazak u njega je odraden potpuno glatko, a ne sluzi samo za voznju vec za hrpu drugih stvari. Kad je u tank modu takoder mi se svida, ne vidim zasto su ljudi toliko mrzili tu borbi protiv drugih tankova, bas zna biti napeto i cjelo vrjeme moras izbjegavat nesto i izmicat se, inace te srede.

Sad cu lagano dalje to prelazit, necu previse zurit. Vidim da ima tu hrpa igre, jos sa svim dlcevima. Jedino mi zao sto cujem da bi dovrsio igru moram skupit sve Riddler trofeje, a njih nisam skupljao u nijednom nastavku do sada, tako da vec vidim da ce to bit problem i to mi je nekako glupo, da moram skupit sve trofeje.

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #343 : 26. Rujan, 2017., 11:48 »
Dakle Batman je ipak toliko dobar koliko se priča da je vrhunska igra :)

Imam kolekciju sem zadnjeg dijela ali još nisam zaigrao niti jedan. Morat ću jedan dio života posvetiti tom serijalu :)

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #344 : 26. Rujan, 2017., 11:52 »
Za taj kao pravi zavrsetak moras rijesit igru sto posto,ja sam pokusao al nisu me smorili trofeji nego se odjednom pojavi jedan lik da ne spoilam,I njegov quest moras rijesit koji je teski grind,ma zdravo,nema sanse.Pali yt odgledaj kraj I zdravo :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9