HCL.HR

Bionic Commando

  • 3 Odgovora
  • 1872 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Bionic Commando
« : 10. Srpanj, 2009., 15:01 »
Eto vani je i Bionic Commando, mi smo ga recali, danas objavili recenziju pa otvaram i topic za raspravu o igri.

RECENZIJA: Bionic Commando

Je tko igrao, šta mislite o igri, reinkarnaciji klasika u potpuni 3D itd... Diskusija!  :hug

Re: Bionic Commando
« Odgovori #1 : 10. Srpanj, 2009., 17:16 »
Čeka se da igra izađe za PC :D

Koliko vidim na netu PC verzija izlazi 17.7., a ne 31.7. kao što ste objavili: ovdje (Kada sam već dao ovaj link moram napomenuti da niste naveli da FUEL PC verzija izlazi 3.7. za EU tj. sada je već izašla ;))

To bi značilo da će igra izaći na torrente za nekih tjedan dana :thumbs: ;) :D
Znaći za nekih 7 dana ćete dobiti moje mišljenje o ovoj igri  :faca:

Zahtjevi će biti ovakvi:

Minimum

    * Operating System: Microsoft Windows XP SP2 / Windows Vista (service pack is optional, the game can run with no SP)
    * Processor: Dual-core processor (Intel CoreTM2 Duo 2.4 GHz or AMD AthlonTM X2 5200+ 2.6 GHz)
    * Memory: 1.5 GB RAM
    * Video Card: DirectX9.0c/Shader3.0 compatible, VRAM 512 MB (NVIDIA GeForce 7800 series or ATI RadeonTM X1900)
    * Sound Card: DirectX9.0c compatible sound cards
    * Hard Disc Space: 8.0 GB free space
    * DVD Drive: DVD9 compatible drive (DVD DL)
    * Monitor: 800x600
    * Input Devices: Mouse & Keyboard required (Recommended: Xbox 360 Controller for Windows)
    * Multiplayer: Internet connection required for online play.

Recommended

    * Operating System: Microsoft Windows XP SP2 / Windows Vista (service pack is optional, the game can run with no SP)
    * Processor: Intel Core 2 Quad 2.4 Ghz or AMD Phenom 9500 Quad Core and higher
    * Memory: 2.0 GB RAM or more
    * Video Card: Video Card: DirectX10/Shader4.0 compatible, VRAM 512+ MB (NVIDIA GeForce 9800 GTX+ series or ATI RadeonTM HD 3800 series or higher)
    * Sound Card: DirectX9.0c compatible sound cards
    * Hard Disc Space: 8.0 GB free space
    * DVD Drive: DVD9 compatible drive (DVD DL)
    * Monitor: 1280x700 or higher
    * Input Devices: Mouse & Keyboard required (Recommended: Xbox 360 Controller for Windows)
    * Multiplayer: Internet connection required for online play


« Zadnja izmjena: 10. Srpanj, 2009., 17:24 Downloading »

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Bionic Commando
« Odgovori #2 : 11. Srpanj, 2009., 07:16 »
Ma igro sam na x360...Niista posebno,nasrecu nnisam nista vise niti ocekivao....

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Bionic Commando
« Odgovori #3 : 11. Listopad, 2009., 23:19 »
Ljudi pa zar niko nije igrao ovu igru!!Nemogu da vjerujem..Grafika..svijet...bionicka ruka..VODA..lik je ludi od spidermana,morate probati ovu igru necete se pokajati sigurno,moja ocjena igre..100!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9