HCL.HR

Binary Domain [PC, X360, PS3]

  • 17 Odgovora
  • 5474 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Binary Domain [PC, X360, PS3]
« : 20. Ožujak, 2012., 09:52 »
Binary Domain 'Bigger than you Think'

Novi SEGA-in TPS, postavljen pričom u Tokyo 2080. godine gdje je svaki drugi čovjek... zapravo robot.

Uglavnom trailer ovaj mi je napet, a i cijela igra zapravo. Posljednja vijest je da igra stiže i na PC, pa će široj publici domaćih gamera biti dostupnija... već 6.04 je na Steamu (39$ prednarudžba).

Netko zaigrao već na nekoj konzoli (za X360 i PS3 je vani već od prošlog mjeseca)? Nabavljate za PC kad dođe?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #1 : 20. Ožujak, 2012., 10:34 »
Apsolutno.  :ementaler:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #2 : 20. Ožujak, 2012., 17:59 »
U svakom slučaju izgleda zanimljivo i napeto. Bit će mi u interesu probati. :mrgreen:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #3 : 20. Ožujak, 2012., 18:21 »
Zainteresiran, poglavito jer potjece od istog tima koji je radio na Yakuza serijalu.

Makar me malo odbija TPS kao takav.  :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #4 : 20. Travanj, 2012., 15:53 »
Slabo nešto trzate na ovo? Marketing iza igre je nekako loš, ne razumijem stvarno zašto - dobije se osjećaj kao da se Segi ... "neda". A prema svemu dosad viđenom i pročitanim recenzijama, uopće se igra ne čini loša. Dapače.

Uglavnom, nova vijest konačno otkrila datum izlaska PC verzije. Dolazi na Steam 27. travnja, kasnije u svibnju i u offline trgovine.

VIJEST: Segin TPS Binary Domain na PC-u za par dana

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #5 : 21. Travanj, 2012., 16:30 »
Ovo ću definitivno nabavit za X360. Jako volim TPS, tako da ovo neću propustiti  :ementaler:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #6 : 02. Svibanj, 2012., 10:11 »
Odigrao sam 10-15 minuta igre sada prije škole i mogu reći da igra obećava, od korištenja mikrofona z adavanje komandi vašem suborcu do samog combat sistema.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #7 : 02. Svibanj, 2012., 10:17 »
Sirko vidim da igraš igru, dojmovi?!  :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #8 : 02. Svibanj, 2012., 11:01 »
Nažalost, nisu se potrudili s kontrolama za PC. Da se razumijemo, igrivo je i dalje i igra je jako zanimljiva i fino raznovrsna za sada, ali na kontrole koje nisu najbolje prilagođene se treba naviknuti.

EDIT: Igru sam inače kupio preko Steama na dan izlaska, tek jučer stigao pokrenuti. Kontaktirao sam SEGU prije nekih mjesec dana još u vezi recenzentskog primjerka igre, tek danas dobio odgovor na Hrvatskom (treba neko vrijeme da se te stvari prosljede na pravu adresu očito) od lokalnog distributera koji kaže (prema uputama iz same SEGA-e) da igra neće biti dostupna u Hrvatskoj pa recenzija "nije potrebna".

Krasno. Svejedno, recenzija se radi naravno. Mislim, i Hrvati koriste Steam.
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2012., 11:27 Ementaler »

Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #9 : 02. Svibanj, 2012., 12:04 »
Nažalost, nisu se potrudili s kontrolama za PC. Da se razumijemo, igrivo je i dalje i igra je jako zanimljiva i fino raznovrsna za sada, ali na kontrole koje nisu najbolje prilagođene se treba naviknuti.

EDIT: Igru sam inače kupio preko Steama na dan izlaska, tek jučer stigao pokrenuti. Kontaktirao sam SEGU prije nekih mjesec dana još u vezi recenzentskog primjerka igre, tek danas dobio odgovor na Hrvatskom (treba neko vrijeme da se te stvari prosljede na pravu adresu očito) od lokalnog distributera koji kaže (prema uputama iz same SEGA-e) da igra neće biti dostupna u Hrvatskoj pa recenzija "nije potrebna".

Krasno. Svejedno, recenzija se radi naravno. Mislim, i Hrvati koriste Steam.
Koriste oni i torrent ;)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #10 : 13. Svibanj, 2012., 16:49 »
Upravo objavljena naša video recenzija Steam verzije. Ukratko: valja.

Binary Domain video recenzija | HCL.hr

Puna recenzija je ovdje:

RECENZIJA: Binary Domain

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #11 : 13. Svibanj, 2012., 20:46 »
Nabavit ću.  :ementaler:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #12 : 18. Svibanj, 2012., 02:51 »
g2play je imao BD za ~100kn a kako ste ga dost nahvalili u recenziji sam ga odlučio uzeti

nisam razočaran, igra je jako zabavna, cutscene su super, priča pogotovo (I'm a sucker for cyberpunk :D). Gameplay je malo labav al da se igrati kad se navikneš na akceleraciju miša. Žao mi je što igra nije dobila onoliko pažnje koliko zaslužuje.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #13 : 18. Svibanj, 2012., 18:38 »
Trebao si ju vidjet prije patcha, ni u meniju se nisi mogao snać jer bi igra za navigaciju menijima tražila iste tipke kao i za upravljanje likom - kao na gamepadu jel (WASD na tipkovnici, space za potvrdu, F za vraćanje na prošli ekran). Baš onako, užasno očito preneseno s konzola na PC. I još je po defaultu HUD prikazivao Xbox tipke za neke akcije. Tipa "press B to jump over"... a B je X360 tipka - tipkovnički ekvivalent tipka F. Katastrofa. Osim toga ni FOV se nije mogao podešavati, a kontrola mišem je isto bilo lošija. Na kraju recenzije sam imao masivni rant o svemu ovome... i onda ga obrisao nakon patcha.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #14 : 25. Svibanj, 2012., 16:43 »
Gdje se može naći patch za pc?  :wildboy:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9