HCL.HR

BIA: Hell`s Highway

  • 57 Odgovora
  • 15869 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
BIA: Hell`s Highway
« : 04. Siječanj, 2008., 14:07 »
jučer mi vrag nije dao mira i morao sam ić pogledat trejlerčeke za novu BIAu koja u europi ako je suditi po gamespotu izlazi negdi sredinom trećeg mjeseca.

dakle s obzirom da sam poveliki fan ove igre, čekam ju od prve najave koja je izašla na svijetlo dana. jednostavno i gameplay trailer pokazuje da će se ova igra temeljiti na istim stvarima ko i prethodnici, a to su realnost i taktika. što mi je jako seksi.

uz to fora je i mogućnost korištenja snajperskih i protutenkovskih jedinica (osim onih assault i rifle od prije), te će sve u svemu igra biti mnogo manje linearna.

uz to ubacit će se i neki movie point of view di se kao vrijeme uspori, dolazi do neke animirane sekvence i to sve u određenim trenucima...uglavnom veoma seksi.

link na najavu:

http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=74&select=22

link na gameplay trailer:

http://youtube.com/watch?v=WUDfUcHs5pY
http://youtube.com/watch?v=vmeSEXM0cjc&feature=related



što vi mislite? nek sam netko kaže da im je dosta ww2 i lupit ću ga, jer ja isto tako mislim da je malo dosta new age/near future monster FPSova ali nikom ne bičam kad spomene takvu igru.  :winknkiss:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #1 : 04. Siječanj, 2008., 15:25 »
Za mene je BiA oduvijek pwnao CoD, a mislim da će tako biti i ovaj put. Daleko je realnija, vjerojatno zato. Igrao sam bio istovremeno CoD 3 i BiA 1, ne moram reći koja mi se više svidjela :ementaler:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #2 : 04. Siječanj, 2008., 19:43 »
Za mene je BiA oduvijek pwnao CoD, a mislim da će tako biti i ovaj put. Daleko je realnija, vjerojatno zato. Igrao sam bio istovremeno CoD 3 i BiA 1, ne moram reći koja mi se više svidjela :ementaler:

 :wildboy: volim te

valjda prva osoba na ovom forumu koja voli BIAu skoro pa slično kao i ja. ako ne i više.

uglavnom, jedva čekam da izađe. posebno su me napalili oni trejleri koji pokazuju mnogo više akcije i taktiziranja.

al nekako nisam skužio, jesu to oni maknuli onu taktičku mapu na kojoj si sve mogao fino iz zraka vidjet. to mi je bilo fora.

iako sad teže nekoj totalnoj ultrarealnosti koja ne mora biti baš tako zabavna, ali ću ju baš zbog toga odigrati.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #3 : 04. Siječanj, 2008., 20:07 »
Pa niti jednom ju nisu koristili, a da je tu bi ju najvjerojatnije pokazali. Šteta, ta mapa je ownala i činila igru zanimljivijom :wildboy:
http://www.gametrailers.com/player/22056.html---opaki vid, pogle kasnije slow motion

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #4 : 04. Siječanj, 2008., 22:22 »
WOW ovo ce da owna :clap: :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #5 : 05. Siječanj, 2008., 09:36 »
Jel BiA sa svakim novim nastavkom ima neku drugu radnju? Odigro sam prvi, ali drugi ne. :(

Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2008., 10:56 »
oke pogledo sam video...


1. crosshair?  :tired: wtf, lik nije nijednom koristio ciljnike...znači li to da ih uopće nema?  :kingmortal:
2.zvuk gana mi je malo loš, tj malo više loš. Usto, nema trzanja baš.

Dobro je što je grafika dobra, i možda čak postoje uništenja donekle. Ovaj slow mo je malo gej al ajde, nećemo se žalit.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #7 : 05. Siječanj, 2008., 12:06 »
Jel BiA sa svakim novim nastavkom ima neku drugu radnju? Odigro sam prvi, ali drugi ne. :(
Ima :ementaler:

Grga, pa rekao ti je beaver da teže ka realnosti :wildboy:

Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2008., 12:09 »
pa očito baš ne. :((
želim iron sight.  :wildboy: :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2008., 12:14 »
Pa crosshairsa zapravo nema ti to znaš? :wildboy:

Protagonist je ponovno Matt Baker koji je po meni karizmatičniji od Reda.

Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #10 : 05. Siječanj, 2008., 12:16 »
Pa crosshairsa zapravo nema ti to znaš? :wildboy:

ljenače, o čemu ti prijatelju pričaš?  :kingmortal: :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #11 : 05. Siječanj, 2008., 12:20 »
Pa crosshairsa zapravo nema ti to znaš? :wildboy:

ljenače, o čemu ti prijatelju pričaš?  :kingmortal: :wildboy:
Uber greška  :wildboy:
Nego, je li itko igrao BiA na netu ikada? Baš me zanima kako to funkcionira.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #12 : 05. Siječanj, 2008., 12:49 »
Prešao sam samo prvo BiA. Imam negdje i drugi nastavak, ali san len igrati. Uglavnom, od svih tih WW 2 igara otkad se MoH sjebo, BiA mi je nekako najviše... osoban, emotivan.  :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #13 : 05. Siječanj, 2008., 13:08 »
Prešao sam samo prvo BiA. Imam negdje i drugi nastavak, ali san len igrati. Uglavnom, od svih tih WW 2 igara otkad se MoH sjebo, BiA mi je nekako najviše... osoban, emotivan.  :ementaler:
BiA ima dublju priču od CoD-a i MoH-a. Ni u jednom od ta dva se ja nisam toliko uzrujao kad bi pao jedan od mojih suboraca. Svaka čast Gearboxu jer su sjajno prikazali povezanost koje su dijelili vojnici. Zajedno su u svemu bili, nitko nije mogao sve sam, bez suboraca, ti si na bojištu mrtav. CoD nikada u tome nije uspio zato jer je oduvijek išao na Rambo pristup, suborci ti ni nisu trebali, a MoH je bio blizu ali je zabrljao prelaskom sa PSX-a. BiA je uistinu najbolja ratna igra, ma šta god drugi govorili, i za sada ju niti jedan naslov ne može skinuti s trona.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: BIA: Hell`s Highway
« Odgovori #14 : 05. Siječanj, 2008., 13:17 »
Upravo to.  :hug
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9