HCL.HR

Call Of Duty: Modern Warfare 3

  • 124 Odgovora
  • 34680 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #120 : 13. Svibanj, 2013., 00:27 »
Malo sam se zaželio bezglavog napucavanje bez imalo korištenja mozga pa sam instalirao ovo. Zapravo genijalna kampanja, ali samo po pitanju ideje te prezentacije priče. Likovi su mi baš nekako dragi iako je serijal otišao u nepovratno (valjda). Rula mi William Fichtner kao Sandman. Priča me je baš ponjela i nešto je što izdiže ovu igru od tragičnog sveukupnog dojma. Sve ostalo je jako loše. Baš taj engine je nešto što jednostavno umara ma kako god mozak daleko na paši bio. Ta detekcija pogotka je tragičkomična u svakom smislu te riječi. Nekada mu uopće ne zalijepim headshot, nego metak prođe pored glave, no igra se odluči sažalit nad tobom i registrira ti pogodak. Ta brzina kretanja i općenito takav stil i koncept pucačine mi je već došao do vrha glave. Nezz scena kada Sandman ostaje na prvoj crti pri izvlačenju ruskog predsjednika u predzadnjoj misiji mi je valjda druga najgora scena u povjesti FPS naslova. Doslovce 6 vojnika stoji ispred njega i niti jedan ga 10 sekundi ne uspijeva ubit. Prva scena bi ipak išla maršu s mačetom Raula Menendeza u Black Opsu 2. Okej jasno mi je da rade igru koja će im sigurno donjesti već provjerenu količinu novaca, no da li moraju radit takva govna koja mogu samo dijeca ispod 15 godina progutat ili jednostanični organizmi zvani "gameri"...

Igra je zabavna, ali samo ako se gleda kroz prizmu bezglavog napucavanja bez imalo korištenja mozga. Zabava za jedno i pol popodne i jedino što stvarno valja ovdje je priča, likovi i pojedine misije, tj. njihov kocept. Skripiranost u COD serijalu mi izaziva migrene. Što se tiče next gen pravca novih igara iz radionice COD timova, mogu samo reć da me baš zanima da li su u stanju napravit nešto malo ozbiljnije i ponudit pravu stvar kao što je to bio u ono vrijeme kada je izašao originalni Call of Duty...

7.0

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #121 : 13. Svibanj, 2013., 14:17 »
Kolko si mana naveo u tekstu, očekivao sam nešto nižu ocjenu. Ali da, uglavnom se slažem sa većinom toga. Meni osobno je daleko ispod MW1 i MW2. Čak i ispod BO 1 i 2. I WaW-a. Ok, to je vjerojatno najgori nastavak Coda još od trojke. Morao bih ga još jednom odigrati da provjerim sve to još jednom, al mislim da mi je negdje za 6.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #122 : 07. Siječanj, 2014., 21:28 »
Pozdrav ekipa zanima me dali netko ovdje ima da igra Call Of Duty: Modern Warfare 3 Multyplayer preko steam-a ja sam si ga kupio pa me zanima imali jos ko da ga je kupio i da je mozda raspolozen za zajednicku igru :mrgreen:

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #123 : 01. Ožujak, 2014., 20:17 »
Jeli bolje kupiti black ops 1 ili modern warfare 3?

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #124 : 02. Ožujak, 2014., 09:22 »
Po mom mišljenju je puno bolji Black Ops bar što se tiće kampanje (mp nažalost nisam probao). Mislim, dobar je i MW3 al jednostavno ti daje osjećaj da si to sve već vidio tako da radije kupi Black Ops osim ako ne želiš vidjet konačan ishod priče sa Soap-om, Price-om i ekipom........

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9