HCL.HR

Crysis

  • 308 Odgovora
  • 76732 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Crysis
« Odgovori #105 : 29. Listopad, 2007., 23:49 »
Makni Vistu i pukni na XP sa DX9.
Pa probaj opet.


Meni radi cisto solidno na mid-high na Radeon 1950 Pro 512MB.
Na XP, jel.

I da, jos uvijek se ne isplati igrat na Visti. Nikako.
Govorim iz iskustva, jel.

Imam istu grafu, za APG jel... ali slab procesor ( stari P4 northwood na 3.5ghz ) koji ju malo guši, pa me zanima koji proc ti imaš da ti ide tako dobro igra.

-Core 2 Duo E4400 @ 2.5 Ghz sa standardnim hladnjakom.
Nisam htio dizat na 3.0 Ghz jer mi je temp. na idle bila 40-ak stupnjeva.
-2GB DDR2 @ 800Mhz
-Radeon x1950 Pro 512 MB

I Stripy ne sere.
Pogledajte komentare oko demoa na netu.
Dual core sustavi sa pristojnim grafuljama svi redom vrte igru na mid-high, i drukcije nije bilo ni ocekivano.
SLI/Crossfire sustavi isto rade dosta dobro.


I da, Ixy je lagao da mu dobro radi.
Nisi mi vise trustworthy sto se tice dojmova.  :wildboy:
Najvjerojatnije si opet nakupio svakakva sranja na kompu koja te jebu u igri. Ili sta ja znam sta jos.

Meni radi, u istoj je klasi graficki kao UT3/Bioshock i zadovoljan sam.

Nastranu sto je Crysis igra koja se odvija na ogromnim otvorenim prostorima pa sukladno tome renderira vise poligona po sceni od UT3/Bioshocka koji se ili odvijaju u vecinom zatvorenim prostorima(Bioshock) ili na malo vecim mapama gdje detalji vise izviru iz tekstura i efekata(UT3).
Ili COD4, sto se toga tice.

Jedino sto je svim tim igrama zajednicko je to sto pripadaju istom zanru.

Ja sam zadovoljan igrom i to je to.

Ali me ipak iritira kad netko popljuje neku igru vise zbog toga jer je razocaran u svom kompu za kojeg je ocekivao da ce to sve pokrenuti, nego u samoj igri.  :wildboy:

Ljudi stvarno imaju prevelika ocekivanja oko nadolazecih igara u zadnje vrijeme.  :wildboy:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Crysis
« Odgovori #106 : 30. Listopad, 2007., 01:10 »
BTW demo ne koristi dual core ni quad core

*

Stripy

  • *
  • 146
Re: Crysis
« Odgovori #107 : 30. Listopad, 2007., 11:34 »
BTW demo ne koristi dual core ni quad core
BTW demo koristi dual core I quad core ali ne koristi SLI

Re: Crysis
« Odgovori #108 : 30. Listopad, 2007., 16:49 »
I Stripy ne sere.
Pogledajte komentare oko demoa na netu.
Dual core sustavi sa pristojnim grafuljama svi redom vrte igru na mid-high, i drukcije nije bilo ni ocekivano.
SLI/Crossfire sustavi isto rade dosta dobro.


I da, Ixy je lagao da mu dobro radi.
Nisi mi vise trustworthy sto se tice dojmova.  :wildboy:
Najvjerojatnije si opet nakupio svakakva sranja na kompu koja te jebu u igri. Ili sta ja znam sta jos.

Meni radi, u istoj je klasi graficki kao UT3/Bioshock i zadovoljan sam.

Nastranu sto je Crysis igra koja se odvija na ogromnim otvorenim prostorima pa sukladno tome renderira vise poligona po sceni od UT3/Bioshocka koji se ili odvijaju u vecinom zatvorenim prostorima(Bioshock) ili na malo vecim mapama gdje detalji vise izviru iz tekstura i efekata(UT3).
Ili COD4, sto se toga tice.

Jedino sto je svim tim igrama zajednicko je to sto pripadaju istom zanru.

