HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105242 Hitova
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #375 : 12. Kolovoz, 2014., 15:33 »
Mislim da nisi dobro razumio tu rečenicu. Ako to nisi skužio onda mogu tek mislit kakve ti je konfuzije sve drugo napravilo.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #376 : 12. Kolovoz, 2014., 15:51 »
A moguće, da. Često imam problema s tumačenjem budala i njihove komunikacije.
Jebiga, moj bed.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #377 : 12. Kolovoz, 2014., 16:03 »
Krenulo je lol

No kao što i sama tema kaže ova rasprava mora trajati INFINITE

:hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #378 : 12. Kolovoz, 2014., 22:32 »
Popravljeni linkovi (doduše mogli ste i kopirat tekst urla kad ste već skužili da sami linkovi ne rade :ementaler:)

Da je Booker u jednom trenutku igre imao izbor onda bih rekao aha okej ova priča je važna zato i zato pa se zato i zato razlikuje od svih ostalih univerzuma, nego NE, apsolutno suprotno - koliko se na kraju da zaključiti varijacije su minimalne i na kraju sve ima isti ishod što bi po nekim tumačenjima after credits scene moglo značiti da krug nije uopće prekinut jer se Booker ponovno nađe nad Anninim krevetićem u nepoznatoj točki vremena.

u tom i jest poanta koju Luteceovi dokazuju, neke stvari su varijable u trenutnom svemiru a neke su fiksne (coin toss npr.)

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #379 : 22. Kolovoz, 2014., 21:13 »
Ionako će se ikai vjerovatno uključit, al ae.

Nezz, očito ti paše jednostavna COD priča, jer nisi shvatio ni ubrao ništa od fenomenalne mind fuck priče, putovanja kroz vrijeme koje je u skladu s dokazanim teorijama (developer se nije izgubio, nego točno zna što radi s tim konceptom). Tematika igre je vrhunac serijala, a mogu slobodno reć i puno šire od igre, serijala, pa i žanra. Ima ksenofobije, rasizma, kapitalizma, ma svega lošega i to prezentiranoga na najgrublji i najdomljiviji način. Da si obračao više pažnje na detalje i na sitnice koje ti mogu dodatno produbit pozadinu igre odmakao bi se od svog doživljaja gdje si očito doživio samo gameplay i level design, a ova igra je daleko više od toga. Štoviše igra je nakrcana svime i svačime, samo treba vodit malo više računa i pažnje prema njoj. Nezz, odigraj ovo kad buš stariji...

:hiha:
Stari ovo je čudo. :ave:

Citam ovaj "osvrt" i ne mogu se oteti dojmu da ti je propustila citava poanta igre/price..A da ti sada objasnjavam kako, zasto i zbog cega bi zahtjevalo pisanje jedna manje biblije ovdje. Uostalom, sve je to vec receno u ovoj temi :piva:
Pa nitko ne kaže da ti mora biti ni najbolja igra na svijetu, ni približno tome.
Ali da si ubrao igru nisi i to je do tebe, sozz, ali pozz.

;)
Ovo je baš super neugodno.

TI NISI SKUŽIJO IGRICU KOJA JE JAKO PAMETNA JER DA JESI SIGURNO BI BIO IMPREISONIRAN JEDNOSTAVNO MORAŠ BITI NE PRIHVAĆAM DA NISI IMPREISONIRAN IMA KRITIKU DRUŠTVA UZMI CRVENU PILUULU TVOJ UM JE ZAMAGLJEN TELEVIZIJOM I KIM KARDAŠIJAN KAKO GOD SE TZVALA JA TO NEZNAM


JAAAAAAAAAAAAAAAAAA.............................SAAAAAAAAAAAAAAAM.....................................PAAAAAAAAAAAAMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moram stat na stranu me666.
« Zadnja izmjena: 22. Kolovoz, 2014., 21:42 snowblind »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #380 : 22. Kolovoz, 2014., 21:45 »
Čemu takvo vrijeđanje? Ako ne možeš normalno komunicirati bez svojih "smiješnih" ispada onda bolje nemoj ništa ni pisati.

Da, snowblind je jadan, ne dopušta zabavu, suradnik je i možete si prepričavati ostale pošalice na moj račun, ali svaki post koji nema veze s igrom ću brisati. Kao i kvalitetne-rasprave.net postove i ostale koji su samo za provociranje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #381 : 22. Kolovoz, 2014., 22:27 »
Gero, ajde se mani opće gaming tema, ionako ne pridnosiš ničemu u tom dijelu foruma. :thumbs:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #382 : 23. Kolovoz, 2014., 00:58 »
Znači Cole i ekipa s visoka vrijeđaju me666 == okej.

Ja uputim na njihovu jadnost == nije okej.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #383 : 23. Kolovoz, 2014., 09:46 »
Mda, aj se malo smirite svi zajedno. :wildboy:

Richarde, nije problem što si "uputio na njihovu jadnost sada", problem je što ti svima upućuješ na njihovu jadnost... stalno. Pa ajde, ako ikako možeš, prekini malo bit taj tip koji većinu vremena dolazi na forum uputiti nekoga u njegovu jadnost. Jer ono, ti si očito taj tip. Ixy isto.

Za svaki relativno dobar post imate otprilike po pet upućivanja na jadnost. Ne dobivate ban za to odmah jer to je i dalje u domeni izražavanja svog mišljenja o nečemu, ali osjeća se taj "ti si jadan, ja sam u pravu" uzorak sve češće pa ono - dobit ćete ban za takve stvari ubuduće, bar ako ne popravite taj omjer normalnih:jadnost postova s 1:5 na 5:1.

@ostali
LEAVE ME666 ALONE :wildboy:

I dajte nastavite o igri.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9