HCL.HR

Call of Duty: Black Ops III

  • 75 Odgovora
  • 30823 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Call of Duty: Black Ops III
« : 09. Travanj, 2015., 18:40 »
Activision je izbacio teaser trailer za Call of Duty: Black Ops III.
Igra vjerovatno izlazi uobičajeno u 11. mjesecu, a ispod pogledajte taj famozni teaser.

Black Ops 3 Confirmed 'Back in Black Trailer' (Call Of Duty Black Ops 3)
Veliki sam fan prvog Black Opsa, koji mi je ujedno i jedan od najdražih COD igara.
No njegov nastavak mi je daleko najgori FPS uradak koji sam igrao proteklih desetak godina.
Užasno nezanimljiv, pretjeran, užasan po meni u svakom pogledu.
Nadam se da to s ovim nastavkom neće biti slučaj.

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #1 : 09. Travanj, 2015., 19:55 »
Zadnjih par mjeseci sam se nadao WaW 2, tako da sam malo razocaran. No s obzirom da je to Treyarch, ocekujem dobru igru. Prijasnji nastavci su mi bili solidni pa i BO2, no i dalje mi je misterij u kojem vremenu bi ovaj BO3 mogao biti hmm? Trailer ne otkriva bas puno osim poznatih quote-ova iz prijasnjih igara, tako da je ovaj trailer prakticki potvrda nove CoD igre pod vjerovatnim nazivom Black ops 3...
Nadam se da ce nastavit sa Zombie serijalom, koji mi je genijalan (pritom one exo zombie ni ne racunam) i ultra zanimljivom pricom koja je ispricana kroz easter eggove 8)
Bas iscekujem ovaj trailer 26.04. PS trailer po prvi put nakon neznan kolko godina nece bit predstavljen na 1 maj...
Malo rane ove godine :)

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #2 : 10. Travanj, 2015., 09:18 »

Nove informacije
Citat:
The recently-updated Call of Duty website has been data-mined and thus we have new information about Call of Duty: Black Ops 3.

As reported by CharlieIntel.com, an official description for Treyarch's upcoming shooter was discovered within the source code of the Call of Duty website.

It confirms Black Ops is set "a dark, twisted future" where "the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead". So, we're going sci-fi again.

Elsewhere, Black Ops 3 includes three game modes: campaign, multiplayer and Zombies, as you'd expect.

Here's the description:

Call of Duty: Black Ops 3 is the first title for next-gen hardware in the critically acclaimed Black Ops series. Developed by Treyarch, the award-winning creator of the two most-played games in Call of Duty history. Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare. With three unique game modes: Campaign, Multiplayer, and Zombies, providing fans with the deepest and most ambitious Call of Duty ever.
Izvor : http://www.eurogamer.net/articles/2015-04-07-call-of-duty-black-ops-2-update-suggests-black-ops-3-reveal?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=socialoomph


Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk


*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #3 : 10. Travanj, 2015., 11:02 »
Super ,zadnji dobar CoD koji sam igrao i koji je stvarno bio super je BO.Stvarno je bio fantastican prica akcija ama bas sve.Cak i BO2 nije bio los dobar nastavak price dosta toga objasnjava.
Bas me jako zanima sta ce ovdje biti,npr volio bi da bude korejski rat dosta zanimljivo razdoblje zadnjih par dana sam citao o tome dosta,sukob juzne i sjeverne koreje te pomoc SAD-a juznoj koreji bi bila dobra prica
.Ali ako i ne bude to (vjerovatno nece) neka samo bude zanimljivo i da ne bude u buducnosti dosta mi je vise te je**** buducnosti.
Zadnji CoD je bio zanimljiv i dobar neka se uhvate nastavka bice dobro,ali IW tvorcima ghosta bi preporucio da se ostave coravog posla te da prime u ruke ponovo MW iako je bila trilogija ,moze biti i prequel kako je to sve pocelo,jer Ghosts je stvarno uzasan prica je djetinjasta igra je dobra ali fali tu dosta toga,Ameriku napda ovaj onaj ma dajj....


*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #4 : 10. Travanj, 2015., 13:01 »
Zadnje sam igrao COD:4 od CODova, ovaj bi se mogao probat...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #5 : 10. Travanj, 2015., 15:54 »
Ja sam presao svaki od pocetka serijala,amnezija teska jedino se sjecam AW jer je friska I Spacey me odusevio glumom neocekujem nista jer od MW izbacuju istu igru malo bolja grafika I to je to...

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #6 : 24. Travanj, 2015., 07:34 »
http://youtu.be/Bfr053KdD6w

Sviđa mi se ova tematika, malo baca na Deus Ex.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #7 : 25. Travanj, 2015., 11:36 »

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
COD - Black ops 3 reveal trailer
« Odgovori #8 : 26. Travanj, 2015., 18:27 »
« Zadnja izmjena: 26. Travanj, 2015., 19:21 snowblind »


*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #9 : 26. Travanj, 2015., 20:34 »
Volim CoD i obozavam ga ali na ovo jednostavno necu davat novac,nisam ga ni ja na ulici nasao ma taman da ga na ulici nadjem tih 500 kuna cu radje potrosit na ekipu na pice i cigarete makar unistavao svoje zdravlje.
Ovo vise nije CoD,kopija Crysisa (luk i strijela) Deus Ex-a i Titalfall-a.
I prosli nastavak je CoD-a bio ovakav,BO 2 je i mogao nekako proci i sada mi se svidja i vjv cu ga uzeti i njega igrati.
Na ovo i na AW para od mene nece vidjeti.
Barem dok se ne vrate 50-60 godina ranije u setting.Dosadna je vise ova buducnost.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #10 : 28. Travanj, 2015., 11:48 »
For the first time in the franchise's history, the campaign's protagonist is fully customizable. In addition to upgrading abilities, changing your character's appearance and tweaking weapons, players can pick the gender of their Call of Duty hero. "It's not just a female head on a male body. It's a different set of animations for the entire game," Lamia says. Character interaction will even differ based on the protagonist's gender. "We knew we were going to do fully unique male, fully unique female for all scenes and all the customization that goes for both. Thank God for Blu-ray, right?" Campaign Director and Senior Executive Producer Jason Blundell jokes, adding the game's protagonist is fully voiced regardless of gender.

'Call of Duty: Black Ops 3' is fast, frantic and adds a co-op campaign

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #11 : 30. Travanj, 2015., 22:01 »
Ovo mi se oupce ne sviđa, kao sto mi je i bo2 bio odvratan.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #12 : 03. Lipanj, 2015., 14:02 »
Ovo mi se oupce ne sviđa, kao sto mi je i bo2 bio odvratan.

Ako ti je BO2, jedan od najbolji cod-ova, bio odvratan .. onda FPS igre nisu za tebe :piva:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #13 : 03. Lipanj, 2015., 18:11 »
Daj nebudi smješan, apsolutno najgora FPS igra u zadnjih 20 godina. :tired:

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #14 : 03. Lipanj, 2015., 18:27 »
Ukratko, sve nakon MW2 je smeće.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9