HCL.HR

Call of Duty: Infinite Warfare

  • 61 Odgovora
  • 36538 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Call of Duty: Infinite Warfare
« : 02. Svibanj, 2016., 11:49 »
Call of Duty: Infinite Warfare

Radi se o novom COD naslovu, koji je smjesten ponovo u buducnosti.Velika razlika je sta ovaj put idemo u svemir, kao sto se moze vidjeti iz trailera.Mene zivo zanima kako ce borba u svemiru izgledat, tako da se veselim novom COD-u.Napokon neka promjena, nismo vise na Zemlji.

Datum izlaska: 04.11.2016

http://youtu.be/ENkfuzeBdRE

Takoder na taj datum izlazi i remaster COD4:Modern Warfare koji dobijete u bundleu sa igrom, ako je prednarucite odma.
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2016., 14:28 wyzard »

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #1 : 02. Svibanj, 2016., 14:03 »
Radujem se novom codu,a i remasteru,ne mogu mrziti igru uz koju sam odrastao

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #2 : 02. Svibanj, 2016., 14:05 »
Ja sam tu eto samo da pljujem po CoD-u. Dakle igra izgleda kao shit. Bye bye

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #3 : 02. Svibanj, 2016., 14:05 »
Napokon neka promjena, nismo vise na Zemlji.

Da, ovaj, nisam siguran da su ljudi takvu promjenu htjeli :)

A i trenutno izgleda kao da će ti svemirski dog fightovi biti tek jedan dio kampanje, vjerojatno će većina kampanje i dalje biti na Zemlji ili eventualno na nekim svemirskim brodovima.

Tu je inače naš game page o Infinite Warfareu:
Call of Duty: Infinite Warfare

Sa svim informacijama - platforme, datum izlaska, vijesti itd.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #4 : 02. Svibanj, 2016., 14:22 »
Ma znam da nije, al po onome sta sam vidio u traileru rekao bi da ce se vecina borbe odvijat u svemiru, na nekakvim brodovima i planetama, a to bi moglo bit dobro.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #5 : 02. Svibanj, 2016., 16:30 »
A i trenutno izgleda kao da će ti svemirski dog fightovi biti tek jedan dio kampanje, vjerojatno će većina kampanje i dalje biti na Zemlji ili eventualno na nekim svemirskim brodovima.

Ja se samo nadam povratku onih fantastičnih PAS TEHNOLOGIJA o kojima su lajali stalno kad je BO3 izlazio ili koji već. Onaj koji je imao i naprednu RIBA TEHNOLOGIJU.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #6 : 02. Svibanj, 2016., 16:57 »
Odabir glazbe mi se sviđa.

I to je otprilike to.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #7 : 02. Svibanj, 2016., 17:27 »
A i trenutno izgleda kao da će ti svemirski dog fightovi biti tek jedan dio kampanje, vjerojatno će većina kampanje i dalje biti na Zemlji ili eventualno na nekim svemirskim brodovima.

Ja se samo nadam povratku onih fantastičnih PAS TEHNOLOGIJA o kojima su lajali stalno kad je BO3 izlazio ili koji već. Onaj koji je imao i naprednu RIBA TEHNOLOGIJU.

PAS TEHNOLOGIJA je bio Cod: Ghosts, a RIBA TEHNOLOGIJA... e tu si me ulovio. Fish AI je bio meme zapravo, ali u kojoj igri... ne sjećam se više :/

Ovdje bi bilo veselo da igra završi s teaserom da nismo sami u svemiru.

Pa će novi CoD biti Alien Warfare.

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #8 : 02. Svibanj, 2016., 17:28 »
horidan trailer  :hihi:

ovaj prvi dio izgleda doslovno fejk. kao da je netko snimio neke aw mp mečeve i montirao to.
i ta ROCK \m/ glazba. da bowie nije umro od raka, ovo bi mu dalo kancer i ubilo ga.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #9 : 02. Svibanj, 2016., 17:47 »
:hihi: :prestanibitiurnebesnosmješanbolimetrebuh:

:)))))))))))))))))))))))))

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #10 : 02. Svibanj, 2016., 17:56 »
Isuse tek sam sad pogledao trailer... ta glazba :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #11 : 02. Svibanj, 2016., 18:36 »
Pa stvarno izgleda predivno.

http://youtu.be/KWanty2_wbc

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #12 : 02. Svibanj, 2016., 21:24 »
Puno me više veseli Call of Duty 4 Remastered nego taj Infinite Warfare...
I ja sam dio onih koji su odrasli uz Call of Duty serijal i jednostavno mi je gadljiva ta daleka budućnost u Call of Duty igrama.
Sjećam se kad je tek izišao Call of Duty 4 : Modern Warfare,igra je bila nehumano dobra u svakome smislu,bila je razlog za kupnju boljeg računala...
Onda sam se uhvatio igranja multiplayer-a i imao sam na Xfire-u oko 3000 sati provedenih u igri.
Remastered verzija mi je na listi za igranje ponajviše radi toga,jer očekujem da će to biti Call of Duty o kakvom sam mogao nekoć maštati,
igra bez greške,nadam se da će takva ispasti i da ću imati razloga opet ubiti hrpu sati igrajući sa ekipom.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #13 : 03. Svibanj, 2016., 08:24 »
Puno me više veseli Call of Duty 4 Remastered nego taj Infinite Warfare...
I ja sam dio onih koji su odrasli uz Call of Duty serijal i jednostavno mi je gadljiva ta daleka budućnost u Call of Duty igrama.
Sjećam se kad je tek izišao Call of Duty 4 : Modern Warfare,igra je bila nehumano dobra u svakome smislu,bila je razlog za kupnju boljeg računala...
Onda sam se uhvatio igranja multiplayer-a i imao sam na Xfire-u oko 3000 sati provedenih u igri.
Remastered verzija mi je na listi za igranje ponajviše radi toga,jer očekujem da će to biti Call of Duty o kakvom sam mogao nekoć maštati,
igra bez greške,nadam se da će takva ispasti i da ću imati razloga opet ubiti hrpu sati igrajući sa ekipom.
Potpisujem

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #14 : 03. Svibanj, 2016., 14:41 »
čitam komentare na YT ispod trailera, svi se sprdaju s ovim novim CODom  :loludara: najjači komentar koji sam vidio, nešto u stilu "lijepo što nam Activision daje neku besplatnu igru uz kupnju MW-a"  :D :D


mislim da to najbolje oslikava što zapravo većina ljudi misli i želi od COD-a... i ja ću ovo vjerojatno piknut na nekom popustu, ali isključivo radi MW...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9