HCL.HR

Blacklight: Tango Down

  • 13 Odgovora
  • 3712 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Blacklight: Tango Down
« : 11. Svibanj, 2010., 19:44 »
Blacklight je nadolazeći futuristički FPS orijentiran na multiplayer igranje koji će vas koštati svega 15$. Cijena mu nije jedini plus već developer obećaje i mnoge zanimljive gameplay detalje koji bi mogli unest malo raznovrsnosti u standardne multiplayer FPS-ove ovoga tipa.

Naš Duje popričao je sa Jaredom iz Zombie Studiosa o ovoj igri pa vam donosimo detaljni intervju u kojemu otkrivamo i neke nove infromacije o Blacklightu. Kliknite na link ispod, pročitajte intervju, saznajte detalje o igri i ostavite nam svoje komentare.

INTERVJU: Blacklight: Tango Down

Imamo i nekoliko kvalitetnih screenshota iz igre pa bacite oko i na njih:

SCREENSHOTS: Blacklight: Tango Down [PC,X360,PS3]

I što kažete? Planirate ovo nabaviti?  Diskusija!  :hug

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #1 : 11. Svibanj, 2010., 20:43 »
Nasmijao me Jared sa svojim prvim odgovorom  :ementaler:

Inače, moram priznat da zvuči interesantno. Doista želim momcima svu sreću, da malo ugroze ove "velikane" multiplayer FPS-a sa svojim "malim" naslovom. "Navodnici heh".
Ali da. Jeftin naslov, po do sada viđenom izgleda zadovoljavajuće, zanimljivo mi je par tih ideja poput HRV-a te modificiranja oružja.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #2 : 07. Lipanj, 2010., 12:44 »
Niste previše zagrijani ha? Šteta, vjerojatno ćete biti kada igra izađe, jer za takvu cijenu ima stvarno neke fine stvari za ponuditi. Igru bi trebali nakon E3 sajma i probati, pa očekujte i naš detaljni preview uskoro, a do tada ćete se morati zadovoljiti novim screenshotim i trailerom koji smo upravo dobili i koji prikazuju igrin HRV sustav na djelu. Bacite pogled, ostavite komentar .. znate već kako to ide.

VIJEST: Blacklight: Tango Down - HRV trailer i screenshoti

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #3 : 07. Lipanj, 2010., 13:01 »
Nadam se da imaju neke druge sitnice koje ce se moci izvoditi pomocu HRV-a.
Jer ovo izgleda kao wallhack kojeg mozete ukljucivati i iskljucivati po potrebi, grubo receno.
Nije nesto preimpresivno.

NeoTokyo mi je zasad najjebeniji futuristicki MP shooter.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #4 : 07. Lipanj, 2010., 13:35 »
Ni mene nije baš oduševio trailer. Izgleda dosta isprazno napucavanje a i nekako prelagano mi djeluje. AI samo proviruje i ti ga kokneš u glavu sa tim nišanom + taj još wallhack koji još više olakšava igru. Grafički ok izgleda al nekako mi se čini da neće bit ništa više nego prosječna igra. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #5 : 07. Lipanj, 2010., 13:36 »
+ 1 na jurija za HRV, iako mi ne izgleda loše. Što se tiče NT šteta što je mrtav, mod ima previše potencijala.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #6 : 07. Lipanj, 2010., 14:14 »
Taj HRV je kao jedna od glavnih pozitivih karakteristika igre? Isuse, mogli su još i autoaim stavit.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #7 : 20. Srpanj, 2010., 09:59 »
Eto igra se Blacklight i HRV je ipak korisniji i potrebniji nego bi se reklo iz ranih trailera. Jednostavno je level dizajn takav da postoji puno lokacija od kuda vas neprijatelj može iznenaditi, prići iza leđa, snajpati vas sa neke male uzvisine itd. HRV tu pomaže da se otprilike detektira od kuda neprijatelj dolazi i može se korisiti tek par sekundi i dok se koristi teško se uopće kretati i nije moguće pucati. Tako da nije samo običan walhack i zapravo je bolje smišljen nego smo očekivali jel.

Uglavnom, za download-only naslov od 15$ izgleda vrlo dobro, i sve u svemu nije loša. Recenzija bude uskoro. Je tko još nabavio igru?

Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #8 : 20. Srpanj, 2010., 18:53 »
Skida mi se trial verzija za Xbox360. Budem kasnije napisao moje mišljenje o igri.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #9 : 20. Srpanj, 2010., 19:34 »
Ementaler koliko servera i igrača ima? I ono najbitnije dal se isplati kupiti?

Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #10 : 20. Srpanj, 2010., 20:03 »
Ja ti budem odgovorio - malo i malo.

Ne znam jesam baš potrefio vrijeme kada nitko ne igra, ali jedva nas se nakupilo za jedan meč odigrat. Igra radi po istom principu kao i MW2, dakle P2P. Bude dosta problema sa hostom, no što se može. Što se samog gameplaya tiče, on me malo razočarao. Ono, ništa neviđeno i senzacionalno. Ima par fora perkova koje sam primjetio, no to je uglavnom to. I da, nekako je sjebano nanišanit jer koda da lik sa jaja puca.
Za sada, po meni, ne isplati se dati pare za igru.

Idem još malo odigrat. Ovo su bili moji doživljaji nakon 10 minuta igranja. Možda ostalih 50 minuta promjeni stvar....
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #11 : 20. Srpanj, 2010., 20:18 »
Mene PC verzija interesira.

Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #12 : 22. Srpanj, 2010., 10:59 »
Evo i GT rece. Kao što sam rekao, ne isplati se dat pare za ovu igru.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Blacklight: Tango Down
« Odgovori #13 : 23. Srpanj, 2010., 15:45 »
Igra stvarno nije nešto posebno, nije nešto što ćete dugo pamtiti, ali ima prilično zabavnih stvari i tih 15$ dolara koliko traže za nju nije puno za ovakav naslov.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9