HCL.HR

Call Of Duty: Ghosts

  • 241 Odgovora
  • 81880 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #165 : 06. Studeni, 2013., 14:11 »
Traction Wars i Festung Europa također dolaze na Cry3 ali to su indie pa ono, može ispati odlično, a i žešće sranje.

Nego ovo za CoD i BF novi. Baš je žalosno da igre izlaze s takvim tehničkim problemima.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #166 : 06. Studeni, 2013., 19:13 »
CoD problemi nisu "problemi" uopce.

Smrdi po namjernim odlukama i marketingu. Napuhavanje brojeva oko hardverskih zahtjeva da ne ispada da novi CoD zaostaje za BF4, makar Ghosts moze bez problema radit i na slabijim sustavima.

Realno, nemam pojma gdje im je mozak bio kad je netko to odlucio u Activisionu/Infinity Wardu.
 Valjda zelis prodat svoj proizvod sto sirem trzistu, a ne umjetno limitirat.

Sto se tice BF4, Dice je notoran po tome jos od Battlefield 1942. Nikad nisu imali cist, bug-free release niti jedne Battlefield igre.

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #167 : 06. Studeni, 2013., 21:07 »
Dunno sjećam se kad je izašo Bad Company 2 i nabavio ga odmah drugi ili treći dan, i Mp i Sp su bili nebugoviti i čist fino igrivi.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #168 : 06. Studeni, 2013., 22:28 »
Opaaa, ocekuje se i 2. nastavak Ghosta :D Ljepo ljepo, jedva cekam :thumbs::clap:

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #169 : 06. Studeni, 2013., 22:33 »
Ljudi mogu li igrati CoD Ghosts?
Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor 2.80 GHz
RAM: 4,00 GB
System type: 64-bit Operatin System

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #170 : 06. Studeni, 2013., 22:41 »
Dali je istina da se igra uopce ne moze pokrenuti ako nemas 6 GB rama?

Imam preporucenu konfiguraciju ali samo 4 GB jer sam mislio da ce to biti dovoljno jos neko vrijeme. Morat cu nabaciti jos toliko za koji dan jer je ovo samo pocetak onda sa takvim zahtjevima.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #171 : 06. Studeni, 2013., 23:01 »
Dali je istina da se igra uopce ne moze pokrenuti ako nemas 6 GB rama?

Imam preporucenu konfiguraciju ali samo 4 GB jer sam mislio da ce to biti dovoljno jos neko vrijeme. Morat cu nabaciti jos toliko za koji dan jer je ovo samo pocetak onda sa takvim zahtjevima.
Zakljucili smo odavno da se moze igrati sa 4 GB rama ;)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #172 : 06. Studeni, 2013., 23:03 »
Zapravo ne možeš, igra je zaključana na 6 GB RAM-a i ukoliko ih ne posjeduješ, igra se neće pokrenuti. Pitanje je samo hoće li izaći kakav neslužbeni fix koji zaobilazi ovaj problem

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #173 : 09. Studeni, 2013., 20:16 »
Nakon po meni najboljeg u serijalu, Call Of Duty 4: Modern Warfara, sljedeća dva COD-a u modernom okruženju su postala pojam reciklaže, minimalnog napredovanja i poglupljivanja skoro svih segmenata u FPS žanru. Sljedeći i jedini koji mi je valjao uz prvi Modern Warfare jest Treyarchov Black Ops. Iako oba ta naslova nisu u vrhu žanra, sjajno su zaokružene akcijske pucačine, sa vrlo dobrim scenarijem, uvjerljivom pričom i jako zabavnim misijama te napucavanjima. Počevši igranje Call Of Duty: Ghosta, nakon uvodnih sat i pol, gurnuo bi ga na dno serijala, čak ispod druga dva nastavka Modern Warfara, ali nakon tog lošeg i neuvjerljvog uvoda, igra me na moje veliko iznenađenje jako ugodno iznenadila. Stoga poziv službe - duhovi ide na treće mjesto najdražih Call Of Duty igara, po meni jedinih koje valjaju. Iznimku jedino mogu napraviti za Call Of Duty 2.

Call Of Duty - plagijat i nikako mi nije bolji od tadašnjeg kralja WW2 tematike, Medal Of Honora pod naslovom Allied Assault.
Call Of Duty 3 - nisam uspio završiti i valjda jedina FPS igra koju nisam prešao do kraja.
Call Of Duty 5: World at War - dobra priča, uvjerljiva prezentacija, ali ništa više od toga, dojam reciklaže i repetitavosti prisutan.
Call Of Duty: Black Ops 2 - jednostavno najgori COD i jedno od najlošijih FPS iskustva; užasa priča, likovi i izgled igre.

Najavu kako je ovo prvi next gen COD nisam baš popušio i bilo mi je sumnjivo, što zbog vizuala, koji izgledaju tek malo bolje nego ikad prije, što zbog činjenice, da su sistemski zahtjevi u najmanju ruku čudni, prenapuhani i smješni. Kod prvog pokretanja igre, ukoliko ista nije postavljena na skroz maksimalne postavke (sve na extreme i na zadnju ljestvicu mogućnosti) igra izgleda čak poražavajuće s obzirom kakvu mašinu treba. 6 GB rama je jednostavno još dan danas neiskoristivo u velikoj većini igara, ma gotovo svim, ukoliko se igra na jednom monitoru, sa standardno visokim postavkama. Izašao je fix za igrače koji imaju 4 GB rama i oni mogu pokrenut također igru. Znači sve je jedan "next gen" my ass trik, čime bi se pohvatila utrka za BF4 i općenito BF vizualima, koji predstavljaju sam vrh vizualne prezentacije trenutnih igara. Još nešto bi na tu temu istaknuo. Igra u svojih prvih sat i pol do dva sata uopće ne liči na onoj drugoj polovici. Drugi dio igre izgleda daleko bolje, ali baš u svemu. Osvjetljenje, AA, lokacije, teksture, level design, ma sve. A ista stvar se desila i sa gameplayom.

