HCL.HR

Call of Duty 4: Modern Warfare

  • 232 Odgovora
  • 59799 Hitova
*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #225 : 06. Siječanj, 2013., 21:24 »
To ce ti se desavat sve dok nebudes drugi - treci level,tako je meni bilo.Btw.igral ko na "ESW" serverima?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #226 : 06. Siječanj, 2013., 23:00 »
Opisi malo jasnije ,ako mozes napisi spec kompa.. moj ti je savjet da pratis temperaturu (imas razne programe najbolji ti je SpeedFan ,free je) jer se kompjuter najcesce gasi sam od sebe radi pregrijavanja...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #227 : 07. Siječanj, 2013., 14:49 »
pratio sam temperaturu i u pravu si, kompjuter se pregrijavao- hvala na odgovoru

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #228 : 08. Siječanj, 2013., 01:06 »
Nema problema,takoder ako zelis rijesiti probleme s pregrijavanjem,moguce da je prasina unutar kompa (susjedu mi se to dogodilo) pa prije nego sto odneses u servis (ako namjeravas) pogledaj unutra ..
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #229 : 08. Siječanj, 2013., 13:49 »
Pogledaj da nemaš nekih problema sa ventilatorom. Preporučam da downloadaš (legalno) program Everest Home Edition. On će ti dati sve detalje konfe, pa i temp.
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2013., 13:54 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #230 : 08. Veljača, 2013., 15:43 »
I najavljen novi Cod. Ove iz Activisiona treba objesit.

Citat:
Let me guess. It comes out in November, there will be a commercial for it during the NBA finals, it will have a season pass, the dlc will cost 15 dollars each, the servers will be broken the first 2 weeks, and it will sell millions. Im a prophet.
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2013., 15:46 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

havana97

  • n00b
  • 1
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #231 : 07. Svibanj, 2018., 15:27 »
Obije igre su dosada najbolje prodavanije pucačine ove generacije.


Što se tiče CoD Modern Warfare-a i Halo3, općenito igre, stvarno je veliki napredak u seriji CoD-a i Halo-a , em što se tiće grafike em što se tiće gameplaya i doživljaja same igre .
Single Player je odličan, puno zanimljivih misija, dosta novih stvari i efekata koji , i ako jesu bili u prošlim pucačinama, nisu dolazile toliko do izražaja. U Halo 3, prostor, (jest dobra grafika, efekti itd.) ali stvarno nije toliko zanimljivo više jer su malo dosadili s tim si-fi forama. CoD se istiće u nekim u nekim novim kul detaljima poput killa s nožem, granate lunchera, trčanja i drugo. Halo 3 donosi stvaro realan izgled nekih poznato gradskih ulica u svijetu dok CoD toliko ne imitira realne dijelove svijeta, a ima par sličnosti iako saka.

Multiplayer, šta da vam kažem, kod CoD-a , super ideja za stvaranje vlastith slotova za oružija, lvla i rankova, kod Halo 3 isto par super stvari. Što se tiće mapa, obadvije igre imaju svoje neke mane i prednosti. Nisam osobno igro mapu ali sam pročitao, u Halo 3 mapa Killhouse, "one room-warhouse", jednoj sobi, a? Ali igra u drugim prostorima, planinama id. jednostavno owna CoD 4.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #232 : 07. Svibanj, 2018., 18:12 »
Jesi ti otvorio temu koja već postoji kako bi dao svoje mišljenje o igri koja je izašla prije 11 godina? Well Shiiiiiieeeeeeet. :hiha: Spojio sam ti s originalnom temom. :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9