HCL.HR

Call of Duty: WWII

  • 100 Odgovora
  • 37053 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #30 : 26. Travanj, 2017., 20:59 »
I nitko Zombije ne voli? Ni ja.



Međutim, pričali su da su odali kroz Europu i slikali okolinu, da su proveli sate, i sate u strijeljani.Povjesničara za sobom vucarali.
Muzike,Atmosfere, ljepog zvuka oružja, ljepe okoline neće falit i tu su naravno filmske cut-scene koje će ubijat garantirano.
 




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #31 : 27. Travanj, 2017., 00:21 »
Odlično izgleda.. Potpisujem sve šta je gospodin Cole rekao.. Kad dođem sa broda, kupuje se igra, stavit svoje vrhunske sluse i ponovno se iskrcat na Normandiju i Omaha Beach nakon gotovo 15 godina u novom engineu, jao kakav će to osjećaj bit. Samo da kampanja bude napeta i dobro odrađena, a nadam se da oče.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #32 : 27. Travanj, 2017., 00:25 »
Pls nemojte nas razočarati

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #33 : 27. Travanj, 2017., 15:52 »
https://www.youtube.com/watch?v=O91NZtalJTw
Navodno miću automatsku regeneraciju healtha,te će Co-Op biti  24v24 iskustvo gdje će se ljudi boriti oko strateških mjesta,valjda nešto u stilu BF.Zasad mi se ovo čini genijalno,više info u videu.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #34 : 27. Travanj, 2017., 16:18 »
Što očekujem od igre,(ugodno me iznenadite) Ajmo:

Glasovi od suboraca/neprijatelja. Da bude na nivou; strah, da se osjeti vibracija u tonu u različitim atmosferničim događajima. Gnjev, ljutnja, osveta. To sve da se osjeti, da ti glas od zapovjednika manipluira s tobom da se tako izrazim, da se osjeti WWII. + njihovi mišići na lici da ti daju do znanja, kad ti nešto govore, da li' ih je strah ili su sarkastični.

Borbe i Misije-Mračne(ne sve,dosta jedna misija u mraku), prljave, gubave, krvave, da ne bude; glupog trčkaranja, da budu cover pointovi na mjesto postavljeni kao i dosad u nekim CoD igram. Tko ne zna to iskoristit, tko nije igra na Hard, ne zna očemu pričam. Maknite mi HUD, jest me briga di su neprijatelji koji su locirani, kudan se kreću, nemoj mi olakšavat, želim osjetit daj žar.
Da budu taman, kao i dosad. Iskreno i zasitiš se taman na kraj igre. Da bude kraj za "wow"  Za par dana odmoriš i opet nastaviš na najjačoj razini, dovoljno da te ne isfrustrira kao nekad, mslm da sam previše mlad bio da igram neke nastavke na hard, no, nije bitno.
U avionu će biti definitivno jedna misija ako ne čak i u tenku. Možda nas Fury iznenadi?

Lokacija rata- Ne sumljam da će biti loše, to će bit sami VRH ove igre. Lokacije će bit predobro odrađenje vizualno,efekte predobre očekujem, + tu su filmski efekti, ma krv s prstiju polizat!

IA suboraca/neprijatelja- Mora bit na nekom nivou, nemoj mi izlazit iz zaklona, nemoj se bugovat kad frag doleti, molim te.

Zvuk oružja- Kao što su najavili i rekli Developeri sami, da su proveli sate i sate u streljani i snimali svo' oružj koje će da bude u igri. I da će to bit korak naprijed. Držim vas za riječ.

Priča- Očekujem da nas poveže emocijalno sa glavnim likom, i sa ostalim suborcima, ne svima, tko će žalit za svima.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #35 : 27. Travanj, 2017., 17:53 »
Potpisujem sa dodatkom apsoultno jednostavnog multiplayera bez ikakve nerealne customizacije,već jedva možda stavljanje optike ili neke drške,možda razne vrste drvenog kundaka za puške i to je sve.MP mora biti skill based i događati se na manjim mapama,ne želim da odu previše u BF smjeru DICE je ruler toga sektora i neka ostanu na svojemu.
U SP kampanji misije sa vozilima striktno zaključati samo na tenkove i možda koji jeep.
Volio bih vidit novi engine sa bullet dropom,boljim osvjetljenjem i bojama te također destrukcijom u nekom smislu.
Optimizacija da bude top of the line.
Igra bez DLC-a bi bila savršena.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #36 : 27. Travanj, 2017., 21:50 »
Čitam baš po stranicama objave i na svakoj ima barem 50 komentara kako CoD:WWII kopira Battlefield 1. Jesu oni, da me izvinite, tupavi ili ne kuže da su ovaj CoD krenuli raditi prije 2,5godine dok BF1 još nije bio ni najavljen.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #37 : 01. Svibanj, 2017., 22:39 »
Pogledao sam trailer i izgleda odlično,bas i nisam fan MP ja igram vise SP i mislim da  SP prodaje igru i nadam se da ce bit misija  kao u cod4 kad upravljas  s  AC-130 i ona misija sa stelth elementom  jer takvi zanimljivi elementi poboljšavaju igru. I bilo bi lijepo i da ubace par misija s  tenkovima ili  nešto  u tom smislu.

*

fila4

  • *
  • 138
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #38 : 09. Svibanj, 2017., 23:46 »
 :faca:

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #39 : 10. Svibanj, 2017., 07:21 »
Haha mislim da ipak necu prednarucit ovaj COD 14 ... razlog je jednostavan ,a opet kompliciran ali očit . Stvarno mi se sviđa WWII , boots on the ground , mp40, Springfield , Thompson , dugačija SP kampanja , drugačiji MP,zombiji  ... Sve u svemu bonbon ,lijepo sve to zvuči ALI izdavač „GAZDA“ ostaje isti =>ACTIVISION . Previse puta su nas iznevjerili (cijeli community) -što se je i izrazilo na samu prodaju kroz godine, pokazali svoje pravo lice do čega im je zapravo stalo ... ZATO neću prednarucit (samo čekam da stave supply dropove u WWII hahah uopće nije smješno :| ), a oni uvijek imaju izbor ako im počne padati prodaja BAM ubace samo neki remastered  i šišaj dalje do 11.mjeseca 2018 .baš njih boli .....

*

fila4

  • *
  • 138
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #40 : 13. Svibanj, 2017., 01:12 »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #41 : 13. Lipanj, 2017., 11:06 »
! No longer available

Grrr, sexy. Ovo se čekalo se da se vrati CoD u WWII eru. Preljepo izgleda, silencer su ubacili što je super. CoD kao CoD, preljepe scene, i neka su otišli u budućnost, sad ovdje imamo extra scene, oružja se fino čuju ali mi muzika smeta malo, da bolje čujem. Ni muzika nije loša, pogodili su sa njom u traileru.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #42 : 13. Lipanj, 2017., 19:04 »
meni se svida sto se vraca ono gore nasilje koje je bilo u codu 5, delovi tela lete na sve strane i ostale gadosti

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #43 : 13. Lipanj, 2017., 19:55 »
Nadam se da će i atmosferu starijih igara uhvatit nekako.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #44 : 14. Lipanj, 2017., 01:13 »
http://youtu.be/_45RSSGh-Hs

Comment sekcija dokaz kako su ljudi govna i da im niko ne moze udovoljiti, prosle godine kazu hocemo call of duty sa normalnim ratovanjem
I to i dobiju i sada seru kako zene nikada nisu bile u ratu kako je grafika smece bla bla bla

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9