99% igre u promotivnim trailerima i isječcima si nisam želio spojlat, tako da sam u biti pokrenuo kampanju, nezanvši što me očekuje. Priča je u uvodu užasna, kao i gameplay (koji je u jednoj sceni, doslovce ne prekopiran, nego je prebačena skriptirana scena iz COD4 u ovu igru - tužno, smješno, žalosno i jednostavno neobjašnjivo). Dio sa psom, me nije nimalo impresionirao i samo je loš pokušaj ubacivanja nečeg inovativnog, novog, svježeg. Ne pruža nikakav dojam satisfakcije i samo je nepotreban dodatak kampanji. Tih uvodnih sat vremena, mi je uz Black Ops 2 najdosadniji dio serijala i mislio sam kako će igra biti još gora od potonje, koja je dobila dosta kritika uz 60/100 ocjenu. Na sreću nakon prve stealth misije, koja mi spada rame uz rame sa najboljim u serijalu, igra je puna zanimljivih lokacija, zabavnog napucavanja, scena i odličnog level designa. U to nemogu ubrojiti gameplay sa helikopterom i tenkom. Pokušaj da se popuni bogatost kampanje, opet je naišla na moje negodovanje. Mišljenja sam, da ukoliko nešto što se ubacuje u klasičnu FPS kampanju, nekakav segment poput vožnje automobila, džipa, tenka, čamca, jahanje konja i slično ne odradi kako spada, da je jednostavno suvišan, jer dolazi do kontraefekta kod igrača. Ukoliko je kampanja dobra, ti elementi će biti nepotrebni i igru će bez nekakvog posebnog razloga odvući sa provjerenog kursa. Ukoliko ti segmenti nemaju neku koheziju, dobivamo lošu kampanju, što je npr. slučaj s mojeg stajališta oko BO 2.

Sviđa mi se jako u nekim situacijama otvorenost lokacija, što pogoduje stealth pristupu i smanjuje ili briše dojam da te igra navlači za ruku. Isto tako pucanje i kretanje pod vodom u čučnju (nemislim na podvodne misije gdje imate ronilačku opremu) je dosta dobro izvedeno i dosta me zabavilo. Kasnije mi je i priča postala uvjerljivija i bolja, zbog dobrog scenarija i ovog puta nešto bolje priče za COD publiku. Drugi dio kampanje nije ništa revolucionaran za žanr ili za COD serijal, ali jednostavno me jako zabavio. Zadnja misija je spektakl, ma kako god nekom smješno to bilo, zbilja nisam to očekivao. Jako dobro mi je osmišljen scenarij za istu i vizualno izgleda doista impresivno. Eto bez puno mudrovanja, to su dojmovi moji za SP ove igre. Nakon dosadnog uvoda u kampanju, ista je počela bit zanimljivija, bolja i iznenađujuće kvalitetna.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #174 : 09. Studeni, 2013., 20:29 »
Zapravo ne možeš, igra je zaključana na 6 GB RAM-a i ukoliko ih ne posjeduješ, igra se neće pokrenuti. Pitanje je samo hoće li izaći kakav neslužbeni fix koji zaobilazi ovaj problem

Izasao je RAMfix pred par dana :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #175 : 10. Studeni, 2013., 10:11 »
@ Cole

Cudno mi je da ti je Black Ops 2 najgori COD do sada i to da ima najlosiju pricu i likove.

Meni je to mozda i najbolja COD kampanja, od cinjenice da tvoji odabiri stvaraju razliku na kraju, nekoliko razlicitih zavrsetaka, opcionalne sporedne misije koje takoder utjecu na kraj. Vecina ljudi s kojima sam pricao tako misli pa mi je cudno da ti bas Black Ops 2 ima najgoru pricu.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #176 : 10. Studeni, 2013., 10:52 »
Meni isto to ne drzi vodu. Ako realno gledamo, najlosije price imaju Call of Duty i Call of duty 2. Jer zapravo ni nemaju pricu nikakvu. A ne kuzim kako si ti njih svrstao prije Black Ops-a 2, koji zapravo ima za mene pre dobru pricu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #177 : 10. Studeni, 2013., 10:54 »
:tired:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #178 : 10. Studeni, 2013., 11:06 »
@Crosby gdje si procitao da se ocekuje drugi nastavak ghosta ? Mislim da je sada red na Treyarch i njihov CoD

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #179 : 10. Studeni, 2013., 12:17 »
@Crosby gdje si procitao da se ocekuje drugi nastavak ghosta ? Mislim da je sada red na Treyarch i njihov CoD
Nisam nigdje, ali po prelazanju, zadnja misija, onaj rourke ostane ziv i odvuce logana i jos kaze kao " Ja i ti cemo zajedno hvatati duhove". I odvuce ga negdje, a ovaj njegov brat Hash ostane lezati na kamenu i pocne vikati loganovo ime :D Tako da bilo bi glupio realno da je to to od ghostsa, posto glavni "zlikovac" ostade ziv i odvuce te :D
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2013., 12:32 Cole »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9