Ja sam zadovoljan igrom i to je to.

Ali me ipak iritira kad netko popljuje neku igru vise zbog toga jer je razocaran u svom kompu za kojeg je ocekivao da ce to sve pokrenuti, nego u samoj igri.  :wildboy:

Ljudi stvarno imaju prevelika ocekivanja oko nadolazecih igara u zadnje vrijeme.  :wildboy:

Onak, kao što sam rekao, isključim apsolutno sve što se da isključiti tak da mi niti jedna aplikacija ili proces koji nisu nužni ne kolju igru.
I ne, igra se ne vrti kako treba. Definitivno. Ne samo zato jer sam očekivao više, već zato jer se liku sa C2Q procom i ultrom igra vrti samo malo bolje nego meni. Što je prilično čudno.

I ja još uvijek tvrdim da Stripy laže što se tiče tog izvođenja igre. Kao što rekoh, na službenim forumima likovi sa boljim kompovima od navedenog dobivaju lošije rezultate. Pogotovo na DX10. To mu nikako, ali baš nikako ne mogu povjerovati da radi.
Zapravo, možda imamo drugačiju percepciju toga "igra radi". Stripy, u koliko to FPS-ova radi? Možda je tebi dosta recimo 15 da kažeš kako igra radi. U tom slučaju, nisam lagao kako mi igra radi.  :ementaler:

Nadalje, NE koristi višejezgrene procesore. Barem na Visti, i barem ne do jučer. Igram igru i otvorim task manager i skužim da mi je jedna jezgra idle, a druga opterećena Crysisom. Isti problem prijavilo je jako puno ljudi na forumima.
Ni SLI ne koristi. Nažalost. Iako je to malo teže potvrditi. Jedini dokaz tome je gotovo nikakva razlika u izvođenju igre na dva kompa koji su isti, ali jedan ima SLI, dok drugi nema.

I da, kao što kažeš, u istoj je klasi po grafici sa BioShockom i UT-om. Zato me i razočaralo izvođenje igre.
I za ove dvije zadnje (koje su, pretpostavljam upućene meni) - naravno da sam razočaran kad imam novi komp koji u svakom benchmarku dobije odlične rezultate, a onda dođe igra koju mogu pokretati "tek" na medium. Kvragu onda... Po toj logici, sljedeće godine ću igre moći pokretati na low, a za dvije godine slijedi novi komp. E pa zbilja nemam toliko love.  :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Crysis
« Odgovori #109 : 30. Listopad, 2007., 17:17 »

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Crysis
« Odgovori #110 : 30. Listopad, 2007., 17:30 »
Lik ima glas ko G2  :ave:

eit fakin gigabajt  :ave:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Crysis
« Odgovori #111 : 30. Listopad, 2007., 18:10 »
 :ave:


onako..nemožeš..bit..takav :ave: :ave:


eda,i tip ima glas kao ŽAKOVRAOS :dancing:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Crysis
« Odgovori #112 : 30. Listopad, 2007., 18:32 »
Lik ima glas ko G2  :ave:

eit fakin gigabajt  :ave:

Jeben ti sunce, za ovog lika quotati imalo bi se šta pisati. Totalni G2.  :ave:
« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2007., 18:34 Underground »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Crysis
« Odgovori #113 : 30. Listopad, 2007., 20:01 »


I da, kao što kažeš, u istoj je klasi po grafici sa BioShockom i UT-om. Zato me i razočaralo izvođenje igre.
I za ove dvije zadnje (koje su, pretpostavljam upućene meni) - naravno da sam razočaran kad imam novi komp koji u svakom benchmarku dobije odlične rezultate, a onda dođe igra koju mogu pokretati "tek" na medium. Kvragu onda... Po toj logici, sljedeće godine ću igre moći pokretati na low, a za dvije godine slijedi novi komp. E pa zbilja nemam toliko love.  :wildboy:

Hai.

