HCL.HR

Call of Duty 4: Modern Warfare

  • 232 Odgovora
  • 59882 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #105 : 18. Studeni, 2007., 14:20 »
To sa mecima je postojalo i u nekim PS2 igrama. I Stalkeru.
I opcenito svakoj igri na PC-u koja je imala pristojno simuliranu balistiku da se skuzi razlika izmedu hollow point i armor piercing metaka.
Onak, i RE4 je imao to...

Nego, igra je kul i to.
Ali ovakvo svrsavanje na igru nikak ne kuzim...  :wildboy:


Onak, igra je kul. I nabijena akcijom & shit.
Ali dogadaji su jos uvijek tako skriptirani da se to vidi iz aviona, leveli su jos uvijek vecinom linearni i tak.
Ono sto me najvise razocaralo je sto je engine prakticki isti ko u CoD2, samo nabijen poligonima/normal mapama/raznoraznim efektima.
Ono, lijepo izgleda, stvarno lijepo & shit. Ali valjda su me UT3/Gears/Crysis/Witcher razmazili pa sam ocekivao nesto vise.

Al ae. Igru igram sa svim postavkama na max na 1024x768 sa 4xAA i 8xAF bez ikakvog trzanja pa se ne zalim.

Samo, nemrem se natjerat igrat nikak. Sve je vec videno u bezbroj drugih shootera.

Uz trenutnu ponudu igara za PC, CoD4 ce morat pricekat svoj red.

točno to  :thumbs:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #106 : 18. Studeni, 2007., 14:25 »
Nego, mislim da je neki bug posrijedi, ili bug u mojoj glavi. Ona misija negdje tam u iraku kad spasiš onog lika iz helikoptera srušenog, i ukrcaš se u svoj helič dok te ovi naganjaju i poletiš i atomska bomba eksplodira i helič se sruši....... eee pa mislija poslije toga, ona po mraku, čini mi se u rusiji negdje. Pretražim sve kuće i nigdje onog lika nema, i dođem do zadnje tam na gornjoj strani mape, i ništa... Moji stoje pred kućom ko blesavi, nemrem nikak uč u kuću i niš se ne zbiva. Kaj napravit?

Hm, jučer sam bio tamo i nije nikakav bug bio. Pogledaj gdje moraš ić prema kompasu (onaj žuti znak).

Btw, onog "frajera" kojeg spasiš iz heliča je žensko.  :ementaler:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #107 : 18. Studeni, 2007., 16:15 »
Deadly  :ementaler: to je ta ženska. ono sa njuksom u tom arapskom gradu (nije Iraq 99%) je glupo malo...

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #108 : 18. Studeni, 2007., 18:17 »
meni je cod lijepši od utea i ostalih govana pod unreal enginom.
i hl 2
nema isforsan >AMA BAŠ SVE NA SVIJETU SJAJI< efekt

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #109 : 18. Studeni, 2007., 21:39 »
Nego, mislim da je neki bug posrijedi, ili bug u mojoj glavi. Ona misija negdje tam u iraku kad spasiš onog lika iz helikoptera srušenog, i ukrcaš se u svoj helič dok te ovi naganjaju i poletiš i atomska bomba eksplodira i helič se sruši....... eee pa mislija poslije toga, ona po mraku, čini mi se u rusiji negdje. Pretražim sve kuće i nigdje onog lika nema, i dođem do zadnje tam na gornjoj strani mape, i ništa... Moji stoje pred kućom ko blesavi, nemrem nikak uč u kuću i niš se ne zbiva. Kaj napravit?

Hm, jučer sam bio tamo i nije nikakav bug bio. Pogledaj gdje moraš ić prema kompasu (onaj žuti znak).

Btw, onog "frajera" kojeg spasiš iz heliča je žensko.  :ementaler:

Da, bug je bio. Ma onaj frajer Prince il kak se već zove ne sječam se, zbrejko se i na dnu mape osto stajat, a bez njega nemrem nastavit. Tak da sam ponovo misiju prelazil i onda je dobro bilo.

Joj da, ženska je ona.... :ementaler:
"Women don't respect salad eaters."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #110 : 20. Studeni, 2007., 01:07 »
meni je cod lijepši od utea i ostalih govana pod unreal enginom.
i hl 2
nema isforsan >AMA BAŠ SVE NA SVIJETU SJAJI< efekt

Ima.  \:D/

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #111 : 20. Studeni, 2007., 01:27 »
Prošao ga pred par minuta. Kratka dosta, ali owna igra. Definitivno prolazim ponovo na novom kompu.

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #112 : 20. Studeni, 2007., 17:35 »
meni je cod lijepši od utea i ostalih govana pod unreal enginom.
i hl 2
nema isforsan >AMA BAŠ SVE NA SVIJETU SJAJI< efekt

Ima.  \:D/

nema.
ima sjajasti efekt, al ne u tolikoj mjeri.
hl2 stvarno nema  izgleda preeedivno.  :ementaler:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #113 : 20. Studeni, 2007., 17:40 »
@lan-wars.com

Cheatanje nevalja... NIko ovdje ne cheata, svi pošteni... Al možda metal zna nešto o tome  :ementaler:

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #114 : 20. Studeni, 2007., 21:37 »
samo ti cheataj,zivim za dan kad ce doc hardver ban na bilokakav oblik haxanja u codu.

pa se onda na hamachiju igrajte sa svojim prijateljima haxorima.


 :chair:
Elephants guide me

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #115 : 20. Studeni, 2007., 21:49 »
@lan-wars.com

Cheatanje nevalja... NIko ovdje ne cheata, svi pošteni... Al možda metal zna nešto o tome  :ementaler:

 :ave: :ave: :ave: :ave:

koza says (21:31):
koji skuur

 :ave:  :ementaler:

As for teh COD4... Igra zasad pwna, došao sam do onog djela kad bude nuklearka, strašno dobro... Počeo sam da svršavam na grafiku. To saka.  \:D/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #116 : 22. Studeni, 2007., 12:03 »
Ovaj, imam problem sa igrom. Jučer išao malo igrat, ulazim u igri i pita me dali želim pokrenut u safe modu... kažem ne jer znam zašto sam prošli put naglo izašao iz igre... i uđe u igru normalno ali nema opcije Resume game, smao new game.

U Profiles folderu igre postoje svi moji sejvovi, ali igra ih više ne čita.. Aj pomagajte ljudi bio sam pred kraj SP kampanje i sad mi se neda ponovno prolazit :(

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #117 : 22. Studeni, 2007., 22:48 »
Ah pa, sačuvaj si te sejvove i reinstaliraj igru. To se i frendu dogodilo, neš je naglo prekino igru i više mu je nije htjelo pokrenut. Valjda do 1.2 patch riješava.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #118 : 24. Studeni, 2007., 15:25 »
@lan-wars.com

Cheatanje nevalja... NIko ovdje ne cheata, svi pošteni... Al možda metal zna nešto o tome  :ementaler:
    igra nije loša ali 94% je malo prevelika ocjena, nije baš tako dobra , kopija dvice sa boljom grafikom, sve već viđeno.... :kingmortal: :ne:
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2007., 15:40 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #119 : 24. Studeni, 2007., 15:43 »
Postoji cijeli podforum za komentare recenzije, pa si trebao tamo postat.

Al nije mi jasno kako je ovo kopija dvice sa malo boljom grafikom?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9