PC gaming at it's finest.
"Novi" kompovi su vec jednom nogom u grobu cim si ih obicni smrtnici poput nas mogu priustiti.
Uzmi za primjer Geforce 8800GT koji je upravo izasao.
Za manje para nego sto si dao za tu svoju 8800GTS 640 dobijes vise snage. A jeftinije. Vid' cuda.

I gle, kome bi ti vise vjerovao?

Tebi, koji si se prvi kurcio(lazno, jel) da ti igra radi super, da bi ju kasnije popljuvao i rekao da ti ipak na kraju ne radi dobro?
Stripyu koji kaze da to radi sasvim solidno?
Ili najbolje, sebi, koji pokrecem igru na 32 bit Windows XP na C2D E4400 i Radeon x1950 Pro?
Sa obje aktivne jezgre(upravo provjerio, jel. samo ne znam gdje moze vidjet s cim je koja jezgra opterecena...).

Meni radi ok. A to sto je Vista toliko sakata da saka i kad optimiziraju igru za nju, ne znam sto bi ti rekao.


EDIT:

Awe na ovog malog retardatora gore.
Vec vidim nasljednike onog angry german kida...  :ave:
« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2007., 20:10 Yuri »

Re: Crysis
« Odgovori #114 : 30. Listopad, 2007., 21:29 »
Kužim ja te fore sa hardverom. Al opet - ovo je definitivno prekratko.

Kao drugo, igrao sam igru na very high, kako sam i rekao, al sam dobivao 15 FPS-ova. Al' sam tak igrao. I da, reko sam da mi radi.  :wildboy:

A Stripy ne tvrdi da radi solidno, tvrdi da radi savršeno. Što je gotovo nemoguće.
I ne kužim kako ti opterećuje obje jezgre. Ti si zbilja prvi od kojeg to čujem.  :wildboy:

Al OK. Što se tiče mojih tvrdnji, provjeri na službenim forumima. Meni se ne da to tražit i linkat. Ne da mi se uopće više oko toga pričat...

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Crysis
« Odgovori #115 : 30. Listopad, 2007., 21:31 »
koje retardovano dijete, ono na filmiću gore :wildboy: isplakao sam dušu od smijeha, kako netko može biti tako.. tako.. maah :wildboy:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Crysis
« Odgovori #116 : 30. Listopad, 2007., 23:38 »
Srbija1  :dancing:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Stripy

  • *
  • 146
Re: Crysis
« Odgovori #117 : 30. Listopad, 2007., 23:59 »
Kužim ja te fore sa hardverom. Al opet - ovo je definitivno prekratko.

Kao drugo, igrao sam igru na very high, kako sam i rekao, al sam dobivao 15 FPS-ova. Al' sam tak igrao. I da, reko sam da mi radi.  :wildboy:

A Stripy ne tvrdi da radi solidno, tvrdi da radi savršeno. Što je gotovo nemoguće.
I ne kužim kako ti opterećuje obje jezgre. Ti si zbilja prvi od kojeg to čujem.  :wildboy:

Al OK. Što se tiče mojih tvrdnji, provjeri na službenim forumima. Meni se ne da to tražit i linkat. Ne da mi se uopće više oko toga pričat...
Ni meni, ali ipak:
http://www.tomshardware.co.uk/NVIDIA-GeForce-8800-GT-G92,review-29719-8.html

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Crysis
« Odgovori #118 : 31. Listopad, 2007., 17:04 »
a našo si jebeno objektivnu i nepristranu stranicu kao argument.. gege h3h3

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Crysis
« Odgovori #119 : 01. Studeni, 2007., 02:46 »
e, dečki, nisam baš dosad pratio raspravu pa pitam pošto sam sad tek downloadao demo.. jel razlog zaš ne mogu stavit na very high settings sve zbog tog što nemam vistu i dx10? prepostavljam da je to.. i btw, igra mi na settings 1280x1024, 16Q AA i high quality graphics ide po 29-34 fpsa, to je ok.. zanima me very high, al sigurno neću zbog toga errorastu vistu installat

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9